Boğa erkeği nelerden hoşlanır ve etkilenir, nasıl kadınları sever

Bu yazıda Boğa erkeği nelerden hoşlanır ve etkilenir, nasıl kadınları sever, Boğa Erkeğini Etkileme Yöntemleri, Boğa Erkekleri nelerden hoşlanır, Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir, Boğa Burcu Sevdiğinizi Etkileme Yöntemleri, boğa erkeği nasıl etkilenir, Boğa erkeğini etkilemenin yolları, Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır gibi konular yer almaktadır.

Boğa Erkeğini Etkileme Yöntemleri

Boğa erkeği için güzellik en önemli kavramlardan biridir. Öncelikle güzel olan herşeye karşı yoğun bir ilgi duyar. O Venüs yönetiminde bir erkek olduğu için ilişkiler konusunda oldukça etkili silahlara sahiptir.Güzeli sever sözü Boğa erkekleri için söylenmiştir desek yeridir. Bu nedenle ilişki kurma konusunda istekli bir enerjiye sahiptir.

Bir kadında en fazla dikkat ettiği olgulardan biri güzellik ve çekiciliktir. Karşılaştığı kişinin fiziki görüntüsüne fazlasıyla dikkat eder, kadının zerafeti, giyim tarzı, konuşma şekli ve davranışları güzelliğini tasdik ediyor ise fazlasıyla ilgilenmeye başlayabilir. İlgi duyduğu kadında bu özellikleri bulduğu anda onun üzerine düşmeye ve her yönden ilgilenmeye başlar. İşte tam bu noktada Boğa erkeğinin aşık olmaya başladığını söyleyebiliriz. Devamlı olarak kadını düşünecek ve sürekli arayarak ne durumda olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Kadının her konuşmasından, davranışından, kendisiyle ilgili verdiği bilgilerden tutun da önemli önemsiz her şeyini bilmek isteyecektir. Sabit toprak grubu olan Boğa Erkeği kafasındaki imaja uygun kadını yoğun ilgisiyle çevreledikten sonra ciddi olarak yaşamını onunla geçirmek üzere harekete geçebilir. O sevdiği andan itibaren gözü diğer güzelliklere kapalı olacak ve sevdiği kadınla yaşamını sürdürmek için girişimde bulunacaktır.

Boğa erkeğine öncelikle sevgi dolu davranmalı, içten ve samimi davranışlar göstermelisiniz. İlginizi ondan asla esirgemeyerek ne kadar çok sevdiğinizi belli etmelisiniz. En önem verdiğiniz şeyin ona duyduğunuz aşk olduğunu ona hissettirmenizden büyük mutluluk duyacaktır. Maddi konuları asla ön plana getirmemeye tam tersine ne kadar tutumlu olduğunuzu söylemeye çalışmanız onu etkileyecektir. Fiziki olarak bakımlı olmayı ve kendinize fazlasıyla dikkat etmeyi de ihmal etmeyiniz. Lüks şeylerden veya paranın satın alacağı şeylere karşı olan düşkünlüğünüz varsa bunlardan ona bahsetmemeye özellikle dikkat ediniz. Sizin kendisini parası için istediğinizi bilmek hiç hoşuna gitmeyecektir.Size ne hediye ederse etsin öncelikle ne kadar güzel bir şey aldığını söyleyin ve ona olan saygınızı da ihmal etmeyin.

Boğa erkeği hangi tip kadınlardan hoşlanır? boğa erkeğini etkilemek için ne yapılır öğrenmek için tıklayınız.

  • boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır
  • boğa burcu erkeğini elde etmenin yolları
  • boğa erkeğinin en iyi anlaştığı burç
  • boğa burcu erkeğinin aşk hayatı
  • boga erkegi aşk
  • boğa erkeği nasıl kadın ister
  • boga burcu erkegi günlük fal
  • boğa erkeği hangi burçla anlaşır
  • boga burcu erkegi ask hayati

Boğa Erkekleri nelerden hoşlanır?

