Fotoğraftan karikatür yapma, fotoları karikatüre çevirme dönüştürme nasıl yapılır

Fotoğrafları Karikatür Resme Çevirin

Befunky, fotoğraflarınızı karikatür haline getiren ve resimler üzerine birçok efekt uygulayabilen çok faydalı bir online web uygulamasıdır. Kullanımı tamamen ücretsizdir. Tek tıkla resimlerinize harika görsel efektler katabilirsiniz. En güzel özelliklerinden biri karikatür özelliği. Sonuçları mükemmel.

Resimleri/fotoları siteye, bilgisayardan, varsa direkt url adresinden, varsa web kamerasından ve diğer sosyal ağlardan çok kolay bir şekilde yükleyebiliyorsunuz. İşlemlerinizi bitirdikten sonra hemen bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz.

Adres: http://www.befunky.com/create

Resimleri / Fotoğrafları Karikatüre Dönüştüren Program

Resimleri Karikatüre Dönüştüren Program

Fotoğrafları komik ve hareketli karikatürlere çevirme programı.
Arkadaşının vesikalık fotosunu programa gösteriyorsunuz ve istediğiniz senaryoyu veriyorsunuz. Kıyafetinden tutun ayakkabısına kadar yeniden herşeyini yapılandırın ve ortaya trajik komedi bir şey çıkıyor.

Boyut: 7.84 MB

Resimleri / Fotoğrafları Karikatüre Dönüştüren Program

resim, resimler

resim, resimler

Resimleri Karikatüre Dönüştüren Program İndir

Etiketler: fotoğraflarınızı karikatüre dönüştüren program, karikatüre dönüştüren program, resim çevirici, resimlerinizi karikatüre dönüştüren program, resme efekt vermek, resmi karikatür yapmak fotoğrafı karikatüre çevirme resmi karikatüre çevirme fotoğrafları karikatüre çevirme fotoğrafı karikatüre çevirme programı resimleri karikatüre çevirme karikatür yapma programı resimlerinizi karikatüre dönüştürün resmi karikatüre çevirme programı karikatür programı resmini karikatüre çevir resimleri karikatüre çeviren program


paylaş:

Yorum Yap