Fareye Dönüşen Kız, Kuranı Yırtan ve Fare Olan Kızın Hikayesi Videosu

Bu yazıda fareye dönüşen kız, kuranı yırtan ve fare olan kızın hikayesi ve videosu ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Kuranı  yırttığı için Allah tarafından cezalandırılan ve fareye dönüşen kız olayı gerçekten yaşandımı yoksa yalan uydurma sahte bir habermidir. Fare olan kızın hikayesi gerçekmi yalanmı, kuranı yırtan kız fareye dönüştümü gerçek resimleri fotoğrafları, fareye dönüşen kızın müzesi.

Fare’ye Dönüşen Kız….

iBRET ALINACAK BiR OLAY!
ibretle okuyacaginiz bu olay Hollanda’da gerceklesmistir. Bir genc kiz odasinda müzik dinlemekteyken, anneside sesli bir sekilde Kuran-i Kerim okumakla mesgulmüs. Bu sirada annesi kizina müzigin sesini kismasini söylemis. Bunun üzerine genc kiz annesine bagirarak kendisinin susmasini istemis. Genc kiz annesinin onu dinlemedigini ve Kuran-i Kerimi hala sesli bi sekilde okumaya devam ettigini görünce hemen, insanlara rehber amaciyla indirilen kutsal kitabimizi annesinin elinden alip yirtar. O an genc kiz alev alip yanmaya baslar. Söndürmek icin üzerine battaniye atar annesi. Battaniyesini kaldirdigindaysa asagida görülen ibretli manzarayla karsilasir. Genc kiz su an Hollanda’da bi hastanededir. Ailesi igne yaptirip öldürülmesini istiyor.
Bu olay dünya basininda sizinde tahmin edebileceginiz nedenlerden dolayi pek yer almadi, fakat insanlar arasinda cok konusulmakta. Olayida bazi kaynaklardan duydugumuz kadariyla size anlatmaya calistik.

Kuran ı Yırtan kızın hali, fare olan kızın hikayesi gerçekmi yalanmı doğrumu?

Allah (c.c) eğer isterse tabikide bunu yapabilir, buna Kudret’i vardır mutlaka!

ama, herkesin bildiği gibi bi efsane olan

Hollandalı bi kızın annesinin okuduğu kur’anı yırtması üzerine Allah’ın (c.c) onu bu hale getirdiği söyleniyor!

Şimdi bu resimede iyi bakınca görüceksinizki, kızın durduğu yer gayet temiz ve hiçte hastaneye benzemiyo!

Olayın aslı şudur ki, bu tamamıyla bir balmumu heykelidir!
Hollandada bir müzede sergilenmektedir ve kulaktan kulaga bi efsane olarak dolaşıp durmakta son iki yıldır ve inanç Turizmi yapılmaktadır
Lütfen arkadaşlar, karşınıza her çıkana inanmayın
Araştırmacı olun ve araştırın, her önümüze gelen şeye inanırsak, üstümüzde Batı özentisi elbiseler olsada, beynimizde hiç bir şey olmadığı sürece! kurtulamayız bu cehaletten!

İşte size Müzede sergilenen Balmumu heykellerinden bi kare 

İbret Alınacak o kadar çok şey varken, böyle çocuk oyunlarıyla uğraşmayın!
İşte gerçek bir FotoğrafSomalide, çocuğu açlıktan ölen bir annenin çocuğunu bir beze sarıp kucakladığı ve tâkâti yeterse gömmeye giderken çekilen bi foto
paylaş:

Yorum

 1. elhamdülillah müslümanım dinimi seviyor ve şüphesiz inaniyorum fakat bu izlediğim ve tüm müslüman alemini derinden etkileyen haber ve görüntüye inanmadığım gibi dinimize saygısızlık edenleri şiddetle kınıyorum ayrıca dini bu tarz saçmalıklarla insanların beynini aklını fikrini karıştıranların allah şüphesiz esas alem olan ahirette hak ettiği cezayı verecektir kalpten diliyorum

 2. hayır bu hikaiye doğru hatta filmi bile varmış hem de bu olay Peygamber Efendimizin olduğu yıllarda yaşanmış onlar nasıl biliyolar.

 3. o kız gerçekten haketmiş dönüşmeyi

 4. bence o doru internetten fare kız yazın görsellere girin orda var bu doru

 5. ya bu doğrumu bence yalan nasıl maymuna benzemiş be nomebe kimseye göstermesin

 6. bence bu olay yalan ALLAH Ü teala herşeyi yaparr. tmm ama kızın önceki hali yok vede resmin altında balmumu yaziyor

 7. ne kadar tuhaf allahın işine bakın ya düşünün kuranı yırtınca bir hayvana dönüşmek ben bunu hiç düşünemiyorum bile…

 8. kevser topuz arkadaşımız çok saçmalamış siz ona bakmayın bence benim twitirim var eda ece ben pis yedilideki günçiçeğim … imzamı isteyenler twitirden beni takip edsin blki veririm ama söz veremem cicisler

  ….

 9. başak sen inanmasan da ve başkaları inanmasada ben inanıyorum allahın böyle şeyleri yapabilme gücü var knkacım

 10. bence bu kuraN-ı yırtan kız cezasını Allah’ıımız verdi ne o canım kuran-ı yırtan kız annesi kuran-ı okuyo kız kuran-ı kerimi yırtıyo kimse yapmaz ama bu kız yapmış işte.

 11. arkadaşlar bu olay gerçekse ki (ALLAH tan başka görmedigim bişeye inanmam)dünyada kuranı yakan,yırtan türlü şekillerde zarar verenleri haberlerde kanıtını görüyoruz örn (israil)nice camiler bombalandı.içinde kuran yokmuydu vardı peki . Kainatın sahibi ALLAH ü cc bunları neden anında cezalandırmıyor. Hergün türlü günahlar işliyoruz neden anında cezalandırılmıyoruz. bi düşünün! Gerçekleri merakmı ediyorsunuz? işte kuran işte muhammet sav rehberdir işte ölüm ibrettir yetmezmi!

Yorum Yap