Anahtar kelime: Sahip olmakŞifre: İstikrarlı ve becerikli olmalıyım.İlke: Manifesto Olumlu uygulama: Üretgenlik Olumsuz uygulama: MaddecilikÖzellikleri: Güvenilir, pratik, duyumsal, istikrarlı, tutarlı, üretgen, sabırlı, dayanıklı, kararlı, azimli, sanatçı ruhlu, sadık, sahiplenici, inatçı, kinci, sabit fikirli, yenilik ve değişime karşı, temkinli, tutucu, rahatına düşkün, boğazına düşkün, pasif, üşengeç, hoşgörüsüz, güzelliklere ve maddeye önem veren, doğaya düşkün.

Boğa insanı sabırlı, işini bilen ve kararlı bir tiptir. Yeniliklerden ve risk almaktan hoşlanmaz, çok tutucudur. Zodyak’ın en inatçı ve en sabırlı burcudur. Bir şeye karar verdiği zaman onu kararından döndürmek neredeyse imkansızdır. Alışkanlıkları ve günlük rutini her şeyden önemli olabilir. Değişiklikten ve sürprizlerden nefret eder. Boğa insanı genelde sakindir ve kolay kolay sinirlenmez ama sinirlendiği zaman öfkesi çok korkunç olabilir. Burcun simgesi Boğa gibi Boğa kadını ve erkeği genelde sağlıklı, güçlü ve dayanıklıdır.

Bazı burçlar daha çok tanınmak ve saygı duyulmak için işlerinde başarılı olmak isterler; Boğa bu gibi şeyleri fazla umursamaz o sadece para kazanmak ve sahip olmak ister. Boğa insanının istikrar ve güvene ihtiyacı vardır. Evlilik, yuva ve kariyerinde güven içinde olmak ister. Maddeye düşkünlüğü güvenlik ihtiyacından kaynaklanır. Para konusunda uyanık, mantıklı ve yaratıcıdır. Karşısına çıkan engelleri sabırla aşar ve rekabetten her zaman sağ çıkar. Servetini yavaş ve emin adımlarla elde eder. Parasını emlak ve toprağa yatırarak değerlendirmek ister.

Boğa erkeği hangi tip kadınlardan hoşlanır? boğa erkeğini etkilemek için ne yapılır öğrenmek için tıklayınız.

Fiziksel zevkler Boğa insanı için çok önemlidir. Keyfine düşkündür. Konfora ve rahatlığa karşı büyük bir tutkusu vardır. Kaliteli yemekler, içecekler ve rahat bir ev hayal eder. Evine çok düşkündür ve elinden geldiği kadar konforlu bir hale getirmeye çalışır. Yöneticisi Venüs’ün etkisiyle güzel şeylere meraklıdır. Genellikle tüm güzel şeylerin değerini bilir ve sanat eserlerine ilgi duyar. Eğlenceden, iyi kitaplardan, müzik ve sanattan çok hoşlanır.

Duygusal hayatında mutlu ve sağlam bir ilişkiye ihtiyacı vardır. Sevgi dolu ve güvenilirdir. Aşık olduğu zaman çok tutkuludur. Fiziksel duyuları çok gelişmiştir ve sekse düşkündür. Kısa süreli aşklardan hoşlanmaz ve eşine sadıktır. Boğa insanının en büyük özelliklerinden biri olan sahiplenme duygusu kontrolden çıkarsa aşırı derecede kıskançlığa dönüşebilir. Kendine uygun bir yaşam biçimi seçtikten sonra onu değiştirmesi zordur. Aslında onu memnun etmek çok kolaydır. Her şey yolunda gidiyorsa, daha iyisi için bile değişiklik yapma gereği duymaz.

Boğa hazırcevap değildir, öğrenmesi yavaştır ama bildiği konuları tüm detayları ile bilir. Programlıdır, ne zaman ne yapacağı bellidir hatta bu yüzden bazılarına sıkıcı gelebilir. Boğa insanı doğayı sever; doğaya beslediği sevgi onu zinde tutar. Evinde bitki yetiştirmekten ve bahçeyle ilgilenmekten büyük zevk duyar. Doğa ile ilgili işlerde başarılı olur. Çiftçilik, çiçekçilik, hayvan yetiştirmek ona göredir. Güzel sanatlar ve müzik gibi alanlarda başarılı olabilir. Finansla ilgili mesleklerde çalışabilir örneğin borsacı, bankacı, muhasebeci veya ekonomist olabilir. Ayrıca mimarlık ve inşaat işleri de ona göredir.

Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir

Boğa burcu erkeği
Boğa burcu erkeği özellikleri
Boğa burcu erkeği nelerden hoşlanır
Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir
Evet yukarda okuduğunuz bütün soruların cevabını aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz
Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Bo ğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır. En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadar boğazına düşkün olmasıdır. Genellikle sakin ve iş hayatım kendi belirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten Boğa erkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı ve eleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir. Silik kadınlar hiç ona göre değildir. Onun sizi elde etmek için çabalamasuu beklemeyin. Çünkü o başkalamun peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder

Boğa Burcu Sevdiğinizi Etkileme Yöntemleri

Boğa Erkeğini Etkileme YöntemleriBoğa erkeği için güzellik en önemli kavramlardan biridir. Öncelikle güzel olan herşeye karşı yoğun bir ilgi duyar. O Venüs yönetiminde bir erkek olduğu için ilişkiler konusunda oldukça etkili silahlara sahiptir.Güzeli sever sözü Boğa erkekleri için söylenmiştir desek yeridir. Bu nedenle ilişki kurma konusunda istekli bir enerjiye sahiptir.Bir kadında en fazla dikkat ettiği olgulardan biri güzellik ve çekiciliktir. Karşılaştığı kişinin fiziki görüntüsüne fazlasıyla dikkat eder, kadının zerafeti, giyim tarzı, konuşma şekli ve davranışları güzelliğini tasdik ediyor ise fazlasıyla ilgilenmeye başlayabilir. İlgi duyduğu kadında bu özellikleri bulduğu anda onun üzerine düşmeye ve her yönden ilgilenmeye başlar. İşte tam bu noktada Boğa erkeğinin aşık olmaya başladığını söyleyebiliriz. Devamlı olarak kadını düşünecek ve sürekli arayarak ne durumda olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. kadının her konuşmasından, davranışından, kendisiyle ilgili verdiği bilgilerden tutun da önemli önemsiz her şeyini bilmek isteyecektir. Sabit toprak grubu olan Boğa Erkeği kafasındaki imaja uygun kadını yoğun ilgisiyle çevreledikten sonra ciddi olarak yaşamını onunla geçirmek üzere harekete geçebilir. O sevdiği andan itibaren gözü diğer güzelliklere kapalı olacak ve sevdiği kadınla yaşamını sürdürmek için girişimde bulunacaktır.
Boğa erkeği hangi tip kadınlardan hoşlanır? boğa erkeğini etkilemek için ne yapılır öğrenmek için tıklayınız.Boğa erkeğine öncelikle sevgi dolu davranmalı, içten ve samimi davranışlar göstermelisiniz. İlginizi ondan asla esirgemeyerek ne kadar çok sevdiğinizi belli etmelisiniz. En önem verdiğiniz şeyin ona duyduğunuz aşk olduğunu ona hissettirmenizden büyük mutluluk duyacaktır. Maddi konuları asla ön plana getirmemeye tam tersine ne kadar tutumlu olduğunuzu söylemeye çalışmanız onu etkileyecektir. Fiziki olarak bakımlı olmayı ve kendinize fazlasıyla dikkat etmeyi de ihmal etmeyiniz. Lüks şeylerden veya paranın satın alacağı şeylere karşı olan düşkünlüğünüz varsa bunlardan ona bahsetmemeye özellikle dikkat ediniz. Sizin kendisini parası için istediğinizi bilmek hiç hoşuna gitmeyecektir.Size ne hediye ederse etsin öncelikle ne kadar güzel bir şey aldığını söyleyin ve ona olan saygınızı da ihmal etmeyin.

