Boğa erkeği hangi tip kadınlardan hoşlanır? boğa erkeğini etkilemek için ne yapılır?

iliskiyi-kurtarma-mkle.jpg (620×350)

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konulu tüm yazılar

Boğa erkeğini etkilemenin yolları

Boğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik, zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa, çok iyi ve sadık bir aşıktır.

En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadar boğazına düşkün olmasıdır. Genellikle sakin ve iş hayatım kendi belirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten Boğa erkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı ve eleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir. Silik kadınlar hiç ona göre değildir. Onun sizi elde etmek için çabalamasuu beklemeyin. Çünkü o başkalamun peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder.

Boğa erkeğinin kadından beklediği

Boğa erkeği kız arkadaşının her zaman güzel gözükmesini ve bakımlı olmasını ister. Her erkek gibi arada bir seksi kıyafetler giymenizden hoşlanır. Ancak abartmayın; çünkü sürekli daracık kıyafetler giyen, ağır makyajlar yapan ve saçı spreyden matlaşmış bir kadın tipinden soğuyacağı kesindir.

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Boğa burcu erkeği boğazına çok düşkün bir erkek. Bu nedenle eğer boğa burcu erkeğine aşıksanız çok güzel yemekler yapın. Boğa burcu evcimen, annelik duygusuna sahip, sevecen ve ev kadını kadınlardan hoşlanır. Boğa erkeği kıskançtır.

O nedenle boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz bu noktaya dikkat edin. İletişim yönünden gelişmiş olmalısınız. Boğa burcu erkeği silik kadınları hiç sevmez. Aşırı kendini beğenmiş kadınları da sevmez.

Boğa burcu erkeği evlilik erkeğidir diyebiliriz. Eş olarak seçtiği kadının, gerçek bir anne olması önemlidir. En büyük arzusu soyunu sürdürecek bir çocuğu olmasıdır. Boğa erkeği genellikle çok duygulu, içten ve sadıktır, ama zaman zaman en bozucu aşık olur. Çünkü bir kadının yaşamına anlam veren güzel sözler söylemesini ya da davranışları bilmez. Fakat bu soğuk kanlılığa aldanmayın.

Boğa burcu erkeği, sabırlı ve sinirlerine hakimdir ama belli bir noktadan sonra onu tahrik ederseniz çok sert ve kırıcı bir insana dönüşebilir.

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? 

paylaş:

Yorum Yap