Google Play Store Hata Veriyor Çözümü İçin Ne Yapmak Gerekir

Android ekosisteminin yeni içerik sağlayıcı servisi Google Play resmen duyuruldu. Froyo versiyonlu Android cihazlarındaki mevcut Android Market‘e güncelleme olarak geleceği müjdelenen Google Play Store internette yayınlandı!

Yeni Play Store, 3.4.6 versiyonuyla geliyor. Uygulamanın ismi, simgesi ve arayüzündeki bir takım yeniliklerin dışında görsel anlamda bir değişim meydana gelmemiş. Fakat uygulamaların indirilme hızı ve sayfaların açılma hızı gerçekten hissedilir derecede artmış.

Android Market 3.x versiyonları hep hız konusunda bir takım problemlere sahipti. Hatta son zamanlarda uygulama indirememe vakalarının arttığını hepimiz biliyoruz. Geçen gün marketteki uygulamaların 4GB’a kadar ek kaynak içerebileceğini açıklayan arama motoru devi Google, mobil işletim sisteminin içerik servisinin alt yapısında önemli geliştirmelerde bulunmuş. Artık uygulama indirememe ya da yavaş bir uygulama mağazasıyla karşılaşmayacaksınız.
Google Play Store 3.4.6′nin sizin Android cihazınıza güncelleme olarak gelmesini beklemek istemiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen yeni mağazayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

[APK] Yeni Google Play Store Nasıl Yüklenir?

paylaş:

Yorum Yap