CİNLERİN RESMİ GECE

CİNLERİN RESMİ GECE, cin resimleri, gerçek cin fotoları, orjinal cin fotoğrafı, gerçek cin görüntüleri, cinlerin resimleri

Cin ResimLeri

Öncelikle selamet açısından yazımın tamamını okumanızı rica ediyorum.

Daha önce bu tür konu açıldığına şahit olmadım, nitekim arattırdım yine rastlamadım.

Bu resimler tevafuken çekilmiş ve insan içerisinde dehşet ürperten kareler tevafuken görülmüştür. Resimleri çeken şahsın midesine giren bu cinler onu çeşitli hastalıklara gark etmişler.
Resimleri çeken şahıs söylemese de kendisini tehdit ettiklerinden eminim zaten resimlerin ortaya çıkışıda kişinin hanımının boşboğazlığından kaynaklanıyor.

İlk bakışta gözleri ve ağzı kafasında yapışık değilde sanki arada bir ambalaj varda ona çizilmiş gibi gözüksede dikkatli bakılınca tüm anahatlar gözükmektedir.

Resimlerin kesinlikle photoshop olmadığını belirtmeliyim.

Altta resimlerin linklerini verdiğimde lütfen kendine güvenen ve metanetli olabilecekler baksın resimlere. Kesinlikle çocuklara göstermeyin yoksa başınızı ağrıtabilirler. Kalp ve kolestrolü olan yaşlılarda uzak dursun resimlerden.

Hiçbir sorumluluğu kabul etmemekle birlikte size eğer bu resimlere baktıktan sonra uyuyabileceğinizi düşünüyorsanız hayırlı geceler diliyorum.

sHakirD

eminseniz görmek için tıklayın

Cinlerin resmi çekildi tüyler ürpertici

 cinlerin resimlerini gösteren videoyu izlemek için tıklayınız.

Filistinde Görülmüş Bir Cinin Resmi

Valla bu cin resimleri bana hiç gerçekmiş gibi gelmedi. Üstteki resimler sahte ve oynama yapılmış gibi, en alttaki cin resmi ise sanki bir filmden çekilmiş sahneye benziyor. Açıkcası galiba bunlar gerçek cin resimleri felan değil. Tabi bunlar benim düşüncelerim. Sizden de yorumlarınızı bekliyorum.

paylaş:

Yorum Yap