Edisonun gittiği okullar, edisonun bitirdiği okullar, bilim adamı edison hangi okullarda okumuştur

Edisonun Bitirdigi Okullar, Thomas Edison’un okuduğu okulların isimleri
Yedi yaşındayken ailesiyle birlikte Michigan’daki Port Huron’a yerleşti ve ilköğrenimine burada başladı. Fakat başladıktan yaklaşık 4 ay sonra algılamasının yavaşlığı nedeniyle okuldan uzaklaştırıldı.Bu arada evlerinin kilerinde bir kimya laboratuvarı kurdu.Edison daha sonra fizik ve nobistog okulların da okudu.

Thomas Edison’nun gittiği okullar hangileridir?

Edison Aile Albümü

Anne-babalar:
Samuel Edison ve Nancy Elliott Edison
Lewis Miller ve Mary Valinda Miller

İlk evlilik:
Meryem Stilwell Edison
Marion Estelle Edison Oeser
Thomas A. EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Jr
William Leslie Edison

İkinci Evlilik:
Mina Miller Edison
Madeleine Edison Sloane
Charles Edison
Theodore Miller Edison

Thomas Edison ailesine: Samuel ve Nancy Elliott Edison

Samuel ve Nancy Elliott EdisonSamuel Ogden EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? JuniorThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 16 Ağustos 1804 tarihinde DigbyThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Nova ScotiaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Kanada doğumlu. Büyükbabası John Edeson (bunlar) bir krala sadık Amerikan Devrimi sırasında ve Nova Scotia için 1784 yılında New Jersey sol-di-oğlu AE ile ilan etti. Boyunca hayatını Samuel birkaç kez işThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir lokali tutmak için terzilik için çatılar için bölme zona hastalığı değiştirildi. Onun evlilik Bazen sonra Samuel ViyanaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? OntarioThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? dört yedi çocuk doğduğunda için aile taşındı.

İronik olarak dedesi olarak İngiliz taç sadık değilThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Samuel Edison oldu. 1837 yılında Mackenzie isyanThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir ayaklanma demokratik eylemci William Mackenzie tarafından of Ontario güneyinde ilham katıldı. Bir isyan Samuel başarısız olan Amerika Birleşik DevletleriThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? burada hayatının geri kalanı için yaşadığı için kurtuldu. Karısı ve çocukları daha sonra MilanoThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Ohio (pronounced MY-lan)Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? için burada Thomas Alva Edison da dahil olmak üzere üç çocuğu vardı onu takip ve yedinci ve son çocuğu. (Diğer çocuk vardı: MarionThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? William PittThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Harriet AnnThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? CarlileThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Samuel ve Eliza. CarlileThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Samuel ve Eliza tüm çocukluk öldü.)

Amerikan doğumlu Nancy Mathews Elliott Eylül 12Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1828 Samuel evlendi. Babası bir Devrimci Savaş kahramanı olduğunu; onun dedesi bir Baptist bakanı oldu. Kocası aksineThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? o bir bazı örgün eğitim ile Presbiteryen dindar. O koyun bu eğitim iyi kullanmak için. Ne zaman “Al” okul oradan evde onu öğretti. Thomas Edison daha sonraThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? “Benim annem yaparken bana. O kadar doğru olduğunuThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bu nedenle yaz emin olduğunu hatırladım ve benThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir ben hayal kırıklığına gerektiğini canlı bir şey olduğunu hissettim.”
Nancy ruhsal hastalık belirtileri gelen hayat geç olarak yaşadı. O 1871 yılındaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? oğlu 24 yaşındayken öldü. Samuel uzun başarılı onun genç oğlu izlemek için yeterince yaşadım. OThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Menlo ParkThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? laboratuar ve yapı denetimli. Nancy Edison ölümünden üç hafta sonraThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? o da 16 yaşındaki evin Mary Sharlow yeni bir ilişki başladı. Üç kızları vardı ve yirmi yıl boyunca birlikte. Samuel 1896 yılında 92 yaşındayken öldü. “Ben sigaraThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? içki ve kumar bir ana” diye iddia duyuyorum. “Ben sigara ve viski ılımlı ben gerekli içti ve yalnız için bilinen var.” Top

Mina Edison ailesine: Lewis ve Mary Valinda Miller

Mina Miller Edison ailesi çok olduğu kocası farklı oldu. Büyük dede Continental Ordusu için Vadisi Forge hizmet vardı Onun. Annesi Kadın Hıristiyan alkol Birliği destekledi. Ailesi olduğunu dindar Methodists.

