Farmville 2 sınırsız su kullanımı hilesi yapılışı resimli anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Farmville 2 sınırsız su hilesi nasıl yapılır,

Farmville 2 sınırsız su hilesi nedir ne işe yarar nasıl olur,

Sponsorlu Bağlantılar

1- Programı açın ve sol üst köşedeki küçük bilgisayar simgesine tıklayın.

2- Simgeye tıkladıktan sonra oyuna hangi tarayıcı ile girdiyseniz onu seçin. Ben mozillada yapmanızı tavsiye ederim daha kolay oluyor.

a) Mozilla için 

Açılan küçük pencerede kırmızı simgeli Flash Player Plugin’lerden alttakini seçin. Open tuşuna basın.

b) Chrome için 

Chrome için ise açılan pencerede genellikle en alttaki chrome simgesi seçiliyor. Ama siz olmazsa diğerlerinide deneyin.

3- Şimdi aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Value type kısmını double yapıyoruz. üstteki Value kısmına14400 yazıyoruz. New Scan diyoruz. Soldaki pencerede çıkan değerleri shift tuşu yardımıyla önce en üstteki değer sonrada en alttaki değere shift tuşu basılıyken tıklayın. Hepsi mavi olacaktır. Bu işlemde tamamsa alttaki küçük kırmızı butona basın ve seçtiğiniz değerleri aşağıdaki boş alana indirin.

4- Evet şimdi yapmamız gerekenler oldukça basit. Aşağıya indirdiğimiz değerleri CTRL+A tuşu ile komple seçiyoruz. Sağ tıklayıp Change Record diyoruz. Yanda küçük bir pencere göreceksiniz orada Value yazısına tıklayın açılan küçük pencereye yazıp entera basın.

Şimdi Çiftliğinizdeki su kuyusuna istediğiniz kadar gidip su çekebilirsiniz. Saatlerce beklemenize gerek yok. Hileyi kapatana kadar su almaya devam edeceksiniz. Hile kapandıktan ve sayfa yenilendikten sonra herşey eski haline dönecek unutmayın :)

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap