Cemali Kim, Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgi + Resimleri

Cemali kimdir, ne işe yapar,

Cemali nereli, kaç yaşında, mesleği nedir,

Cemali Müzik sektöründe çok genç yaşta isim yapmayı başaran CEM ve ALİ eğitimleri sırasında ve sonrasında uzun süreler San Francisco’nun çesitli radyolarında çalışmalar yaptılar. Remix ve Film müzigi dallarında başarı sağlayan ikili daha sonra aranjör ve prodüktürlük yaptılar.

Müzikte yenilik getiren alternatif tarzlarıyla dikkatleri üzerlerine toplayan CEMALİ hem Amerika hem de Türkiye’de başarılı prodüksiyonlara imza atmaya devam ediyorlar. Aynca doğa ve insan hakları ile ilgili önemli faliyetler sürdüren ikili bu konulardaki duyarlılıklarında müziklerine sık sık yansıtmaktadırlar.

ALİ: San Francisco’da Bayside Middle School’a gitti. Liseye Burlingame High School’da başladı ve Antalya Kolejinde bitirdi. Daha sonra San Francisco S.F. State Üniversitesinde Sinema eğitimi aldı ve sinema yönetmenliği üzerine mastır yaptı. Birçok festivalde ödül kazanan üç kısa metrajlı film çekti.

CEM: San Francisco Bayside Middle School’a gitti. Daha sonra Antalya Kolejinde lise egitimini tamamladı. San Francisco’da S.F. State Üniversitesinde Psikoloji eğitimi gördü.

Cemali Resimleri

paylaş:

Yorum Yap