Lewis Miller Stark CountyThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Ohio 1829 ve Plainfield seminerThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Illinois at eğitimli doğdu. Kendisi 1852 yılında Mary Valinda Alexander evlendi. O tarım ürünlerine 92 patentThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? onun en ünlü buluş ve Ohio’da oturan biçme makinesi ve Reaper olmak kazanmıştır. Onun gelecekte oğlu aksine-in-lawThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Miller tutkuyla örgün eğitim inanan ve AkronThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Ohio yaptığı kabul şehirle eğitim ve yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmış.

1872 yılında MillerThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Hıristiyan eğitim ile Protestan dini toplantı birleştiren bir fikrim yoktu. İki yıl sonraThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? birlikte Aziz John Heyl Vincent ileThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? o Chautauqua Enstitüsü taşradaki New York’ta kuruldu. MillerThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? “Orijinal düzeni bir Hıristiyan eğitim çare oldu. Yazıldı.. [Nerede] zevkThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bilimThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? kültür ve gerçek tüm arkadaşlar gerçek din ile yan yana olması.” O 1874 kendi başkanı olarak görev yapmış kadar yaş 70 1899 yılında ölüm. Bu Chautauqua Enstitüsü yüzyılın dönüş birkaç seyahat ders ilham gösterir. Hala bugün ve tüm inançlardan ziyaretçilere açıktır flourishes.

Lewis ve Mary on bir çocuk babasıydı. Sonuç Glenmont olarakThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Edison aile StationwagonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? genellikle Mina Edison birçok nieces ve yeğenlere olan doğu kıyısında okullar katıldı ev sahipliği yaptı. Meryem 1912 yılında 82 yaşından hayata veda etti. Üst

Meryem Stilwell İlk evlilikThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Edison

Meryem Stilwell Edison

Meryem Stilwell EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? yaklaşık 1871 Meryem Stilwell EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1883 Meryem Stilwell NewarkThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? New Jersey Eylül 6Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1855Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Nicholas Stilwell ve Margaret Vinç bir kızı doğdu. Onun yan kuruluşu olarakThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Haberler Raporlama Telegraph Firma Newark yılında Edison telgraf şerit halinde 16 yaşındaki yumruk perforations fark vardı. O Noel Günü 1871 tarihinde yaşındaki mucit 24 evlendi. Onun düğün günü bile Edison yaptığı laboratuar için tören sonrasında hisse senedi üzerinde çalışmaya döndü. Bir hikaye devletlerin Edison geç gece geç onun bekleyen gelin hakkında unutmadan çalıştı.

W.K.L. DicksonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir Edison’s “muckers veThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir?” Bu Meryem “büyük Edison’s” Menlo Park istihdam içinde erkekler tarafından sevgili olduğunu yazdı. “Onu bir gurur duyduk – için o ve bir Newark dükkanda kendi derecenizi olmuştur ama zarif ve onlara hiç olarak dostu olarak kalmıştır.” MaalesefThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Mary sağlığı bozulmaya ve o 9 Ağustos 1884 tarihinde 29 yaşında öldü. Her ne kadar birçok kitaplar Meryem tifo öldü demekThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ölüm belgesi devletler o beyin tıkanıklığı “o öldü.” Mary ve Thomas Edison evlilik ve 13 yaşında üç çocuğu vardı. AncakThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Thomas Edison ve Mary Stilwell doğrudan soyundan yaşam var çünkü bunların hiçbiri kendi çocukları vardı. Üst

Marion Estelle Edison Oeser

Marion Estelle EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ca. 1881Mary ve Thomas Edison ilk çocuk Marion EstelleThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 18 Şubat 1872 tarihinde doğdu. Bir çocuk gibiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? onu takma “Nokta”Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir Mors alfabesi telegraphs mesaj göndermek için kullanılan bir referans oldu. Babasının evlenmeThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 12 yaşındaki Marion babası zaman büyük bir harcama annesi ölüm ve arasında. Hatta onun puro satın almak onu gönderdi. O Edison Mina Miller Mors kodu kullanarak evlilik önerecek gördük iddia ediyor.

