Dünyadaki Tüm Depremleri Canlı Takip Edin!

Earthquakes Meters yeryüzünde en son gerçekleşen tüm depremlerin kayıtlarına ulaşabileceğiniz ve gerçek zamanlı olarak takip edebileceğiniz bir Windows uygulamasıdır. Sismik aktivite detaylarını toplamak için çeşitli kaynakları kullanan bu araç sayesinde nerede ve kaç şiddetinde deprem olduğunu anlık olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca şehir ismine (city/region) tıklayarak harita üzerinde depremin gerçekleştiği yeri görüntüleyebilirsiniz.

Maalesef artık Windows işletim sistemi Gadget türü uygulamaları desteklemediği için, Windows 8 ve Windows 10’da bu uygulamayı kullanamazsınız. Fakat 8GadgetPack isimli ücretsiz programı kullanarak dilediğiniz kadar Gadget türü uygulamayı hem Windows 8 hem de Windows 10’a yükleyebilirsiniz.

Earthquakes Meters İndir (Ücretsiz)

Önemli Not: Bu uygulamayı normalde sadece Windows 7 işletim sistemine yükleyebilirsiniz. Fakat yukarıda linkini verdiğim 8GadgetPack isimli ücretsiz yazılımı bilgisayara yükledikten sonra Windows 10, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemlerine de bunu yükleyebilirsiniz.

paylaş:

Yorum Yap