En Faydalı Android Uygulamaları, En Yararlı Android Programları

En iyi 20 Android uygulamasını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

1.Google Voice

Bu servisle, birden fazla yerden veya cihazla arayabilirsiniz uygulama sıze bir telefon numarası verir ve Web, sesli ve metin mesajlarına yani tüm erişimleri sağlar.

2.Dropbox

Dropbox, otomatik olarak birden fazla bilgisayar arasında dosya (Windows, Mac veya Linux) ve klasör eşitleyen büyük bir bulut hizmetidir. Bu uygulama Android Dropbox uzantilari ve dosyaları açmak için diğer uygulamalar ile (Documents To Go gibi) etkileşime girer.

3. Advanced Task Killer

Advanced Task Killer uygulamasının genel amacı arka planda açık kalan ve gereksiz yere sistem kaynaklarını harcayan yazılımları sonlandırmak. Yazılımı çalıştırarak, telefonunuzun arka planında çalışmasını istemediğiniz yazılımları seçerek sonlandırabiliyorsunuz.

4.Taskos

Taskos not alma ve yapılacaklar Listesi oluşturma icin guzel ve pratik bir uygulama.Genel ozellikleri konuşma metni, hızlı (Öncelik, Kategori, Bitiş tarihi, paylaşma ve daha fazla) görevleri düzenlemek, özelleştirilmiş kategoriler, uyarılar hazırlamak.

5. Evernote

Evernote uygulamasi büyük bir not alma uygulaması. Verileri yerel olarak kaydeder istersenizde sosyal paylasim sitelerinde paylasabilirsiniz.

6. Google Documents

Google Dokümanlar (Google Dokümanlar deposu yükleme, Microsoft Office dosyaları da dahil olmak üzere) ile çalışıyorsanız, gerçekten ihtiyacınız olan tek uygulama. doküman yönetimi güzel bir mobil uygulama.

7. Documents To Go

Documents To Go ücretsiz sürümü Microsof Word ve Excel dosyaları için büyük küçük bir okuyucu sunuyor. Dosyaları oluşturmak ve düzenlemek ve karıştırmak için PowerPoint dosyalarını eklemek mümkün olmasını istiyorsanız tam sürümü (15 $) yükseltebilirsiniz. Düzenleme yeteneği isterseniz, bence QuickOffice bir göz almanızı tavsiye ediyorum.

8. DroidAnalytics

Google Analytics (ya Android ve iPhone ) için resmi bir uygulaması yoktur. Google Analytics profillerinizin takibi için çok seveceğiniz bir uygulama.

9. Tripit

Tripit tüm seyahat güzergahlarini izleyebilmek için bulduğum en iyi uygulama. Bazı büyük arka uç sistemleri üzerinde çalışır. Sadece onaylar e-postalar, uçak bileti, otel, kiralık araç, ve Tripit daha fazla ileri ve otomatik olarak tüm detayları ve onay numarası ile geziler düzenler. Gmail kullanıyorsanız, onay e-postaları otomatik olarak iletiliyor.

10. Speed Test

3G/4G dalgalanmalar ve Wi-Fi kalitesini kontrol etmek için, çeşitli yerlerde bant genişliğini kontrol etmek için hız testi sunan bir uygulama.Genel olarak tutarlı grafik seçenekleri de var.

11. Astro File Manager

Android de turkce dosya yonetim sistemi, yani android tabanlı isletim sistemleri icin görev yöneticisi görevini yerine getirmektedir.

12. Places

Bu Uygulama bulunduğunuz konuma en yakın dükkan ve hizmetleri bulmak için harika bir uygulama. Taksiler için sağlık tesisleri lokanta, bu uygulaması çok hassas ve Google Yerel iş bilgilerininden yararlanır. Bu uygulama, bir GPS ünitesi ve aynı zamanda Google Maps ile entegre.

13. Amazon Kindle

Amazon Kindle e-kitap okuyucu uygulamas.Ucretsiz bir uygulama.Kindle uygulaması Kindle store da gezinme, kitap arama ve mağazadan kitap alma gibi imkanlar bunların disinda diğer uygulamalarda olduğu kitaplara işaret koyma, son okunan sayfayı işaretleme, not tutma ve alt çizme gibi işlevlerde bulunuyor.

14. Google Goggles

Google Goggles uygulamasıyla herhangi bir nesnenin fotoğrafını çekerek daha sonra çektiğiniz fotoğrafı Google’ın sunucularına göndererek ilgili arama sonuçları alıyorsunuz.Bu ayni zamanda biraz eğlenceli bir uygulama. En ilgi çekici özelliklerinden biri, yabancı bir dilde metin fotoğraf çekmek ve app sizin için tercüme etme yeteneğine sahip.

15. TED Air

TED konferanslarinda, toplumun etkili düşünürlerinden bazılarının videolarini izleyebileceginiz bir uygulama.TED Air uygulaması, bir mobil cihazda video erişmek için harika bir yol sağliyor.

16.Google +

Google hakkında çok şey yazdık +(plus) Temmuz ayında başlatılan ve o zamandan beri de oldukça aktif kullandigim bir uygulama bence Google’ın yaptığı en büyük şeylerden biri,Google + android icerisinde diger sosyal medya uygulamalarindan biraz daha etkileşimli.

17. Google Finance

Google Finance, uygulamasıyla hisse senetlerini ve portföyleri takip etmek ve sıralamak için şirketlerin bir listesini kurabilirsiniz ve Google Finans hesabına bağlanabilirsiniz. Piyasada bir göz atın, kendi portföyleri bir göz, ve en son piyasa haberleri uygulaması üç basit sekme sağlar.Uygulama açık olduğunda bile, gerçek zamanlı güncellemeler yapıyor.

18. Shazam

Bir mobil uygulama ile arkadaşlarınızı etkilemek istiyorsanız, onlara Shazamin yeteneklerini gösterebilirisiniz. Bugüne kadar mağazada veya radyoda çalınan bir şarkıyı duymak ve kendinize sorun, “Ah, bu şarkı neydi?” Bu Shazam Sadece düğmesine basın ve onun veritabanı sorgu, 15 saniye boyunca dinlemek izin devreye girer ve sanatçı ve şarkı adını görürsünüz. % 80 başarı oranı vardır.

19. Audible

Kindle ebooks gibi,ama aslında Sesli kitap. Sesli uygulaması.

20. Photoshop Express

Photoshop tabii ki, dünyanın bilinen en iyi fotoğraf editörü ve mobil uygulaması. Bir çok özelliklere sahip masaüstü sürümü için bilinenin tersine, mobil uygulaması sadeliği ile ayırt edilebilir. Örneğin basit bitkileri, parlaklık ayarı ve keskinleştirir düzenleme uygulaması için en iyi Android fotoğraf uygulamasi.

paylaş:

Yorum Yap