Marion Somerville seminer at SomervilleThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? New Jersey ve BradfordThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? in Massachusetts Bradford Akademisi bindik. 1892 yılında o Karl Oscar OeserThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir Alman ordusu teğmenThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? evli ve Almanya’da Birinci Dünya Savaşı bile yaşamıştır. Her ne kadar o “bir uzun balayı bitkin olarak evlilik açıklananThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir?” bu boşanma 1921 yılında sona erdi. O daha sonra Amerika Birleşik DevletleriThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? burada 16 Nisan 1965 tarihinde öldü döndü. Üst

Thomas Alva EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Jr.ThomasThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1897 yılında Junior

Thomas EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? JuniorThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1881Thomas AlvaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? JuniorThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Ocak 10Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1876 doğumlu. Çünkü kızkardeşi Marion “Nokta takma olduğunuThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir?” “Dash takma olduğunu.” O St Paul’s School of ConcordThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? New Hampshire ve JM Hawkins’in Okulu Staten IslandThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? New York at bindik. Kendisi 1899 yılında gizli bir törenleThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ancak aşama aktris Marie Louise Toohey evli evliliğin bir yıl içinde sona erdi. Beatrice Heyzer yaptığı sonraki evlilikThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? endured.

“Yalancı” ilaç ve şüpheli buluşlar tanıtımı için onun adını kullanımı satış sonra babasının ismini değiştirmek için Tom Junior istedi. Bu daThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? kısa bir süre Thomas Willard ve ismi ile devam yaptım. Icat yaptığı çalışmalar ve daha sonraThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir mantar çiftliği başlamak başarısız oldu. Babası onun büyük oğlu hakkındaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? “Onu okula gitmek veya laboratuvar çalışması olabilir hiç bir arkadaşıma söyledim. O nedenle kesinlikle bilimsel cahil ve başka olduğunu.” O 25 Ağustos 1935 tarihinde öldü. Üst

William Leslie EdisonWilliam Leslie 1898

William Leslie Edison ca. 1880William Leslie 26 Ekim 1878 tarihinde doğdu. Onun büyük kardeşim gibiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? William St Paul’s SchoolThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ConcordThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? New Hampshire ve JM Hawkins’in Okulu Staten Island üzerinde bindik. O daha sonra Sheffield Bilimsel Okulu Yale at okudu. O Blanche Travers evlendi. Askeri olarak İspanyol-Amerikan Savaşı sırasında 1898 yılında yeniden Birinci Dünya Savaşı’nda hizmet (yine de 1918 yılında bir başarısız bir boşaltma almak için) babası yazdı.

İlişkiler William ve babası arasında gerginlik oldu. Edison bir kez Blanche Edison para için bir istek yazılı yanıt verdiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? “Ben ne yüzden oğlum destek olmaları için bir neden görmüyorum. Beni ve onur yok benim yanaklarda pek çok kere için ayıp ve utanma getirmiştir yaptı.” O çiftlikte yaşama döndü kardeşiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? tavuk yetiştiriciliği gibi. O 10 Ağustos 1937 tarihinde öldü. Üst

Mina Miller İkinci evlilikThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir?

Mina Miller Edison

Mina MillerThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? yaklaşık 1886Mina (MI telaffuz-na) belki daha iyi hazırlanmış bir ünlü adamın karısı olmak için. O Thomas Edison bir araya geldi zaman zamanThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? onun adı zaten bir ev kelime oldu. OThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Akron Lisesi ve mezun olan Bayan Johnson’s Bayanlar Boston seminer katıldı kalmadan daha dünyevi eğitim vardı. AyrıcaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? babası milyoner mucit kendisi oldu. MinaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Glenmont oturma odası rahatlatıcı

Mina Miller 6 Temmuz tarihinde doğduThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1865Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ve on bir çocuk yedinci. O babası ve EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bu mucit Ezra Gilliland bir ortak arkadaş bir evde Thomas Edison bir araya geldi. Onun geleceğini kocam o ki gizliThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? hatta sırasında aile izlenen sohbet olabilir onu Mors alfabesi öğretti iddia ediyor. Bu nasıl Edison o ve evlenme teklif nasıl “evet yanıtı iddiaları olduğunu.” İki 24 Şubat 1886 tarihinde evlendi.

