Cep telefonu yer tespiti programı indir

cep telefonu sinyalinden yer tespiti indir, cep numarası ile yer tespiti programları indir, cep telefonundan yer bulma programı Programları indir, Cep numarasıyla adres tespit programını yüklemesi

CEP TELEFONUNDAN YER TESPİTİ

CEP TELEFONUNDAN YER TESPİTİ CEP TELEFONUNDAN YER TESPİTİ

Cep Telefonundan Yer Tespiti

Telefonundan Yer Tespiti,Cep Telefonu Takip Programı, SMS ile Tekip Programı, Cep Telefonundan Yer Tespiti Programı
Cep Telefonu ile yer tespiti yapmak mümkün müdür? Evet mümkündür. Nasıl mı? Tabiki cep telefonu takip programı ile. PekiCep Telefonu takip sistemi ne işe yarar ?
Cep Telefonu Takip Sistemi
Cep Telefonu takip sistemi ile, eşinizin, personelinizin, çocuğunuzun ya da takip etmek istediğiniz kişinin nerede olduğunu kolaylıkla takip edebilir ve öğrenebilirsiniz.  Operatörlerden bağımsız olarak çalışan cep telefonu takip sistemi ile, dünyanın neresinde olursa olsun, doğru rapor alabilirsiniz.
Cepten Telefonundan Yer Tespiti Programının Özellikleri Nelerdir? 
Cepten Takip için, Ücretsiz Yazılım,
* Kişi Sınırlaması yok! Sınırsız kişiyi aynı anda takip edebilme imkanı.
* Programı yüklediğin kişilerin yerini kendi telefonundan cepten takip imkanı,
* İnternetten online konum takibi,
* İnternetten geçmişe dönük konum takibi,
* Navigasyon özelliği,
* Harita Desteği,
* Uydu /GPS Desteği,
* Baz istasyonlarından alınan sinyallere göre yer belirleme özelliği,
* Operatörden bağımsızdır.Yer tespiti için telefonun çeksin yeter!
* Dünyanın neresinde olursan ol! Yerini doğru olarak raporluyor.
* Bu ürüne sahip olduğunuz zaman, SMS ile takip programı da tamamen ücretsiz olarak verilmekte…
Telefonundan Yer Tespiti,Cep Telefonu Takip Programı, SMS ile Tekip Programı, Cep Telefonundan Yer Tespiti Programı

Cep telefonu olan herkesin yeri 10 ile 100 mt hata ile tespit edilebiliyor. Operatörlerin elinde böyle bu güç var ancak sadece savcılık talebi ile yasal olarak paylaşılabiliyor.

Sen, bu güce yasal ve ücretsiz olarak sahip olmak istemez misin ?

Kim istemez ki. :-) Eğer istediğin kişinin yerini cep telefonundan bulabiliyor olsan ne yapardın? Hayal Et! Aklından neler geçiyor?

Mesela,

 • Kocan iş toplantısı için Ankara’da mı yoksa Antalya’da bir otel odasında mı?
 • Sen gündüz işe gidiyorsun peki karın nereye gidiyor?
 • Çocuğun okuldan kaçıp nereye gidiyor?
 • Arkadaşların şu an nerede ne yapıyor?
 • Sevdiğin kız nerelere takılıyor? Evi nerede?
 • Patronsun ve elemanların dediğin bayilere gitti mi? Biliyor musun?
telefon operatörleri dünyanın en gelişmiş sistemlerini kullanıyorlar. ve hatta bu sistemleri kendileri geliştiriyorlar. o kadar komplike sistemlere onların bilgisi olmadan sızmnak neredeyse imkansız ve şehir efsanesi sadece.
bu dediğinizde “bi arkadaşta bir program varmış, takla atıyormuş, zıplıyormuş, vıdı vıdı …” cümlelerin üzerine çıkamaz. devlet bile bu tür işlemlerde operatör desteği ile çalışabilirken. telefona bir program yüklemekle olacak şeyler değil bunlar.
Birincisi bu iş yasal değil. Abone istemediği sürece operatör başkasına böyle bir bilgiyi vermez(yasal durumlar hariç). Mesala mobil takip işleri vardır firmaların kullandığı(yasaldır). Ama dersenki ben kendi telefonuma program yükleyip beni arayanların yerini tespit edecem, hem yasal değil, hem operatör izin vermedikçe mümkün değil.
Yer tespiti nasıl çalışır dersen; cep telefonu sürekli çevresindeki istasyonların sinyal seviyelerini ölçer(TA- Timing Advance denen bir değer vardırki bu değerden mobilin istasyona olan uzaklığı birkaç metre hata ile tespit edilir) mesela tel yakınındaki 3 istasyondan bu bilgileri alınca baz istasyonu üzerinden operatörün ilgili sistemine iletilir(BSC), geriye bu bilgileri işlemek kalır, BSC bu bilgileri handower gibi işler için değerlendirir ve mobili buna göre yönlendirir. aynı zamanda bu datalar ek programlarla işlenerek yer tespiti bir kaç metre hata içinde tespit edilir. sinyal alınan istasyonların koordinatları belli TA lar belli basit bir matematik işlemi sonuç mobilin bulunduğu koordinat.
sonuç operatör karşı tarafa ait bilgileri size vermediği sürece telefonunuza istediğiniz programı yükleyin farketmez sonuç alamzsınız.
TV de yayınlanan o haberde bence saafsata (bunu zorunlu hale getimeyen bir yasa çıkmadığı sürece operatör bu bilgileri vermez, çünkü müşteri kaybeder). Şuanki yasalara görede böyle bir bilgiyi abone isteği(mobil takip paketi gibi) veya yetkili yasal organların talebi haricinde vermesi suçtur.
Ama şöyle birşey olabilir. aynı program iki telefona yüklü diğelim program konuşma esnasında bu iki telefon konuşma bilgisine ekleyerek yaptığı ölçüm değerlerini karşı tarafa iletirler bunuda program işleyerek yer tespiti yapabilir(bu iş operatör sistemiyle yapılmamış olur tabiki ). ama her iki tarafında telinde bu program yüklü ve ayarları yapılmış olması lazım!!!! kim takip edilmek için teline böyle bir prog yükler bilmem.
İnsan Hakları ve Temel Özgürlüklerinin Korunmasına
İlişkin Sözleşme
(Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi)

