Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitap Özeti, Kitabın Konusu ve Anafikri

Etiketler: Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabının Kısa Özeti, Gözlerini Sımsıkı Kapat Kısaca Özet, Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabının Anafikri Nedir, Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabı Ne Hakkındadır, Kitabının Konusu Nedir, Gözlerini Sımsıkı Kapat İsimli Kitabın İncelemesi, Gözlerini Sımsıkı Kapat İle İlgili Detaylı Ayrıntılı Bilgi, Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabının Yorumları, Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitap Analizi

Gözlerini Sımsıkı Kapat Kitabı Hakkında Kısaca Bilgi

New York’un en gözde dedektifiyken, basının kendisine yakıştırdığı isimden hep rahatsız olmuştu: Süper Dedektif. Bir bulmacayla karşılaştığında, mutlaka çözmek isterdi. Gurney’e göre her bulmacanın çözümü için mutlaka bir ipucu vardı.

Peki ya bu sefer yoksa?

Düğün günü öldürülen bir gelin… Ve olaya tanıklık eden yüzlerce davetli. Cinayeti kimin işlediği ortada, herkes kendinden emin ama ya hepsi zekice bir illüzyonla yanıltılıyorsa… Cinayet silahı dahil birçok detayda sürpriz akıl oyunlarını gördüğünde, Gurney tam bir psikopatla karşı karşıya olduğunu anlar.

Gurney şeytanın bile aklına gelmeyecek yöntemleri, soruları ve keskin bakış açısıyla soruşturmaya bambaşka bir boyut kazandıracaktır. Kim daha zeki; Gurney mi, yoksa müthiş bir illüzyondan ibaret katil mi? John Verdon’dan, akıl oyunlarının iç içe geçtiği, sıra dışı bir roman.

paylaş:

Yorum Yap