Facede eski mesajları geri getirme programı denendi kesin çalışıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: facebook silinen mesajı geri almafacebook silinen mesajı geri almakfacebook silinen mesajı geri çağırmakFacebook Silinen Mesajı Geri Getirmefacebook silinen mesajları görmek,facebook silnen mesajları görebilmek

Facebook Hesap Özetinizi indirerek Önceki tarihlerde neler konuşuldugunu neler yaptıgınızı,Hepsini öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’ta ”Hesap Ayarları”na giriniz.Açılan Sayfanın Alt Kısmında Küçük bir yazı ile ”Facebook verilerinin kopyasını indir”Yazısına tıklayın.Facebook sizin için önceki verilerin kopyasını hazılayacaktır.Verilerin Hazırlanması biraz zaman alıyor.Hesabınızın Kopyası hazır oldugunda Sıze e-mail ile bildiri yapıyor facebook.Hesap özetinizi indirmek içinde yine ”Hesap Ayarları”na giriyorsunuz.Ve Hesabınızın Kopyasını Indırıyorsunuz

 

“Ok, you cannot take back anything you have EVER sent, you can delete it on your end of the server, but that message is now property of them once sent.

Even if you delete your copy that is in the “sent” area, they will still have it, unless you have server admin, (which I highly doubt) then they can read it, and reply, and you will get it back in your inbox”

Burada denilenlere göre; yaptığınız hiçbir hareketi geri alamıyorsunuz. KEndi tarafınızdaki bir mesajı silseniz bile mesaj gönderildikten sonra artık hem facebook un hem de alıcının malı oluyor

Tabii bu durumda sildiğiniz veya yolladığınız herhangi bir posta ile, bir sunucu yönetici değilseniz herhangi bir oynama yapma şansınız da yok. Göndermiş olduğunuz postayı alıcı okuyabilir ve cevap yazabilir. Cevap yazıldığında eski mesajınızı silmiş olsanız bile size geri dönebilir. Nasıl mı işte böyle:

you can’t really recover them unless you saved the thread ID from the URL. But if you still have that conversation in your browser’s history, you can easily get that and just add “&show_del=1″ to the end of your URL, or even just open the old thread page and click the link like from my screenshot above.

Mesajlaştığınız konunun ID sini biliyorsanız. ID yi kaydetmemişseniz hiç bir şekilde eski mesajlarınıza ulaşamazsınız… Ayrıca eğer ki tarayıcı geçmişinizde hala eski mesajlarınız duruyorsa URL nin sonuna “&f=0&show_del=1″ eklediğinizde veya mesajların üstünde “Bu mesajı sildiniz. SILINMIS MESAJLARI GÖSTER” linkine tıklarsanız silmiş olduğunuz mesajları görebilirsiniz..

Bir de örnek vererek açıklayayım..Mesaj konusunun adresi bu olsun:

http://www.facebook.com/home.php#/inbox/readmessages&page=1&tid=1056581655512

Gördüğünüz gibi THREAD ID adres üzerinde kırmızı ile gösterdim. ANLATILANLAR DOĞRUYSA..Bu numarayı ve &f=0&show_del=1 i

“http://www.facebook.com/home.php#/inbox/readmessages.php?t=1056581655512&f=0&show_del=1

gibi adresinin sonuna eklediğim de silinmiş mesajlarımı görebiliyor olmam gerekir.. Bende ki mesajlar silinmiş herhangi bir öğe yok. Sildiklerimin de THREAD ID lerini hatırlamadığım için deneyemedim. Deneyenler olursa çalışıp çalışmadığını söylerse sevinirim. Çünkü çalıştığından pek emin değilim.

Bunun dışında yapılabilecek pek bir şey yok zannedersem.
Umarım yardımcı olmuştur…

Facebook Silinen Mesajı Geri Getirme

n çok sorulan sorulardan biride facebooktan silinen mailleri geri getirebilirmiyiz sorusudur, bu sorunun cevabı aslında çok açık ne yazıkki silinen mesajları geri getiremiyoruz. Yanlız bir iki noktaya değinmek belkide probleminize çözüm olabilir.

1- İlk olarak geri getirmeniz gereken mesajı daha yeni sildiyseniz ve o sayfadan henüz ayrılmadıysanız facebook üzerinden “Undo”  “Geri al” butonuna basarak sildiğiniz mesajı geri getirebilirsiniz.

2– Bir diğer yolda ki bu yöntem muhtemelen sizin sorununuza çözüm olacaktır, Facebook’un defaul ayarlarında bir değişiklik yapmadıysanız çeşitli notificationlar size mail olarak iletilmektedir bunlara arkadaşlık istekleri, grup davetlerinin yanı sıra gelen mesajlarda dahildir. Facebook’a kayıt olurken verdiğiniz mail adresine bu mesajlar gelmiştir mailboxınızdan bu mesajlara ulaşabilirsiniz.

Sildiğiniz özel mesajlar bile okunabilir(!)

Facebook’da sildiğiniz özel mesajların tamamiyle silindiğinden emin misiniz ? Durun! Hemen cevaplamayın. İsterseniz yazımın sonuna geldiğinde cevaplayın. Kısa bir giriş yapalım konumuza. Facebook üzerinde var olan uygulamaları kullanmamışsanız bile anasayfanızda görmüşsünüzdür.  Bir arkadaşınızın bahçe yaptığını, tavuk yetiştirdiğini vs. Bunların tümü facebook uygulamaları sayesinde olmaktadır. Facebook uygulamaları kendi alt yapısında barındırmaz fakat çalıştırılmasına, facebook üzerinden sunulmasına izin verir. Yani uygulamaların facebook kullanıcılarıyla etkileşim halinde olması için, developer yani geliştiricilere kod betikleri sunmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum

  1. facebookta eskiden ssildiğim mesajlarımı geri yükleme yapmak istiyorum googleden aradım ama yapamadım lütfen nasıl yükleye bilirim yardımcı olur musunuz??teşekkrler şimdiden

  2. kardeş ben verileri kopyalayıp zip olarak indirdim ama silinen mesajlar yok,onun dışında her şey gözüküyor,lütfen yardımcı olurmusun,çok önemli

Yorum Yap