Galaxy S3’ün bilinmeyen özellikleri ve az bilinen fonksiyonları

Samsung Galaxy S3 ün bilinmeyenleri nelerdir?

Dünyanın en çok satan akıllı telefonlarından Galaxy S3 pek çok kullanıcının bilmediği bir dizi özelliği içinde barındırıyor. İşte Galaxy S3 sahiplerine telefonlarından daha fazla verim alabilmeleri için ipuçları…

Giriş ekranları arasında parmağınızla kaydırarak geçiş yapmanız mümkün. Ancak Galaxy S2’den gelen bir işlev sayesinde alt tarafta görünen noktaların üzerinde parmağınızı bir süre tutarak sayfa numarasını görebilir, sağa sola kaydırarak bıraktığınızda istediğiniz sayfa numarasına hemen gidebilirsiniz.

Güneş altında ekranınızdaki yazıları okumakta zorlanıyorsanız, negatif renkler seçeneğini deneyebilirsiniz. Bu seçeğene Ayarlar > Erişebilirlik altından ulaşmanız mümkün. Bu seçenek etkin durumdayken fotoğraf çekmek isterseniz, fotoğraf çektiğiniz sırada görüntüyü negatif olarak görseniz de görüntüler “gerçek” renkleriyle kaydedilecektir.

İki parmağınızı ekrana yan yana yerleştirerek aşağı doğru çektiğinizde giriş ekranınızı düzenlemenizi sağlayan ekran açılacak. Burada ev simgelerinin üzerine uzun basarak varsayılan giriş ekranınızı değiştirmeniz mümkün. Aynı şekilde ekranlara uzun dokunup sürükleyerek giriş ekranlarınızın sıralamasını değiştirebilirsiniz.

paylaş:

Yorum Yap