Boğa kadınını Etkileme Yöntemleri

Boğa kadını herşeyden önce paranın önemini bilen, yaşamın en iyi şartlarda geçmesi adına çalışan, hırslı ve azimli bir kadındır. Toprak grubu olduğu için üretkendir ve maddiyatın değerini çok iyi bilir. Rahat yaşamak, güzel ve kaliteli giyinmek, huzur dolu ve zengin bir yaşam sürmek adına girişimci bir ruha sahiptir. Boğa kadınları Venüs yönetiminde olduklarından fiziki olarak çok güzeldirler. İleriki yaşlarda kilo almaya müsait olduklarından genç yaşlarından itibaren beslenmelerine özel önem verirler. Görüntülerinin bozulması onları fazlasıyla etkilediği için güzelliklerini bozabilecek herşeyden uzak durmaya çalışırlar. Çok çekici ve bebek gibi bir yüze sahiptirler. Girdikleri ortamlarda dikkat çekicidirler. Hemen evlilikten yana olmadıkları için öncelikle erkeği yakından tanımak isteyeceklerdir. Beğenilmek, güzelliklerinin övülmesi çok hoşlarına gider. Boğa kadınlarının üstüne düşseniz bile size muhakkak bir sınır koymayı bilecektir. Çapkın ruhlu, kadına önem vermeyen, işsiz güçsüz ve toplumda bir yer edinememiş kişilere karşı hemen tepkilerini koyabilirler. Onun evlenmeyi düşündüğü erkeğin kesinlikle mesleki olarak ve maddi açıdan güçlü olması gerekecektir. Hırslı erkekleri ve bulunduğu konumda yükselmeye çalışan kişilere hayranlık duyarlar. Eğer maddi gücünüz yerinde ise veya siz yükselmeye aday bir çalışkanlığa sahipseniz kesinlikle size sempatik davranacaktır. Onun için yaşam ciddi bir iştir ve boş şeylerin peşinde koşmak hele hele sırf duygularla hareket etmek mantıklı değildir.

Boğa kadınını etkilemek için öncelikle onun güzelliğini saygı sınırları içinde övmelisiniz. Ne kadar özel bir kadın olduğunu ona hissettirmeli ve hoşuna giden ve onu gerçekten mutlu edecek kaliteli armağanlar almalısınız. Size güven duymasını sağlamalı hatta ne kadar sadık bir erkek olduğunuzdan söz etmelisiniz. Konuşmakla da kalmayıp buna inandırmanız onun kendisini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Ayrıca onu sahiplendiğinizi ve her sorununda arkasında olduğunuzu, hayallerinizi birlikte elde etmek isteğinizden de söz etmeniz fazlasıyla etkin olacaktır. İş hayatınız veya içinde bulunduğunuz şartlar için ne kadar çabaladığınızı da ona göstermeyi ihmal etmemeniz lehinize olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa erkeği ile evlenmişseniz, sorunlar oldukça farklıdır. Boğa erkeği sürekli
ile rahatlar. Yaşama rahatlık, evcillik gibi fiziksel unsurlarla bağlanır. Karısı
erkek arkadaşlarını kendine bağlamakta hata etmiş olur. Eşini sanki hareminde saklamak ister. Kadın, kendisi için dünyada tek erkeğin o olduğunu hissettirirse çok iyi geçinirler. Diğer durumlarda da Koç erkeğinden farklıdır. Parasının ev özellikle kendi rahatını sağlayacak şeyler için akıllıca harcanmasını ister.
Eş olarak seçtiği kadının, gerçek bir anne olması önemlidir. En büyük arzusu soyunu sürdürecek bir çocuğu olmasıdır. Boğa erkeği genellikle çok duygulu, içten ve sadıktır, ama zaman zaman en bozucu aşık olur. Çünkü bir kadının yaşamına anlam veren güzel sözler söylemesini ya da davranışları bilmez. Fakat bu soğuk kanlılığa aldanmayın. Boğa erkeği, sabırlı ve sinirlerine hakimdir ama belli bir noktadan sonra onu tahrik ederseniz çok sert ve kırıcı bir biçimde patlayabilir

Boğa erkeği hangi tip kadınlardan hoşlanır? boğa erkeğini etkilemek için ne yapılır öğrenmek için tıklayınız.

paylaş:

Yorum Yap