facebook silinen mesajları görme

facebook silinen mesajları görme, Facebook’ta silinen mesajları geri getirme/görme

Etiketler: facebook silinen mesajı geri alma, facebook silinen mesajı geri almak, facebook silinen mesajı geri çağırmak, Facebook Silinen Mesajı Geri Getirme, facebook silinen mesajları görmek, facebook silnen mesajları görebilmek

Facebook Silinen Mesajı Geri Getirme

En çok sorulan sorulardan biride facebooktan silinen mailleri geri getirebilirmiyiz sorusudur, bu sorunun cevabı aslında çok açık ne yazıkki silinen mesajları geri getiremiyoruz. Yanlız bir iki noktaya değinmek belkide probleminize çözüm olabilir.

1- İlk olarak geri getirmeniz gereken mesajı daha yeni sildiyseniz ve o sayfadan henüz ayrılmadıysanız facebook üzerinden “Undo”  “Geri al” butonuna basarak sildiğiniz mesajı geri getirebilirsiniz.

2595986277_7b0fcdaeda.jpg (500×288)

2– Bir diğer yolda ki bu yöntem muhtemelen sizin sorununuza çözüm olacaktır, Facebook’un defaul ayarlarında bir değişiklik yapmadıysanız çeşitli notificationlar size mail olarak iletilmektedir bunlara arkadaşlık istekleri, grup davetlerinin yanı sıra gelen mesajlarda dahildir. Facebook’a kayıt olurken verdiğiniz mail adresine bu mesajlar gelmiştir mailboxınızdan bu mesajlara ulaşabilirsiniz.

Facebook ta silinen mesajlari bulma

Not: Bu konuda Facebook’ta silinen mesajların geri alınması ya da tekrardan bulunabilmesi adına sorular da soruldu. Kısaca cevap vermek gerekirse:

“Maalesef Facebook’ta Gelen ve Gönderilen mesajlar bölümünde ilgili mesaj silindiyse, geri alamazsınız, tekrardan okuyamazsınız.”

Flash Yeni Haber!! 2013 Facebookta silinen mesajları geri getirme programı için tıklayınız

Facebook ta silinmiş eski mesajları nasıl tekrar ortaya çıkarabiliriz?

Facebookta yeni alınan mesajın mailine bildirisini html olarak seçmişsen! mailinde bulabilirsin

misal sildiğin msjalrı facebokta göremiyorsunuz. Fakat mailinizden gelen linki takip ettiğinizde. Silinen msjlaşayı göster diyor. Daha önce yazıştıklarını silmiş olduğun halde, mailine girdiğinde o silinen msjları geri getirebiliyorsun. İşte sorun mailinden de linki silmişsen onu nasıl geri getireceksin. Sanırım facebook çok pahalıya satılmasının nedeni de bu Arayüzünde göremediklerini ekleyip sildiklerini hep depolma ağlarında depo ediyor. Face çok güvenimez bir site..

 Facebookta silinmiş mesajları nasıl geri alabilirim

“Ok, you cannot take back anything you have EVER sent, you can delete it on your end of the server, but that message is now property of them once sent.

Even if you delete your copy that is in the “sent” area, they will still have it, unless you have server admin, (which I highly doubt) then they can read it, and reply, and you will get it back in your inbox”


Burada denilenlere göre; yaptığınız hiçbir hareketi geri alamıyorsunuz. KEndi tarafınızdaki bir mesajı silseniz bile mesaj gönderildikten sonra artık hem facebook un hem de alıcının malı oluyor

Tabii bu durumda sildiğiniz veya yolladığınız herhangi bir posta ile, bir sunucu yönetici değilseniz herhangi bir oynama yapma şansınız da yok. Göndermiş olduğunuz postayı alıcı okuyabilir ve cevap yazabilir. Cevap yazıldığında eski mesajınızı silmiş olsanız bile size geri dönebilir. Nasıl mı işte böyle:

Flash Yeni Haber!! 2013 Facebookta silinen mesajları geri getirme programı için tıklayınız

you can’t really recover them unless you saved the thread ID from the URL. But if you still have that conversation in your browser’s history, you can easily get that and just add “&show_del=1″ to the end of your URL, or even just open the old thread page and click the link like from my screenshot above.

Mesajlaştığınız konunun ID sini biliyorsanız. ID yi kaydetmemişseniz hiç bir şekilde eski mesajlarınıza ulaşamazsınız… Ayrıca eğer ki tarayıcı geçmişinizde hala eski mesajlarınız duruyorsa URL nin sonuna “&f=0&show_del=1″ eklediğinizde veya mesajların üstünde “Bu mesajı sildiniz. SILINMIS MESAJLARI GÖSTER” linkine tıklarsanız silmiş olduğunuz mesajları görebilirsiniz..

Bir de örnek vererek açıklayayım..Mesaj konusunun adresi bu olsun:

http://www.facebook.com/home.php#/inbox/readmessages&page=1&tid=1056581655512

Gördüğünüz gibi THREAD ID adres üzerinde kırmızı ile gösterdim. ANLATILANLAR DOĞRUYSA..Bu numarayı ve &f=0&show_del=1 i

“http://www.facebook.com/home.php#/inbox/readmessages.php?t=1056581655512&f=0&show_del=1

gibi adresinin sonuna eklediğim de silinmiş mesajlarımı görebiliyor olmam gerekir.. Bende ki mesajlar silinmiş herhangi bir öğe yok. Sildiklerimin de THREAD ID lerini hatırlamadığım için deneyemedim. Deneyenler olursa çalışıp çalışmadığını söylerse sevinirim. Çünkü çalıştığından pek emin değilim.

Bunun dışında yapılabilecek pek bir şey yok zannedersem.
Umarım yardımcı olmuştur…

Kolay gelsin.

Flash Yeni Haber!! 2013 Facebookta silinen mesajları geri getirme programı için tıklayınız

Facebook ta silinen mesajları görme

MeSajLar SiLindiqi Anda SiStemden KaLdırıLıyor Mu BiLmiyorum… AnCak SiLinen MeSajLarı ve ReSimLeri Görmek Mümkün DeqiL… BununLa iLqiLi FaCebook Yönetiminin de Herhanqi Bir AçıkLamaSı -BiLdiqim KadarıyLa- Yok…

Eqer Size Ait Bir ReSme, Videoya Yorum YapıLdıySa Bu Yorum E-MaiL oLarak GeLir… Ki$i Siteden Yorumunu SiLSe Daha MaiLden OkuyabiLirSiniz… SiLinen MeSajLarı YaLnızCa BöyLe GörebiLirSiniz

Silinen Mesajları Okumak için

Bir cepde silinmis kisa mesajlari okuma yöntemi

1- Telefona efilemanager yüklüyorsunuz. Baska filemanagerler olmuyor, system dosyasi kopyaladigimizdan hata veriyor.
2- C:MystemMail dosyasina gidiyorsunuz
3- Bu dosyada index diye bir dokümani efilemanager araciligi ile kopyaliyorsunuz
4- Telefonun bilgisayara baglayip görüntüleyenileceginiz bis dosyayi aciyorsunuz, mesela E:Others (MMC kartinda bulunan dosya)
5- Buraya Paste ile kopyaliyorsunuz
6- Simdi yapilacak is, index isimli datayi bilgisayara aktarmak. Bu kolayca ara kablosu ile yapilabiliyor.
7- Hex Editor lazim. Internetde beles var. Mesela WinHex diye arayin
8- WinHex i calistirip index i aciyorsunuz
9- Göreceginiz Hexa Dezimal formatindadir, görüntüyü hem Hex hemde Text olarak ayarlayin
10- Text bölümünde gönderilen, silinen ve gelen mesajlari okuma sansiniz var. Sunu da söylemek lazim bu mesajlar bazen fragman olarak cikiyor, saatini belirlemeyi daha bulamadim. Fragman da olsa mesaji okuyabiliyorsunuz.

Flash Yeni Haber!! 2013 Facebookta silinen mesajları geri getirme programı için tıklayınız

Silinen Mesajları Okumak için:

facebook ta silinen mesajları görme, facebook ta silinen mesajları bulma, telefona gelen mesajları görme, facebookta silinen mesajları görme, facebook silinen mesajları görme, facebook silinen mesajlar, facebook silinmiş mesajları bulma, silinmiş mesajlar, cep telefonuna gelen mesajları görme, facede silinen mesajlar, facebookta silinen mesajları bulma, facebook silinen mesajları bulma, facebookta silinmiş mesajları bulma, cep telefonu mesajlarını okuma, silinen mesajlar, cep telefonu silinen mesajlar, cep telefonundan silinen mesajları okuma, telefon mesajlarını görme, facebook da silinen mesajları bulma, gönderilen mesajları görme
paylaş:

Yorum

Yorum Yap