En güzel bayan pijama ve gecelik modelleri yeni renkli çeşitler 2012-2013

Bayan pijama takımları kış 2012 yılı ilk aylarında havaların beklenenin üstünde soğuk geçmesiyle en çok satışa sunulunan ürünlerarasında yerine alarak bayanlara bir çok fırsatı da sunuyor. Neredeyse her dükkanında vitrinlerini süsleyen bayan pijama takımmodellerine rastlamak mümkün. 2012 yılına özgün olan bayan pijama takımları kalp desenlerinden baslayıp düz ve sade bir modele kadar geniş bir çerçevede sevenlerin karşısına çıkıyor. Dantel işlemeleri ile süslenmiş çeşitli renkteki bayan pijama takımlarını da 2012 yılına özgün olarak raflarda bulmak mümkün. Evinizin sıcak ortamında rahat etmeniz kadar doğal bir şey olamaz. Seçeceğiniz pijama takımı hem sizin isteğinizi yansıtmalı hemde rahatlığınızı sağlamalıdır. 2012 yılı pijama modellerini sizlerin karşısına sunun modacılar isteklerinizi ve rahatlığınızı göz önüne alarak çok farklı bir kombine yaptılar. Daha çok model ve alımlılık üzerinde duran modacılar zevklerini pijamalara yansıtarak sizin zevklerinizi de bu şekilde yansıtmak istediler. Nokta desenlerden biraz daha ruh halinizi yansıtan renkleriyle bu yılın pijamaları sizi etkileyeceğe benziyor. Bakalım raflarda yerlerini alan bayan pijama takımları nelermiş.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012

Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Kırmızı Siyah Pijama Takım Modeli

2012 yaz ve kış sezonuna uygun olacak şekilde tasarlanmış olan bu model 2011 yılında da en çok satılanlar arasında yerini aldı. Çok şık görüntüye sahip olan bu tasarım modeli hem yazlık hem kışlık hemde mevsimlik olarak da kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Üst kısım günlükte kullanılabilir şekilde tasarlanmış alt kısım yine cepli geniş lastiklidir. Hem rengi hemde görünüşü ile sizlerde bu modele bayılacaksınız. 2011 2012 en çok beğenilen pijama modeli 2012 yaz pijama takımı  2012 en trendrenkleri…
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Çilek Pijama Takım Modeli

Altlı üstlü olan bu pijama takımını sizlerinde çok beğeneceğini düşünüyoruz sevgili ziyaretçimiz… Bu model yine çizgi kahramanlardan esinlenerek tasarlanmış bir modeldir. Üst kısmı bisiklet yaka ve uzun kolludur. Beyaz üzerine minik kırmızı puanlar işlenmiştir. Alt kısımda ise siyah kumaş desenine bir de minik kırmızı çilek motifleri konularak çok şık bir hale getirilmiş.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Siyah Yonca Pijama Takım Modeli

Siyah kumaş üzerine dekore edilmiş olan minik ve sık yonca desenleri ile süslenmiştir. İki kısımdan oluşan bu pijama modeli üst kısmı önden düğmeli gömlek tarzında tasarlanmıştır. Alt kısım da ise yine ev içerisinde de rahatlıkla kullanılabilecek bir eşofman görevi de yapmaktadır. Alt kısım ceplidir. 2012 yaz sezonuna uygun pijama modelleri.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Siyah Beyaz Pijama Takım Modeli

Siyah ve beyaz alt üst takımdan oluşan bu pijama takımı üst takımda kedi çizgi karikatürü ile tasarlanmış uzun kollu bisiklet yakalı bir modeldir. Pijamanın alt kısmı ise siyah kumaş üzerine beyaz kalpler ile desenlendirilmiş cepli ve bel kısmı geniş lastikten oluşturulmuştur. Özellikle diz kısmında zamanda gevşeme yapan takımlar bu modelde diz yapmayan kaliteli kumaş ile tasarlanmıştır.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Pembe Kızlı Pijama Takım Modeli

Çizgi kahramanları ve karikatürleri seven ve bu tasarımlarda dekor edilimiş kıyafetleri giymekten büyük haz duyan sevgili bayan ziyaretçilerimizin dikkatini çekeğini umuyoruz. Son bir kaç yıl içerisinde çizgi kahramanlar oldukça fazla kullanılıyor kıyafetdekorlarında. Yine 2012 yılında çizgi karikatür mizahi olarak da tasarlanmış pijama takımlarından bir tanesini görmektesiniz. Butarz modelleri ilerleyen günlerde sık sık görebilirsiniz.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Pembe Siyah Puanlı Pijama Takım Modeli

