E Posta gelen kutusuna nasıl bakılır, email iletilerine bakmak, nerden bakabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

E Posta Gelen Kutusuna Bakma, Bana gönderilen ve yeni gelen hiç okunmamış epostayı açıp bakmak için nereye bakmam gerekiyor?

Windows Mail, programı başlattığınızda ve daha sonra her 30 dakikada bir e‑posta alıp almadığınızı denetler. Aldığınız e‑posta Gelen Kutunuzda görünür. Gelen Kutusu, e‑postaların tutulduğu çeşitli klasörlerden biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aldığınız e‑postaların listesine bakmak için, Klasörler listesindeki Gelen Kutusu’nu tıklatın. E‑posta iletileriniz ileti listesinde görünür. Liste, postayı kimin gönderdiğini, konuyu ve ne zaman alındığını gösterir.

İletiyi okumak için, ileti listesinden iletiyi tıklatın. İleti içerikleri, Önizleme bölmesindeki ileti listesinin altında gösterilir. İletiyi ayrı bir pencerede okumak için, ileti listesinde iletiyi çift tıklatın.

İletiyi yanıtlamak için, Yanıtla düğmesini tıklatın. Nasıl yanıt yazılacağı ve gönderileceğiyle ilgili bilgi edinmek için, bu makaledeki “E‑posta iletisi oluşturma ve gönderme” konusuna bakın.

Bana Gelen Eposta’ya (Email’e) Nasıl Bakarım? Nereye Girmem ve Bakmam Gerekiyor? Epostalara Bakmayı Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!!!

Skypeden gelen maillere nasıl bakılır, skype hotmail mesajlara nasıl bakılır, skype de maillere nasıl bakılır?

MSN’nin kapanması ile SKYPE geçenlerin merak ettiği hotmail üzerinden gelen maillere nereden nasıl bakabilirim? sorusuna cevap arayacağız. MSN kapanacak ama msn adresleri kapanmayacak. Microsoft hotmail yerine getirdiği Outlok üzerinden maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Outlok sitesine gitmek için tıklayın.

Msn Skype

Outlok’a giriş yaptıktan sonra hotmail msn adresinizi ve şifrenizi girerek gelen mail mesajlarına bakabilir yada mail yollayabilirsiniz. Yada skype web sitesine girerek sol üste yer alan Oturum Açın linkine tıklayarak açılan pencerede Alternatif olarak, şöyle oturum açın yazısının altında yer alan Microsoft Hesabını tıklayarak gerekli alanları doldurup mail kutunuza ulaşabilirsiniz.

Skype gelen kutusu, skype mail okuma, skype live mail indir, skype de maillleri görme

MSN’nin Skype’ye Hotmail’inde Outlook’a dönüşmesi kullanıcılar tarafından olumlu karşılanmasa da geçiş yapıldı ve artık yapacak bir şey yok. MSN hesabınız üzerinden Skype’ye bağlanarak online olarak arkadaşlarınızla sohbet etmeye ve dosya alıp vermeye devam edebilirsiniz. Ama şu var ki, önceden MSN üzerinden tek bir tıkla hotmail hesabına bağlanarak maillleri kontrol edebiliyorduk yada mail gelince MSN programı üzerinden görebiliyorduk. Ama Skype’ye geçişten sonra bu durum ortadan kalktı. Skype programı üzerinden tek tıkla maillere bakılamıyor.

Msn Skype

Alternatif seçenekleri sizlere sunarak daha rahat ve daha hızlı bir şekilde maillerinize nasıl bakabileceğinizi sizlerle paylaşacağız.

IE9 İnternet Explorer kullanıyorsanız Outlook.com’u tarayıcınızda sabitleyebilirsiniz. Yada Bing araç çubuğunu indirerek en son posta mesajlarınızı görebilirsiniz.

Son olarak benim kendimde kullandığım ve gelen yeni mailde ses bildirimi ile beni uyaran Windows Live Mail programı.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum

Yorum Yap