En Etkili Boy Uzatma Kürleri, En İyi Boy Uzatıcı Kür Tarifi, Bitkisel Boy Uzatma Yöntemleri

ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü

Boy uzatmasını sağlamak için uygulanan Boy uzatma kürü 12 – 22 yaşları arasında olan gençler için uygulanabilmektedir.

Boy uzatma uygulaması ile yaşa göre boy uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Boy uzatma kürünün uygulanabildiği üst sınır yaşı 22 yaşdır.

Boy uzatma kürü 6 ay ile 2 yıl uygulanabilmektedir.Boy uzatma kürü ile ortalama yaş dağılımı

Yaş aralığı Ortalama uzama [cm] 21 yaşa kadar
12 – 14 9 – 7
14 – 15 7 – 6
16 – 17 6 – 5
18 – 19 5 – 4
20 – 21 4 – 3
21 – 22 2 – 1
Boy uzatma kürü uygulaması için iki kural vardır.
Birinci kural, Torik, palamut, uskumru veya kefal balıklarından birisinden haftada en az 3 kez 200-250 gram buğulama veyahut ızgara olarak yemektir. Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt kısmında bulunan siyah etli kısım boy uzatma için etkili olan kısımdır.
Çocuğunuza 12 yaşına kadar haftada 3 kez 250 gram, bu dört balıktan birisinin özellikle palamut balığının ızgara ya da buğulamasını yaptıktan sonra derisini kaldırıp sırt kısmında bulunan siyah etli kısmını yedirirseniz çocuğunuzun boyunun daha hızlı uzamaya başladığını hayretle göreceksiniz.. 12 yaşından sonra bu kür yeterli olmadığından bitkisel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.
İkinci kural ise, hiç bir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın altı ay müddetle haftada 1 kere demlenip içilmesi gerekiyor. Kız çocukları haftada bir gün melisa çayı, erkek çocuklar ise biberiye çayı içmeliler.
* Boy uzatma kürü kemik gelişimini tamamlayan çocuklarda dahi etkilidir. 6 aylık kürü kullandıktan sonra 1ay ara verip diğer 6 ay tekrar kullanılmalıdır. Sonuç için en az 2 yıl uygulanması gerekmektedir.
Uyarı: Reoccutan adlı antibiyotiği (sivilcelere karşı veya herhangi bir nedenle) kullanan kişilerin tedavi süresi bittikten 4 ay sonra boy uzatma kürünü kullanmaları önemle rica olunur.
Uyarı: Kürden olumlu sonuç alabilmek için balık ve bitki çayının beraber kullanılması gerekmektedir. Önerilen bitkisel çay hormon içermemektedir.
Boy uzatma kürü için bitkisel destek olan bitki çayı Prof. Dr ibrahim saraçoğlu’nun web sitesinden sipariş edilebiliyor

Not: Önerilen besin maddesi ve bitkisel çay hormon içermemektedir.

Boy Uzatma Kürü: Ömer Coşkun

Özellikle çocuk ve gençlerde işe yarayan boy uzatma kürünü Ömer coşkun açıkladı.

Kullanılan Malzemeler:
1. 1tatlı kaşığı karabiber,
2. 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu.
3. Hakiki sızma zeytin yağı.

 

Yapılışı ve Kullanılması:
karabiberi ve Çemen otunu zeytin yağının içine atıp iyice karıştırıyoruz.

Daha sonra en az 5 gün bu karışımı dinlendiriyoruz .
5. günün sonunda ise kürü çocuklarımızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine sürüp bir süre bekletiyoruz .

Arkadaşlar ömer hoca yaklaşık 1 litre zeytinyağı dedi.Ben yarım litrelik pet şişede hazırlıyorum daha kolay.Daha başlamadım sürmeye kullandıktan sonra yazarım işe yarayıp yaramadığını ama Ömer Hoca ya güveniyorum .    Rıza

Bu kürü,diz kapaklarına,diz kapağının alt kısmındaki kemiklere,topuklara sürün.Dirseklere de sürülebilir ama sürülmese de olur.
Sürdüğünüz yerleri bir bandajla sarın ve gece yatmadan önce yapın bandajları sabah kalkınca çıkarırsınız

Prof. Dr. Adnan Saraçoğlu Boy Uzatma Destek Doğal Bitki Grubu

Boy
Boy Uzatma Destek Doğal Bitki Grubu 12-21 yaş arası gençlerin kullanımına uygundur. Bu bitkilerin en az 2 yıl ve en fazla 21 yaşına kadar kullanılması gerekmektedir. 6 aylık periyodlarla gönderilen boy uzatma destek doğal bitki grubu haftada 1 gün içilir, beraberinde haftanın 3 günü, kefal, torik, uskumru, palamut ve ton balığının sırt kısmındaki siyah et buğulama ya da ızgara yöntemiyle pişirilerek tüketilmelidir.

Boy uzatmada gönderilen bitkiler kızlarda ve erkeklerde farklıdır.
Kızlar için Melissa officinalis’ in türü
Erkekler için Rosmarinus officinalis’ in türü

Hekim öneri ve kontrollerini ihmal etmeyiniz.


Not: Destek doğal bitki grubundan olumlu sonuç alabilmek için balık ve  bitki çayının beraber kullanılması gerekmektedir. Önerilen bitkisel çay hormon içermemektedir.

Not:Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.   Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. 
Etiketler : boy uzatma ilacı, Boy uzatma kürü, Boy Uzatma şifası, Boy Uzatma tedavisi, boy uzatmak için, Boy Uzatmak için bitkiler, Boy Uzatmak için doğal çare, Boy Uzatmak için ne yapmalıyız?, boyu uzatan bitki,boyu uzatan doğal şifa, Boyu uzatan ilaç, Boyum uzamıyor, Ömer Coşkun
paylaş:

Yorum Yap