En güzel çalışan bayan etek ceket takımları, bayan pantolon ceket takım elbise modelleri, iş kadını kıyafetleri 2012-2013

Etiketler: bayan takım elbise bayan kumaş pantolon iş kadını elbiseleri çalışan kadın kıyafetleri kadın iş kıyafetleri bayan takımları etekli resimler çalışan bayan kıyafetleri pantolon ceket takım bayan etekli bayan

modablog i3511pw4
Çalışan kadınların sayısı giderek artıyor. Kadınların el atmadığı iş sahası pek kalmadı. Kadın iş hayatında sorumluluk alıp yükselirken bir yandan da kendine daha fazla özen göstermesi gerekiyor. Çünkü sadece kendini değil firmasını da temsil etme sorumluluğu üstlenmiş oluyor. Bu görevin bilincinde olan her kadının giyiminden, aksesuarlarına, makyajından, parfümüne kısacası her şeye dikkat etmesi gerekiyor. Özellikle dış temasların yoğun olduğu iş kollarında olay öyle bir boyut kazanıyor ki, ofis giyimi önemli bir başarı faktörü oluyor.

Ünlü İngiliz markası Burberry’ nin birçok tasarımı iş hayatı için biçilmiş kaftan. Gömlek, pantolon ve çantaları iş kadınları için vazgeçilmezler arasında.

Burberry gibi Network’unda stili çalışan kadınlar için çok uygun. Takım elbiseler, birbirinden şık gömlek ve ayakkabılar. Ayrıca Network’ün gündüz giydiğiniz bir kıyafetini geceye de çok rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
kkll7
Fabrika, Calvin Klein, Armani, Versace, Journey, iş kadınlarına yönelik kreasyonlara koleksiyonlarında geniş yer ayırıyorlar.
i3512ey7

lv3ju7

Bayan Takim Elbise Modelleri

Takim elbise modelleri çoğu çalışan bayanlar için kesinlikle vazgeçilmeyen bir unsur olmaktadır. Genellikle bankalarda yada memurlar tarafından belli bir giyim sınırlaması bulunmaktadır. Pantolan ceket yada etek ceket şeklinde kombinler yapılmaktadır. Birbirinden güzel ve şık takim modelleri vardır ki seçenekler konusunda gerçekten zorlaşıryoruz aslında. Genellikle çalışan bayanlarda biden fazla seçenek bulunmaktadır.Aslıdna sadece çalışanlar kullanmıyor takım elbise modelleri özel davetlerde bir çok bayanda kullanabiliyor. Altına ince topuklu ayakkabılar ile çok güzel duran bir model olmaktadır. Bayan takim elbıse modellerini bir çok ünlü markadan bulabilisiniz. Her markanın kensine has çizimleri ve tasarımcıları vardır. Genellikle yaşları daha küçük olan kızlar takım elbiserli bayanları görünce keşke bizde büyüsek derler sadece takım elbise giymek için. Çünkü takım elbiseler ciddiyeti ifade eden takım modelleridir. Ciddi yerde çalışan bayanlar tarafından kullanılır. Ceket saygıyı simgeler. Günlük yaşantısında kumaş pantolon ve ceket kullanan bir çok kişi vardır aslında.  Takım elbıse modelleri ikiye ayrılır aslınd ayazlık ve kışlık olarak. Bu podyumlar da da çok farklı modelleri görmekteyız. Mesela kış sezonu için daha kalın kumaştan tasarlanan hardal rengi etek ve ceket çok modern çizgiler taşımaktadır.

Takim elbise Modelleri CEsitleri1

Takim Elbise Ornekleri

Zara Modern Takim elbise Ornekleri

Bayan Etekli Takim elbise Modeli

Bayan Modern Takim Elbise Modelleri

Bol Paca Takim Elbise Modelleri

Beyaz Takim elbise Modelleri

Bayan takım elbıse Modelleri

Bayan Takim Elbise Modelleri Cesitleri

Bayan Takim Elbise Modelleri

Cizgili Takim Elbise Modeli

etekli Takim elbise Modeli

Farkli Takim Elbise Modelleri

Yelekli takım elbise modleleride bulunmaktadır. Gri tonlarında ve kendınden ınce çizgili olan pantolon,yelek ve uzun ceketten oluşan kombinler bulunmaktadır. Daha özel gecelerde genellikle davet ve kokteyl de parlak kulamşlardan tasarlanan takım elbıse modellerini bulabılırsınız. Normal mesela lacivert akım elbise seçiyorsanız kendinden çizgili modeller tercih edip farklılık yaratabilirsiniz. Takım modellerinde bol pantolon tercih edip üzerine ceket de tercih edebilirsiniz. Yaz ve kış aylarına göre renk tercihlerini doğru yapmanız gerekemketdır. Birbirinden farklı o kadar çok model bulunmaktadır ki siz hangisini isteyeceğinize resimelre bakarak karar verebilirsiniz.

Çalışan Bayanlar İçin Ceket Modelleri

Çalışan tesettürlü hanımların her gün giymek için birşeyler bulma telaşını daha önce de paylaşmıştık. Yeni sezon için tasarlanan ve sizin için seçtiğimiz modern ve şık ceket – etek takım modelleriyle şıklığınızı koruyarak her gün ne giyeceğim derdinden kurtulacaksınız. Seçtiğimiz modellerin çoğu 2012 İlkbahar Yaz modasına uygun olarak 70 ler ve 80 lerin çizgileriyle dik kesimler ve vatkalı yakalar şeklinde tasarlanmış. Bizim çok beğendiğimiz bu modelleri sizinde beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-01
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-02
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-03
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-04
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-05
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-06
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-07
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-08
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-09
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-10
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-11
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-12
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-13
2012-yeni-sezon-etek-ceket-ikili-takim-modelleri-14

 

paylaş:

Yorum Yap