Facebook şifremi unuttum, şifre sıfırlama kodu onaylama kodu

Bu yazıda facebook şifremi unuttum nasıl geri alabilirim, 2012 unutulan facebook şifresini geri alma resimli, şifre sıfırlama kodu onaylama kodu gelmiyor nasıl alınır,  facebook şifre sorunu, facebook şifre sıfırla, 2012 facebook şifre yenileme kodu, facebook şifre değiştir, facebook şifre yenileme, facebook şifre unuttum, facebook şifresini unuttum,  facebook şifre öğrenme, 2012 facebook şifrem çalındı, facebook şifremi değiştirmek istiyorum, facebook şifrem değiştirilmiş değiştirmişler, facebook şifremi ve msn şifremi unuttum, facebook şifremi hatırlamasın, facebook şifremi kırdılar, facebook şifremi yenile, facebook şifremi nasıl geri alabilirim gibi tüm sorular ve konularda yardımcı bilgiler yer almaktadır. Facebook şifre problemlerinizle ilgili bütün soruların cevaplarını aşağıda bulacaksınız.

Facebook Şifremi Unuttum! Nasıl geri alabilirim?

Eğer facebook şifrenizi unuttuysanız üzülmenize gerek yok. Kaybedilen bir facebook şifresini geri almak o kadar kolay ki.

Alttaki adımları uygulayın;

 1. Şuraya tıklayın; http://www.facebook.com/reset.php
 2. Açılan sayfadaki kutucuğa e-mail adresinizi yazın
 3. ve Alttaki “Reset Password” veya “Şifreyi Yenile” düymesine tıklayın.
 4. E-maillerinizi kontrol edin. Gelen link e tıklayın ve açılan facebook sayfasından yeni şifrenizi belirleyin.

İşte bu kadar basit.

Unutulan Facebook şifre sıfırlama kodu onaylama kodu ile geri alma

Facebook Şifre Değiştirme

Facebook

şifreminasıl değiştirebilirim? sorusunun yanıtını bu yazımızda resimli olarak bulabilirsiniz.Öncelikle ben kendi facebook’umu türkçe yaptığım için resimlerde de bunu size türkçe olarak anlatacağım. Ancak resimlerde gördüğünüz kırmızı dairelerin yerinde bulunanİngilizcekarşılıklarına tıklayarakta şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Facebook Şifrenizi Değiştirin

Facebook şifrenizi değiştirmek için önce kullanıcı adı ve şifrenizle facebook’a giriş yapın.

Facebook Şifre Değiştirme

Facebook sayfanızın sağ üst köşesinde bulunan “Hesap” bölümüne girin.

Facebook Şifre Değiştirme

Şifrenizin karşısında bulunan “değiştir” linkine tıklayın.

Facebook Şifre Değiştirme

Eski Şifre : Kullanmakta olduğunuz şifrenizi yazınız
Yeni Şifre : Yeni şifrenizi yazınız
Onayla : Yeni şifrenizi tekrar yazınız

Ve hemen altta bulunan “Şifreyi Değiştir” butonuna tıklayınız.

Şifreniz değişti, artık bundan sonraki facebook girişlerinizi yeni şifreniz ile yapabilirsiniz 🙂

Facebook Şifresini Unuttum Facebook Şifre Yenileme

Şifrenizi unuttuysanız, ne yazık ki öncelikle çıkış yapıp ardından şifre yenileme isteğinde bulunmanız gerekir. Bunu yapmadan önce, Hesap Ayarları sayfasındaki iletişim e-posta adresinin geçerli olarak erişime sahip olduğunuz adres olduğundan emin olun çünkü şifre yenileme e-postası bu adrese gönderilir. “Giriş Yap” düğmesinin yakınında yer alan “Şifreni mi unuttun?” bağlantısına tıklayarak şifre yenileme isteğinde bulunabilirsiniz.

“Yanlış Şifre” Hata Mesajı Alıyorum

 1. Caps lock tuşunun kapalı olduğundan emin olun ve tekrar giriş yapmayı deneyin.
 2. Caps lock tuşunun kapalı olduğundan emin olmanıza rağmen giriş yapamadıysanız, burada şifrenizi yenilemeyi deneyin.
 3. Şifrenizi yeniledikten sonra giriş yapamadıysanız, sorunu gidermek için tarayıcınızı / browserınızı güncelleyebilirsiniz.

Şifremi yenilemeye çalıştığımda “Geçersiz Bağlantı” hata mesajını aldım.

 1. Aldığınız e-postadaki bağlantının tamamını kopyalayıp, internet tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın ve enter tuşuna basın.
 2. Bu işe yaramazsa, buraya tıklayarak yeni bir şifre isteyin ve yeni bir şifre daha istemeden önce 24 saat bekleyin.

Şifremi yenilemeye çalıştığımda “Geçersiz Kod” hata mesajını aldım.

 1. Aldığınız e-postadaki kodun tamamını kopyalayıp ilgili alana yapıştırın.
 2. Bu işe yaramazsa, buraya tıklayarak yeni bir şifre isteyin ve yeni bir şifre daha istemeden önce 24 saat bekleyin.

 

Facebook Şifremi Unuttum – Şifre Sıfırlama

Facebook Şifremi Unuttum – Şifre Sıfırlama
Facebook şifrenizi unutmuşsanız. Giriş ekranında solda “Şifremi Unuttum” yazan bir yer var. Email ve Şifremizi yazdığımız yerin altında bulunuyor, ona tıklayın. Bu siteye üye olduğumuz Mail adresinizi girin ve “Şifreyi Resetle” a tıklayın. Mail adresinize bir Mail yollayacaklar.
Gelen Mailde;
“Yeni bir Şifre Istediniz. Şifreyi onaylamak için aşağıdaki linke tıklayın” yazan yerin altındaki linke tıklayın. Sizi facebook’a yönlendirecektir. Burada karşımıza “Yeni Şifre” ve “Şifreyi Onayla” alanlarını göreceksiniz. Ilkine seçmek istediğiniz Şifreyi yazın. Aynı şifreyi ikincisine de yazın. Böylece Yeni Şifreniz doğrulanacak ve sizi Facebook Profilinize gönderecek.

Facebook şifre sıfırlama kodu onaylama kodu

Facebook şifreniz başınıza iş açabilir: Eğer şifrenizle ilgili uyarı alıyorsanız, dikkat edin.

Virus yüklü yeni bir e-posta, Facebook şifrenizin sıfırlandığını ve yeni şifre oluşturmanız için e-postadaki eklentiyi açmanızı istiyor.

Ünlü anti-virus yazılım şirketi McAfee’nin açıklamasına göre eğer eklentiyi açarsanız birkaç çeşit kötü yazılımın yanı sıra şifrelerinizi çalan bir program da bilgisayarınıza yüklenecek.

Facebook geçtiğimiz günlerde sitesinde, virusün e-postada görüldüğü anda silinmesiyle ilgili kullanıcılarını uyardı.

McAfee’nin kötü amaçlı yazılım araştırma ve komünikasyon müdürü Dave Marcus, hacker’ların Asya, Avrupa ve Amerika’ya bu virüslu e-postadan on milyonlarca yolladığını tahmin ediyor. “Yeminiz Facebook ise eklentiye tıklayabilecek 400 milyon potansiyel kullanıcınız var. %10 başarılı olsanız 40 milyon kullanıcı eder.”

E-postanın konu kısmında “Facebook password reset confirmation customer support (Facebook şifre sıfırlama onayı müşteri desteği)” yazıyor.

Etiketler:şifre yenileme kodu kaçtır facebook,şifre yenileme kodu kaçtır,şifre yenileme kodu nedir,şifre yenileme kodu,face şifremi unuttum iletisi,sifre yenileme kodları,e- posta adresi yenileme kodu nedir,şifre yenileme kodu telefon,şifre yenileme kodu ver,şifreyi yenileme kodu kaçtır söyleyin yaFacebook, Facebook şifre, Facebook şifresi, Facebook şifre sıfırlama, Facebook şifresini sıfırlama, Facebook şifre değiştirme, Unutulan Facebook şifresi, Unutulan Facebook şifresini değiştirme, Unutulan Facebook şifresini sıfırlama, Facebook onaylama kodu, Facebook onay kodu, Facebook şifre sıfırlama kodu,facebook giriş şifre hata, facebook şifre, facebook şifre değiştir, facebook şifre değiştirme, facebook şifre yenileme, facebook şifremi unuttum, facebook yanlış şifre

Facebook şifremi unuttum, şifre sıfırlama kodu onaylama kodu ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.

Facebook şifre sıfırlama kodu nerededir?

Facebook şifre sıfırlama kodu nerededir?

Facebook Şifremi Unuttum! Nasıl geri alabilirim?

paylaş:

Yorum

 1. şifremi unuttum ve sizin dediklerinizi yaptım ama şifre yenileme kodu yollamıyorlar napabilirim?

 2. şifremi unuttum ve sizin dediklerinizi yaptım ama şifre yenileme kodu yollamıyorlar napabilirim?

 3. ben artık facebook giremiyorum nasıl kıra bilirim.o çocuğu nasıl bula bilirim açıklarmısınız. ben size şimdiden teşekkür ediyorum.arba ilanım var baka bilirsiniz tamı tamına fiyatı 54.00 dolar

 4. Sifremi unutum. Ve onay kodu bna gelmiyor. Hotmayil adina gidiyor bnde. Onay koduyu gormiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

Yorum Yap