Pembe ve siyahın uyumuna bayılanlar için çok harika bir pijama modeli… Siyah rengin her renkle uyum sağlaması zaten belli başlı bir şeydir. Ancak bu modelde takımlarınızın daha çok gözönünde olması söz konusu olabilir. Üst kısım düz siyah renktenoluşturulmuş ve yaka kısmına pembe bir kurdalye takılarak dekore edilmiştir. Alt kısımdaysa pembe kumaş üzerine beyaz puanlar dizayn edilerek takım için farklı bir dekor olmuştur. 2012 yılı ve daha öncesi en trendler arasında puantlı kumaşların yer aldığını sevgili bay ve bayanlarımızın unutmuş olacağini düşünmüyoruz.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Pembe Kırmızı Kalpli Pijama Takım Modeli
Alt üst olacak şekilde birbirinden güzel tasarımlarla siz sevgili ziyaretçilerimizin fikirlerine sunduk. Bu model gayet sade bir modeldir.Üst kısmı v yaka ve kısa kollu olarak tasarlanmıştır. Alt kısmında ise yine cepli ve uzun eşofman tarzında dekore edilmiştir. Kumaş üzerine yapılmış olan minik kalp tasarımları pijama takımını oldukça güzel yerlere getirdi.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012
Pembe Puanlı Kapri Pijama Takım Modeli

2010 ve 2012 yılları arasında değişik tasarımlarıyla oldukça çok karşımıza çıkmıştır bu model. Ancak 2012 yılı yaz sezonu ile beraber yine bizimle olacak bu tasarım uzun zamandır moda rüzgarlarını estirmeye devam ediyor. Düşük kollu kare yakalı ve göğüs kısmından boğumlu olarak tasarlanmıştır. Kol ve bel kısmına tül eklenerek tasarlanmıştır. Bu modeli sizlerinde çok beğeneceğinizi düşündük ve modeli sitemizde yayınladık. İyi gezintiler….
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Pembe Yırtmaçlı Gecelik Modeli

2011 Yaz sezonu gecelik modellerinden örneklemiş olduğumuz bu model de yine baştan çıkarıcılığı ile örnek olarak sizlere sunduk. Sizde bu tarz bir gecelik modeli ile gecelerinizi renklendirmek istiyorsanız böyle bir modeli tercih edebilirsiniz. Hem şık duruşuyla hemde kalitesiyle sizleri de baştan çıkartacaktır. 2012 gecelik modelleri.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Mavi Askılı Gecelik Modeli

2011 ve 2012 Yılının en trend renklerinden birisi olan ve hiç modası geçmeyen renklerden birisidir turkuaz mavi. Bu gecelik modelini tüm bayanların severek giyebileceğini düşünüyoruz. Kalın askılarının boyun kısmından başlayarak arkada birleşmesiözellikle modelin ön plan da olmasını sağlıyor.Turkuaz mavi üzerine lacivert renk ile tasarlanmış desenler yerini alıyor ki tek renkgeceliği boğmasın diye. Bu model 2011 yılının yaz sezonunda en çok satışa sunulan gecelik modellerinden birisidir.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012
Kurdalyeli Pijama Modeli

Bu pijama takımı yaz sezonuna son derece uygun olacak bir modeldir. 2012 yaz sezonunda modasını yitirmeyen renklerden birisi de turkuaz mavidir. Kol kısmına tasarlanmış olan kurdalye dekoratifleri pijamaya oldukça güzel bir tarz yaratmış. Alt kısımda ise kumaş üzerinde desenlendirilmiş olan kurdaliye desenleridir. Yaz mevsiminde sizleri böyle güzel takımlar bekliyor. 2012 En çok tıklanan pijama modelleri.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Gri Kırmızı Kapşonlu Pijama Modeli

Gri ve Kırmızı altlı üstlü olarak tasarlanmış bu modelin ne kadar şık gözüktüğünü anlatmaya gerek olduğunu düğünmüyorum. Söze kelama gerek yok. Hem spor hem de çok şık bir pijama takımını sizlerin önüne serdik. Bu 2012 en çok beğeni toplayan bu pijama modelini gerektiği takdirde dışarıda bile rahatlıkla giyebilirsiniz.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012
Kırmızı Gecelik Modeli