Çiftin GlenmontThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bu Edisons’ yeni evThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? içine Florida da balayı sonra taşındı. Yaş yirmiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? en yeni Bayan Edison Mary’s üç çocuklu bir üvey oldu. Bu kolay bir iş değildi. O en az on yıl üvey Marion daha büyük oldu. Her ne kadar Mina yeni aile terbiye çalıştı Marion sonra “de bir anne ama çok bir arkadaş olarak eski genç olarak Mina nitelendirdi.” Bayan Thomas Edison gibi Onun rolü de zordu: Edison sık laboratuarında geç ve unuttum yıldönümleri ve doğum günleri kaldı. Ancak onun “Billie severim görünüyordu.” Not bir Mina’s bahçe kitap olarak okurThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? “Mina Miller Edison eden bir zavallı çirkin şey erkek için ()” böyle iyi aşk bestowed en tatlı küçük kadın bulundu

Mina ve Thomas Edison Thomas Edison tepeden aşağıya onun “muckers” denetimli olarakThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Mina kiraladı ve maidsThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir aşçıThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir dişi ve bir bahçe personel personel denetlenecek. O bile kendini “Ana yürütme denir.” 1891 sonra o değilThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? kocasıThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? evin sahibi. (Bu da evin korunan Edison’s borçları eğer iflas etti ödemek için el olmak.) İşte ait kuruluşlar kısmi bir listesi var: Chautauqua Derneği (buradaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Kuş ve Ağaç kulüp başkanı olarak) hizmetThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Ulusal Audubon ToplumThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? yerel Metodist KilisesiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? kendisine John Burroughs DerneğiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Amerikan Devrimi ve kızı (o bir yıl boyunca ulusal vaiz gibi) hizmetThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Okul Bahçe Association of America.

Dört yıl sonra EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Mina evli çocukluk tatlım Edward Everett Hughes öldü. Kadar Hughes 1940 yılındaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? o bir kez daha Bayan Edison adıdır kabul öldü İki Glenmont yaşadı. O Glenmont Ağustos 24Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1947’de onu ölüme kadar yaşadık. Üst

Madeleine Edison Sloane

Madelene Edison affectionately “” onun akrabaları tarafındanThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Madeleine Edison May 31Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1888 doğumluThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ilk Edison çocuk Glenmont at doğmak için civciv takma. Ile istihbarat ve keskin zekâThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? o da aile şirketi haline getirmiş olabilir o bir kadın edilmemişti. O Pennsylvania iki yıl Bryn Mawr Koleji katıldı.

Tipik Edison bağımsızlık DemonstratingThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Madeleine yılında John Eyre Sloane evli olan Glenmont Haziran 17Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1914 Oda Çizim. Ailesi memnun değildi. Bir sanayici ve oğluThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? bir havacı evlenmek için kızı tercih ederdik. Mina Edison özellikle yeni damat bir Katolik olduğunu altüst oldu. Madeleine ve John kim ya evlilikten Thomas Edison tek torun olması oldu dört oğlu vardı.

Bir yaşam boyu CumhuriyetThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? o kısa bir süre Kongresi için 1938 yılında bir reformcu olarak kaçtı. Dünya Savaşı sırasında o kan sürücülerine New Jersey Kızıl Haç çok ona zaman verdi. Ayrıca MilanoThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Ohio annesinin ölümünden sonra Edison Doğum Yeri yönetilmektedir. O Yönetim Kurulu hakkında Western Union için hizmet 1950’lerde. O 14 Şubat 1979 tarihindeThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Edison Doğum Yeri bir bağış bırakarak öldü. Üst

Charles Edison

Charles Edison Edison Glenmont Ağustos 3Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1890 tarihinde Glenmont at doğdu bir boyCharles olarak. Charles ve hotchkiss Okulu LakevilleThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Connecticut’da bitirdi. O Fort MyersThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? FloridaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Mart 27Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1918 yılında veli kış evde onun kolej tatlım Carolyn HawkinsThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? evlendi. O babasının şirketi Thomas A. EdisonThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? IncorporatedThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1927 yılında cumhurbaşkanı oldu. O şirket kadar 1959 yılında satılmış koştum. Vali Edison

Charles en iyi ikinci kariyer nedeniyle Edison çocuklarınThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? kamu hizmeti olarak bilinir. The mid-1930s yılında Başkan Franklin Roosevelt ve kabinede – Sekreter Yardımcısı Deniz KuvvetleriThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? then olarak ilk hizmet Acting Sekreter olarak. New Jersey seçmenlerin kendi valisi olarak 1940 yılında onu seçtiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ama Charles sürecinde bir aile geleneği kırdı – bir Demokrat olarak kaçtı. O devlet için güncelleştirilmiş bir devlet anayasa önerdiThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ancak seçmenlerin bir eyalet referandumda reddetti. AncakThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? eserleri daha sonra Edison’s valiliğine sonra modern bir anayasa geçmek için New Jersey yasa esin kaynağı oldu. BaşbakanThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? şimdi onun adını taşıyan bir hayır vakıf kurulduThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Charles Edison Fonu. O 31 Temmuz 1969 tarihinde öldü. Üst

Theodore Miller Edison

Theodore Edison gibi bir çocuk boyAsThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Theodore Miller Edison “aile tarafından küçük laboratuvar asistanı” olarak adlandırıldı. O bilim bir erken ilgi gösterdi ve Glenmont birçok deneyler yapılmıştır. BabasıThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? “Theodore iyi bir çocukThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? ama onun güçlü matematik olduğunu söyledi. Biraz korkuyorum… O ile bulutların içine fırlama gitmek Mayıs bu adam Einstein. Ve eğer bu… I’m afraid o benimle çalışmaz. “Theodore Edison

Theodore Miller Edison Glenmont Temmuz’da 10Thomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? 1898 tarihinde doğdu. Edison 51 zaman oğlu doğmuş oldu. O Mina kişiler de ölmüştü bir sevgili kardeşim adını aldığı İspanyol-Amerikan Savaşı. O ilk ve sonra MontclairThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? New Jersey Montclair Akademisi ve Haverford Okulu HaverfordThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? PennsylvaniaThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? katıldı. Son olarak da Massachusetts Institute of Technology daThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? o 1923 yılında fizik lisans Kazanılan katıldı. O Koleji’nden mezun Edison ailenin tek üyesi oldu.

Edison’s endişeler rağmenThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Theodore Babasının şirket için mezuniyet sonrası çalışma yaptı. Sıradan bir laboratuvar asistanı olarak başlayan sonra Thomas A. Edison için araştırma ve mühendislik teknik dizineThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Inc Çok daha sonraThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? kendi şirketi Calibron Sanayi A.Ş. ve onun küçük kendi laboratuvarı inşa kuruldu onun kadar çalıştı Batı Turuncu. O kariyerine 80 patent üzerinde kazanmıştır. 1925 yılında Anna Maria OsterhoutThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? aynı zamanda MIT bir öğrenci oldu evlendi. Sonraki yıllarda o ateşli çevreciThomas Edisonnun gittiği okullar hangileridir? Vietnam Savaşı ve Sıfır Nüfus Büyüme Advocate rakip oldu. O Batı Turuncu yılında eşi Anna ile 24 Kasım 1992 tarihinde ölümüne kadar yaşadık.

Edisonun Okuduğu Okullar

Edisonun Bitirdiği Okullar
Thomas Edison’un Gittiği okulların isimleri

Edison yedi yaşındayken ailesiyle birlikte Michigan’daki Port Huron’a yerleşti ve ilköğrenimine burada başladı. Fakat başladıktan yaklaşık 4 ay sonra algılamasının yavaşlığı nedeniyle okuldan uzaklaştırıldı.Bu arada evlerinin kilerinde bir kimya laboratuvarı kurdu.Edison daha sonra fizik ve nobistog okullarında okudu.

Detay: edisonun bitirdiği okullar, edison bitirdiği okullar, thomas edisonun bitirdiği okullar, edisonun okuduğu okullar, thomas edison bitirdiği okullar, thomas alva edisonun bitirdiği okullar, edison un bitirdiği okullar, thomas alva edison bitirdiği okullar, edison okuduğu okullar, 
paylaş:

Yorum Yap