En Romantik Evlilik Teklifi

Sponsorlu Bağlantılar


Dünyanın her yerinde çılgın ve yaratıcı aşıklar sevdiği insanlara ilginç ve şaşırtıcı yöntemler ile evlilik teklifinde bulunabiliyorlar. Fakat son yıllarda görülen en romantik evlilik teklifi Türkiye’de yaşandı.
Zonguldak’ta bir genç, sevgilisi hemşireye çılgın bir yöntemle evlilik teklif etti
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyette bulunan Ereğli Demir Çelik Fabrikaları’nda (ERDEMİR) T.A.Ş. tekniker olarak çalışan Recep Akbıyık (26), Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Servisi’nde hemşire olarak çalışan sevgilisi Kudret Ulupınar’a, benzerine ender rastlanan yöntemle evlilik teklif etti.

video


Akbıyık, hastane yönetimi ile görüşerek sevgilisine mum ışıklarıyla evlilik teklifinde bulunmak istediğini söyledi. Hastanenin Nöbetçi Müdürü Tahir Güven’in izin ve onayı üzerine hastane çalışanlara planını anlatarak, kendisine yardımcı olmasını istedi. Recep Akbıyık, hastane bahçesine getirdiği mumları 3 arkadaşı ile birlikte yakarken, serviste nöbetçi olarak çalışan hemşire Kudret Güven de, hemşire arkadaşları tarafından oyalanarak, pencereden uzak tutuldu. Yakılan toplam 199 adet mumun ışığıyla yazıya “Benimle evlenir misin” yazısını görünce şaşıran Hemşire Ulupınar, çalan iş yeri telefonunda ise sevgilisinden sözlü olarak evlenme teklifi aldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Oldukça duygulanan hemşire Ulupınar’ın her şeye rağmen telefonda ‘evet’ sözcüğünü telaffuz etmemesi üzerine ise Recep Akbıyık, elinde yaş pasta ve çiçekle sevgilisinin nöbet tutuğu odaya geldi. Dizlerinin üzerine çökerek, çiçeği sevgilisine veren Akbıyık, “Benimle evlenir misin?”diyerek, teklifini yineledi. Bu kez “evet” cevabı üzerine genç sevgililer, nöbetçi hemşireler, güvenlik görevlileri ve hastaların şaşkın bakışları arasında birbirlerine sarıldı.

Hastane Nöbetçi Müdürü Tahir Güven başta olmak üzere romantik teklife şahit olan hastane çalışanları ve hastalar da, çifti kutladı. Kudret Ulupınar, teklifi beklemediğini ifade ederken sevgilisi Recep Akbıyık ise, 6 yıl önce tanıştıklarını ve ilk tanıştığı günden itibaren böyle bir teklifi hayal ettiğini ifade etti. Akbıyık, “Tam 6 yıldır bu teklifin hayalini kuruyordum. Hastanede çalıştığı için olur mu, olmaz mı diye çok düşündüm. Hastane Nöbetçi Müdürü Tahir Güven’e durumu anlatıp, izin istedim. Onay verince bu sürpriz teklifimi yaptım. Bundan sonra da sürprizlerimi devam ettireceğim” diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap