Can Ateş Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

Etiketler: Can Ateş Kim, Can Ateş Biyografi, Can Ateş kaç yaşında yaşı kaçtır, Can Ateş doğum tarihi,Can Ateş nereli, Can Ateş boyu kaç, Can Ateş hayatı ve yaşamı

Can Ateş Biyografisi

Ünlü iş adamı borsacı Can Ateş daha önce, Ebru Akel, Selin Ortaçlı gibi isimlerle aşk yaşamıştı.

Can Ateş Kimdir?

Türkiye’de ilk kez sektöründe TSE ISO 9002 Kalite Belgesi almaya hak kazanan, bugün ulusal ve uluslararası 2.500 müşteriye hizmet veren bir şirket olan Polo Sigorta’yı kurarak iş hayatına başlayan Can Ateş, 20 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe yer almaktadır..

Halen, 2000 yılında kurulan Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı olan Can Ateş, 1992 yılından beri Genç Yöneticiler ve İş Adamları Derneği (GYİAD) ile Türk Amerikan İş Adamları Derneği (TABA) ve EBA(European Business Association)Ukrayna Derneği üyesidir.

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Can Ateş, sigortacılık ve risk yönetimi konularında yurt dışında bir çok kurs ve seminere katıldı. Türkiye Sutopu Milli takımında da 125 kez A Milli olan Ateş, İngilizce bilmektedir.

Bu sayfada Can Ateş isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap