Facede bir kişinin seni engellediğini nasıl anlarsın

Facede bir kişinin seni engellediğini nasıl anlarsın

Bu yazıda facebook birisini engelleme, facebookta engel kaldırma, facebookta engel kaldırma 2012, facebookta engel kaldırma 2012,facebookta engellendiğini nasıl anlarsın gibi konularda detyalı bilgiler yer almaktadır.

Facebook’ta Seni Silenleri Görme

Facebook, asrın buluşudur çoklarına göre… Sosyal ağ platformu çerçevesinde ele alındığında, en yaygın site… Her türlü insanın bulunduğu ve çok çeşitlilik gösteren bir platform olsa da, çoğu üyenin ortak kaygılarından biridir “facebookta beni kimler silmiş, facebookta beni silenleri nasıl öğrenebilirim?” gibi sorular… Facebook dahilinde birçok grup var “facebookta beni kimler engellemiş, facebookta beni silenler, facebookta beni kim silmiş” gibi isimler altında üye toplamaya çalışan. Fakat hepsinin amacı alavere dalavere .  Henüz facebookta silenleri görme işlevini yerine getiren bir grup görmedim. Olduğunu da sanmıyorum. Çünkü facebooktan silenler, geriye dönük olarak facebook izni olmadığı sürece mümkün değil. Zaten o site de öyle, facebooktan silenleri görme işini her grup kurana yaptırmaz .
Şimdi sizlerle paylaşacağım 4 internet tarayıcısı ile de uyumlu olarak çalışabilen Unfriend Finder adlı bu script sayesinde, arkadaş listesinden sizi silenleri görebilecek, bu sayede sağa sola sürekli “facebookta beni silenleri nasıl görebilirim, facebookta beni engelleyenleri nasıl görebilirim?” diye yakınmanıza gerek kalmayacak. Boş beleş gruplara da üye olmayacaksınız (: Yazı sonunda vereceğim linkten Unfriend Finder adlı uygulamayı yükledikten sonra Facebook sayfanızı bir kere yenileyerek, scriptin ilk mesajını görebilir, bu andan sonra listesinden sizi silen olursa haberdar olabilirsiniz.

İNDİR : Unfriend Finder

Yeni yayınlanan yazımız ilginizi çekebilir! 2013 Facebookta engellendim mi? anlamanın kesin yolu ve çalışan yöntemi için tıklayınz.

Facebookta Engellendiğini Nasıl Anlarsın

facebookta engelleyenleri görmek

herkes facebookta engelleyenleri görme işlemini eminim çok merak ediyordur.Facebooktan engelleme olayını şöyle açıklayabiliriz.Facebooktan engellediğini düşündüğünüz kişiyi farklı facebook adresi açarak anlayabilirsiniz.Farklı facebook adresinden kişiyi sorgulayın ya da msn adresini sorgulamak en doğrusu olacaktır.Fakat bu durumda kişinin başka msni olma durumu da vardır.İkisinde de sonuç yoksa engelleme ihtimali olmuştur.Fakat kişi facebookunu da kapatmış olabilir.Her türlü ihtimali düşünmek gerekir.

İkinci bir mesela facebook engeli kaldırma: Engellediğimiz kişiyi gizlilik ayarlarına girerek kaldırabiliriz.Bu işlemi kısaca tarif edelim.Önce Hesap– Gizlilik ayarları yönergesini takip edelim.Engellenen Kişiler ve Uygulamalarbölümünü en altta rahatça görebilirsiniz.Tam karşısındaki Engellemeleri YönetButonuna tıklayın.Oraya tıkladıktan sonra engellediğiniz kişinin karşısında engellemeyi kaldır yazıyor.Ona tıklayın engel kalkacaktır.

Yeni yayınlanan yazımız ilginizi çekebilir! 2013 Facebookta engellendim mi? anlamanın kesin yolu ve çalışan yöntemi için tıklayınz.

Son Aramalar:

  • facebookta engellendiğini nasıl anlarsın 2012 
  • 2012 facebook ta engellendiğini nasıl anlarsın
  • facebookta birinin seni engellediğini nasıl anlarsın
  • facebook engellendiğini nasıl anlarsın
  • facebookta engelleyenleri görme 2012
  • facebookta engelleyenleri görmek
  • facebook engelleyenleri görme
  • facede engellendiğini nasıl anlarsın
  • facebook sizi engelleyenlerin engelini kaldırma
  • facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma 2012
paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap