Galaxy S4 Root dosyası çıktı! Buradan indirin!

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kadarına da pes artık! Samsung Galaxy S4 henüz piyasaya çıkmadı fakat  S4’ün root dosyası şimdiden indirilmeye hazır!

Exynos işlemci modeli yani GT-I9500 modeliyle uyumlu çalışan Galaxy S4’ün root dosyasını yüklemek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Peki nedir bu root dosyası ve ne işe yarar?

Android telefonlar için sağlanan söz konusu erişim, sizleri telefonunuz üzerinde tam yetki sahibi olmanızı sağlar. Bu sayede dilediğiniz uygulamanın yedeği alabilir hatta sistemin tümünü yedekleyebiliriz. Aynı zamanda yükleyeceğiniz özel romların ilk aşması olan root yetkisi Android dünyasını olmazsa olmazlarındandır.

Not: Bu dosya sadece Galaxy S4 ile uyumludur. Farklı bir telefona yüklediğinde telefona ciddi anlamda zararlar verir.

 

Samsung yeni nesil akıllı telefonu için kimi ülkelerde ön sipariş süreci başladı ancak telefonların kullanıcılara ulaşması için birkaç haftalık daha sürenin geçmesi gerekiyor. Telefonla ilgili son yaşanan gelişmeleri değerlendirdiğimizde I9500XXUAMC6 kod numaralı yazılımı ortaya çıkmış ve hemen akabinde zil sesleri, duvar kağıtları ile S-Voice dosyasına erişim olanağı elde edilmişti. Telefonla ilgili yaşandan bir diğer önemli gelişme ise ilk 10 milyonluk siparişin %70’inin Qualcomm işlemciye sahip olacağıdır.

Galaxy S4’te ait yazılım ortaya çıkmasıyla geliştiriciler cephesinde de bazı çalışmalar baş göstermişti. Bu çalışmaların bir kısmını haberin ilk bölümünde size aktarırken; asıl önemli olan gelişmenin ise telefonun henüz satışa sunulmadan Root dosyasının oluşturulması oldu.

1364813620_samsung-galaxy-s4-zil-sesleri.jpg

XDA geliştiriciler forumunun kıdemli üyelerinden i9000, elde edilen yazılıma uygun Root dosyasını oluşturdu ve sisteme entegre etti. Exynos işlemci modeli yani GT-I9500 modeli ile uyumlu olan yazılımı buradan indirebilirsiniz. Kim bilir belki de telefona sahip olduğunuzda ilk yapacağınız işlemlerden biri root yetkisi kazandırmak olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap