Facebook Ad değiştirme, facebookta isim nasıl değiştirilir, adımı nereden değiştirebilirim?

Facebook’ta adımı nasıl değiştiririm?

Özet: Hesap Ayarları sayfanızın “Ad” kısmından bir ad değiştirme isteği gönderebilirsiniz.

Hesap Ayarları sayfanızın “Ad” kısmından bir ad değiştirme isteği gönderebilirsiniz. Facebook’un gönderilen her ad değiştirme isteğini değerlendirdiğini lütfen unutmayın. Aldığımız isteklerin çokluğu nedeniyle, isteğiniz işleme derhal alınamayabilir. 

Facebook hesap adlarının aşağıdaki standartlara uyması gerektiğini lütfen unutmayın:

  • Tam adınız ve soyadınızın belirtilmesi gerekir. Baş harfler tam adınızın yerine geçemez. Takma adlar, adınızın veya soyadınızın bir varyasyonu olduğu sürece ve yalnızca “Ad ‘Takma Ad’ Soyadı” biçiminde kullanılabilir.
  • Adınız, sadece tek bir dilin karakterleri kullanılarak belirtilmelidir.
  • Adınız herhangi bir unvan, sembol, sayı, sıradışı büyük harf veya noktalama işareti içeremez.

Ayrıca, Facebook hesaplarının bireylerin kullanımı için olduğunu lütfen unutmayın. Grupları, aileleri veya çiftleri temsil eden hesaplara izin verilmemektedir. Bir ünlüyü, işletmeyi veya markayı temsil etmek için lütfen bir Facebook Sayfası oluşturun. Sayfalar sadece gerçek bir tanınmış kişiyi, sanatçıyı, markayı veya kuruluşu temsil etmek içindir ve sadece bunun resmi temsilcisi tarafından oluşturulabilir. Facebook Sayfaları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen burayatıklayın.
Herhangi birinin veya bir şeyin kimliğine bürünülmesine izin verilmemektedir. Kullanıcıları Facebook’ta gerçek adlarını kullanmaya teşvik etmek için, adlarını yalnızca sınırlı sayıda değiştirmelerine izin vermekteyiz. Ayrıca, bir Facebook temsilcisi adınızı sizin yerinize değiştirirse, bu değişiklik nihai kabul edilir ve adınızı daha sonra kendiniz değiştiremezsiniz. Kullandığınız başka bir adı (örneğin kızlık soyadı) belirtmek için lütfen Hesap Ayarları sayfasına gidin. 

paylaş:

Yorum Yap