11. Protokol ile değiştirilen ve yeniden düzenlenen
sözleşme metni
İNSAN HAKLARININ VE TEMEL ÖZGÜRLÜKLERİNİN
KORUNMASINA İLİŞKİN SÖZLEŞME

Madde 5
Özgürlük ve güvenlik hakkı

Madde 8
Özel hayatın ve aile hayatının korunması

1. Herkes özel ve aile hayatına, konutuna ve haberleşmesine saygı gösterilmesi hakkına sahiptir.
2. Bu hakkın kullanılmasına bir kamu otoritesinin müdahalesi, ancak ulusal güvenlik, kamu emniyeti, ülkenin ekonomik refahı, dirlik ve düzenin korunması, suç işlenmesinin önlenmesi, sağlığın veya ahlakın veya başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması için, demokratik bir toplumda, zorunlu olan ölçüde ve yasayla öngörülmüş olmak koşuluyla söz konusu olabilir.

paylaş:

Yorum

 1. Cep telefonundan yer belirleme programı gerçekten varsa kullanmak istiyorum surdan indir burdan indir yazıyor fakat program ortada yok yada ben beceremedim yardım edinnnnnn lütfen

 2. ben 1 senedir bu program üzerinde ugraşıyorum ama daha hiç birşey bulamadım pu program sadece polislerin ve gizli ajanların kullanacagı bir program belki böyle bir program var ama internet üzerinde yok boşuna aramayın bulamassınız…

 3. ARKADAŞLAR BN 6 AYDIR GİRMEDĞİM SİTE KALMADI BÖYLE BİR PROGRAM YOK HİÇ BOŞUNA ARAMAYIN

 4. beyler gercekten ole bir program var burda ama 800 eruoya satiyorlar ben kullaniyorum super

 5. arkadaşlar ben bu programı buldum ve yükledim çok güzel de çalışıyor

 6. Ben bu programı nerden nasıl ındırebılırım acı lazım bana ve nasıl kullanılıyor acıl donersenız sevınınrım .

 7. Melih kardeşim programı nasıl çalıştırdığını anlatabilir misin lütfen çok ihtiyacım var.Yardım edebilir misiniz edebilirseniz çok sevinirim cevap bekliyorum

 8. böyle bi program yok beyler aslında polislerdeki program google earttır bize sunulan eart sadece geçmişten resim vermekte fakat pğolislerdeki anlık görüntü vermkte

 9. Android telefonLar için takip yapan TROJEN’ler yazılıyo diye biLiyorum, bunun için bi bilqisayar mühendisi, yazılım mühendisi yada web tasarım hizmeti veren kişilerle irTibata qeçmeLisiniz…

 10. arkadaşlar bu tür program bende var kendim o programı satın aldım birsürü masraf ettim bu program için netten böyle programlar bulamazsınız

 11. arkadaşlar bu program üzerinde yaklasık olarak 1 bucuk yıldır çalışma sonucumda programı kurduk bitti önceden de bitmişti ama yer bilgisi sıkıntısı vardı ama artık her hangi bir sıkıntı yok nerde olursan ol numaranı istersen gizli tut fark etmez isim soy isim kımlık bilgiler ve bulundugu yer dunya uydusu ile de izleye biliyorsun uyarıcı bir sinyal veriyor program tamamen lisanslıdır….. aSLaNoĞLu

 12. Pro Track indirin o sinyal bulma programı ben kullanıyorum ve çok da menunum bana güvenin

Yorum Yap