En hızlı indirme programı bedava indir, en iyi en güzel dosya indiricisi ücretsiz download

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımızda dünyanın en kaliteli ve en hızlı dosya indirme programlarından bedava olanını ve parayla satın alınanını sizlere sunuyoruz. Aşağıda en iyi ücretsiz hızlı dosya indiricisi program ile en güzel ücretli dosya download programının tanıtımları ve indirme linkleri yer almaktadır.

Internet Download Manager (Ücretli Program)

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet üzerinden indirdiğiniz dosya sayısı artıkça düzgün çalışan pratik bir indirme yöneticisine olanihtiyacınız da artar. İndirme yönetiminizi devralarak mevcut internet hızınızı optimize eden bu programlar daha hızlı ve düzenli dosya indirmek isteyen herkullanıcının imdadına koşuyor.

Internet Download Manager ile dosya indirme hızınızı arttırabilir, yarım kalan indirme işlemlerinize dilediğiniz zaman devam edebilirsiniz.

indir.jpg (240×58)

jDownloader (Ücretsiz Program)

Java tabanlı indirme yöneticisi jDownloader, yenilikçiyazılımları takip edenlerin tercihleri arasında. Sürekligüncellerek kullanıcı isteklerine cevap vermeye çalışanyazılım açık kaynak tercih edenlerin de ilk sırasında. Çoklu paralel dosya indirme, captcha resimdoğrulama tanıması, otomatik sıkıştırılmış dosya açma gibi dosya indirme işlemlerini pratikleştirenuygulamalarıyla dikkat çeken yazılım Türkçe dil desteği de sunuyor.

jDownloader programı, Rapidshare, Megaupload vb. dosya barındırma sitelerinden sürekli olarak çok sayıda dosya indirmek durumunda olanlara mükemmel bir çözüm olarak geliştirilen ve tamamen Java ile yaratılmış ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

indir.jpg (240×58)

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap