Düşürülen uçağın pilotu Gökhan Ertan kimdir?

Düşürülen uçakta bulunan pilotun ailesi endişeyle bilgi bekliyor

Suriye’de düşürülen Türk askeri uçağında bulunan Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ınMalatya’da yaşayan ailesi endişe içinde çocuklarından haber bekliyor.

Malatya’dan havalandıktan bir süre sonra Hatay’ın güneybatısında deniz üzerinde Suriye tarafından düşürülen Türk askeri uçağındaki pilotlardan Hava Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın Fahri Kayahan Bulvarı’nda yaşayan ailesi gelecek olumlu haberleri bekliyor.

Durumu haber alan yakınları endişeyle bekleyen aileyi teselli ediyor. Baba Ali Ertan, oğlundan iki gündür haber alamadıklarını belirtti. Oğlunun 30 yaşında olduğunu aktaran Ertan, Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan’ın 5 yaşında bir çocuk sahibi olduğunu, eşinin de hamile olduğunu ifade etti.

Televizyon haberlerini izleyerek yeni bir bilgi almayı beklediklerini anlatan Ertan, “Uçakların düştüğünü biliyoruz. Ancak bulunmadılar. Öldü mü, kaldı mı? Bilmiyoruz. Bize bir açıklama yapılmadı henüz. Arkadaşları da burada. Sonuç nedir? Bu konuda hiç bir bilgiye sahip değiliz.” dedi.

İlk başta canlı oldukları haberini duyduklarını dile getiren Ertan, daha sonra bu haberin diğer bültenlerde yalanlandığını kaydetti.

MİLLİYET

paylaş:

Yorum Yap