Gezginler video küçültme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuda gezginler.com sitesinde yer alan gezginler video küçültme programının tanıtımı ve indirme linki verilmiştir. Aşağıdan gezginler video küçültme programını ücretsiz olarak bedava indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Video Boyutu Küçültme Programı indirerek yüksek boyutlu videolarınızı küçültebileceksiniz. Video Boyutu Küçültme Programı indirdikten sonra bilgisayarınıza kurun ve video dosyalarınızı küçültmeye başlayın. Video Boyutu Küçültme Programı olan VirtualDub indirip tek cd ye sığmayan video dosyalarınızı yüksek oranda küçülterek istediğiniz boyut getirebilmektedir. Video Boyutu Küçültme Programı VirtualDub ‘ın bedava olması sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. VirtualDub programı ayrıca video dosyalarımızı kesip almak içinde kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Video küçültme programı bizlere Avi, ogm, mkv formatındaki video dosyalarımızı Divx, XviD vb. formatlara çevirerek boyut küçültme işlemlerini yapmaktadır.

Gezginler Video Küçültme Programı

Sürüm 1.7.3
Boyut 1.30 Mb
Dil İngilizce
Lisans bedava

Video küçültme programını indirip video küçültme programı ile büyük boyuttaki video dosyalarınızı küçültmek için tıklayınız:

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

paylaş:

Yorum Yap