Bozuk Videoları Açma, Tamir Etme ve Onarma

Bu yazımızda her türlü formattaki bozuk videoları açma, tamir etme ve onarma ile ilgili detaylı bilgileri ve gerekli programları ile indirme linklerini sunuyoruz.

Bozuk Mp4 videoyu izleme:

bozuk videoları açma, bozuk  video düzeltme, bozuk video açma, bozuk  video, bozuk  dosyası, bozuk video izleme,  uzantılı video izleme, bozuk 3gp, bozuk video oynatma, bozuk mp4, bozuk mp4 videoları onarma, bozuk mp4 açma, bozulmuş mp4, bozuk video açma programı,  uzantılı dosyaları izlemek, bozuk videoları izleme, bozuk videoları açmak,  bozuk video,  dosyaları bozuk, bozuk video izleme programı

Bozuk mp4 ve diğer formatlardaki hatalı açılmayan videoları açmak, tamir etmek ve onarmak için aşağıdaki programı indirebilirsiniz.

Bu yazılım bozuk video dosyalarını belirli bir oranda onarabiliyor…Deneyin…Download

Video Fixer – Bozuk Videoları Açma Programı

Video Fixer oynatamadığınız, hata aldığınız, yarım indirdiğiniz veya bazı bölümleri bozuk olan DivX, AVI, ASF, WMV, WMA ve RM video dosyalarınızı tamir etmenize olanak tanıyan profesyonel bir çözüm aracı.

Bu küçük ama güçlü yazılım gerçekten işe yarayan ve adının hakkını veren bir program diyebiliriz. Deneme sürümü ile kendiniz test edebileceğiniz program. Basit arayüzü ve kolay kullanımı ile bu araçtan faydalanabilir bozuk video dosyalarınız üzerinde tamir işlemi gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz.

Video Fixer bozuk videoları açma programını indirmek için tıklayınız.

Bozuk Video Dosyalarını Tamir Edelim

Heyecanla beklediğiniz dizinin yeni bölümünü, tüm codec’lere sahip olmanıza rağmen hiçbir oynatıcıda açamadınız mı?

Hevesle indirdiğiniz videoların açılmayarak o hevesi kursağınızda bırakmasının sebebi genellikle gerekli codec’lerin yüklü olmaması, bazen ise AVI dosyasının bozuk olmasıdır. Eğer dosyada bozunma mevcutsa, çözüm açık kaynaklı bir AVI tamir programı olan DivFix++. Hem komut satırı hem de görsel arayüz ile video dosyalarını tamir etmenizi sağlayan yazılım, seçtiğiniz videoları hatalara karşı tarayarak, istediğiniz şekilde düzeltiyor. Endeks dosyalarında hata olan videoları da tamir eden DivFix++ ile izleyemeyeceğiniz video(video adı altında bir virüs indirmediyseniz) kalmıyor. Yazılımın tüm işletim sistemlerinde kullanılabilmesi ise diğer bir güzellik.

All Media Fixer 2.11 – Bozuk video ve resim dosyalarını onarır

Bütün bozuk resim ve videolarınızı onarın. Kurulum gerektirmez.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

paylaş:

Yorum Yap