Mini kırmızı gecelik modeli 2012 yılının hem en trend renklerinden hemde en trend modellerindendir. Bu mini gecelik modelinin altına eşofman da giyilebilir. Gecelik tunik tarzında ve gecelik adı altında olmasına rağmen farklı bir tarza sahiptir. Ünlülerimizin dahii severek kullandığı gecelik modellerinden biridir.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Sweet Dog Pijama Modeli
Sweet dog bir çizgi film kahramanı olup pijamalarımızın tasarımına kadar gelmiş durumda. Çok hoş ve şık gözüken bu takımı her yaştaki bayanlarımız severek kullanıyor. Alt pijamasının büyük çizgili kareli tasarımdan oluşturulması ayrı bir tarz yaratmış. Paça kısımlarında ise daha ufak kareler yer almaktadır. 2012 Trend moda sitesi.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Kırmızı Pembe Çizgili Gecelik Modeli

Günlük gecelik takımlarınızın arasına böyle şık bir modeli daha ekleyebilirsiniz. 2011 yılında en çok satılan gecelik modelleri arasında yer alan bu modeli sizlerinde çok beğeneceğini düşünüyoruz. Bisiklet yaka uzun kollu olarak tasarlanmış olan bu gecelik modelini evinizin bir köşesinde bulundurun. 2012 en trend renkler.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Mavi Askılı Pijama Modeli

Çok farklı bir şekilde tasarlanmış olan bu model ilk bakışta uzun süre bakmanızı sağlayabilir. Göğüs kısmına yapılmış olan düzmavi tasarım ve alt kısmında gelen beyaz kumaş üzerinde siyah çizgileri ve sonrasında yine short şeklini alan bir mavi desen daha geliyor. Farklı bir modelle yine burdayız sevgili ziyaretçimiz.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Gri Pembe Pijama Modeli 

Gri kumaş üzerin pembe ile dekore edilmiş ve pijama üst kısmına bir karikatür resim ile dizayn edilmiştir. Çok hoş bir tasarıma el atan tasarımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kışlık olarak kullanılan bu takımı her zaman kullanabilirsiniz.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Gri Askılı Pijama Modeli

Gri renk üzerine pembe çizgiler ile dekore edilmiş olan bu model 2011-2012 yılı içerisinde en çok satılan pijama takımları arasında yerini aldı. Geniş askılarıyla hem çok hoş gözüküyor hem de çok yakışıyor kişiye. Alt kısmı ise kapri olarak tasarlanmıştır.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Eflatun Kare Desenli Pijama Modeli
Kısa kollu v yakalı bir pijama modelidir. Pijama üstünde bir kelebek dekoru ile süslenmiştir. Alt pijama takımında ise beyaz üzerine mor ve lila renk karışımlarından oluşan minik kenarları oval kareler ile dekore edilmiştir. Kullanışı bakımından kaliteli bir modeldir.
Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Eflatun Çizgili Gecelik Modeli

Sıcak günlerde uzun pijama takımlarını giymeyi sevmeyen bayanlar işte 2012 en trend gecelik modellerinden birisi karşınızda duruyor. Bu modeli alt pijama ile de kullanabilirsiniz. Rengi ve modeli ile sizleri de büyüleyecek.

Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012
Pembe Çiçekli Pijama Takım Modeli

Beyaz pijama takım üzerine tasarlanmış olan yapraklı çiçekli kumaş deseni çok şık durmaktadır. Üst kısmı gömlek tarzı düğmeli olarak tasarlanmıştır. Alt takım ise yine bol paçalı ve ceplidir. Hem rahatlığına hemde güzelliğine düşkün olanların adresindesiniz.

Bayan pijama ve gecelik modelleri 2012 
Kırmızı Çizgili Pijama Takım Modeli

Bu modele gözümüz bir yerlerden alışık gelmiştir eminim. Ünlü çizgi film kaçaklarımızında kullandığı pijama takımlarını anımsatan bu modeli sizlerinde beğenerek kullanacağını umut ediyoruz. Kumaş ve rahatlığı açısından çok kaliteli olan bu pijama takımıvücudunuzu saran bir modele hakimdir. 2011-2012 trend renk ve modasına hakim bir modeldir.

paylaş:

Yorum Yap