Birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın

Bu yazıda Birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın konusunda detaylı bilgiler yer almaktadır.

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?

Sizi sahiplenmesinden, diğer erkeklerin yakınında bulunmanızdan rahatsız olmasından, sürekli sizinle ilgilenmesinden, size küçük süprizler yapmasından, iltifat ve güzel sözler söylemesinden anlaşılabilir.

Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

bir erkeğin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın erkegin asik oldugunu nasil anlarsin
Bir erkek âşık olduğunu nasıl gösterir dersiniz? Aşağıda vereceğimiz ipuçlarını gözden geçirerek erkek arkadaşınızın size sahiden âşık olup olmadığını test edebilirsiniz.
İltifat eder
Son söyleyeceğimiz sözü en bastan dile getirelim: Erkekler her ne kadar “Benim için iç güzelliği önemli, fiziki değerlere çok önem vermem” deseler bile mutlaka dış güzelliğe bakarlar, öncelikle bir erkek âşık olduğunu ilk olarak sizi baştan aşağı süzerek belli eder.
Giyiminize, makyajınıza, yüz hatlarınıza, kilonuza, el-ayak bakımınıza, saçlarınıza, kalçalarınıza, göğüslerinize, gözlerinize… Kısacası onun tarafından baştan sona fiziksel bir sınavdan geçirilirsiniz. Sınav bitiminin ardından, “Ne güzel gözlerin var”, “Saçlarını çok beğeniyorum”, “Mini etek sana çok yakışıyor” gibi iltifatlarla karşılaşmaya başlarsınız.
Sözün kısası, iç güzelliğiniz de olsun ama yine de siz her zaman güzel ve bakımlı olmaya gayret edin. Çünkü bir gün mutlaka bir erkek tarafından iltifat alacaksınız.
Dinler
Eğer bir erkek sizden hoşlandıysa ses tonunuzu, diksiyonunuzu; kısacası onu sözlerinizle nasıl etkileyeceğinizi merak eder. Yanınıza gelip sizinle konuşmak ve sorular sormak ister. Mümkün olduğunca ikinizin de hoşuna gidecek güncel konular bulmaya çalışın. Ona soracağınız sorular hem kendisiyle ilgilendiğinizi gösterecek hem de onun nelerden zevk aldığına dair size ipuçları verecek.
Erkekler güldüren ve zeki kızlardan hoşlanırlar. Örneğin ona çocukluğunuzun komik anılarını anlatabilirsiniz. Ayrıca tane tane konuşmaya gayret edin. İyi bir diksiyon ve etkileyici bir ses tonuna önem verdiklerini de unutmayın.
Fedakâr olur
Eğer bir erkek sizden hoşlanıyorsa içgüdüsel olarak sizi korumak ister, örneğin kalabalık ortamlarda rahatsız olduğunuzu düşünürse sizin için tartışmaya girebilir. Size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır.
Sağlığınızın ve keyfinizin yerinde olmasını herkesten çok o ister. Sizi her koşulda korumaya çalışıp üzülmemeniz için elinden geleni yapar.
Zaman ayırmanızı ister
Bir erkeğin hayatta en önem verdiği şeylerden biri de ilgilenilmektir. Kısacası ona önem vermenizi ve onunla vakit geçirmenizi bekler. “Bu akşam ne yapıyorsun?”, “Kiminle çıkıyorsun?”, “Seni evine bırakmamı ister misin?” gibi hafif kıskançlık kokan sözlerle de hayatınıza dâhil olmaya çalışır.
Onunla ilgilendiğiniz zaman mutlu olup, ona vakit ayırmadığınız zamanlarda ise kıskançlık duyguları ön plana çıkar. Eğer bir akşam eski aşkınızla yemeğe çıkacak olursanız, “Neden, ne gerek var ki?” veya “Ben varken neden onunla yemeğe çıkıyorsun?” gibi onlarca soruyla karşılaşabilirsiniz. Yani dikkat! İlişkinizin tehlikeye girmesini istemiyorsanız eski sevgililerinizle görüşmemeye çalışın. Eğer görüşecekseniz de bunu ölçülü tutmaya çalışın.
Bilin ki o sadece sizin tarafınızdan ilgi görmek istiyordur. Ona olan konsantrasyonunuzun azaldığını hissettiği andan itibaren aklına “Acaba başka bir erkek mi var?” sorularını getiriyor olabilir.
Her halinizle güzel bulur
Elbette ki de saçlarınız yapılı olduğunda ve ışıl ışıl parladığınızda size iltifat etmesini doğal karşılıyor olabilirsiniz. Yataktan kalktığınız andan gece uyuyana kadar geçen her saniyenizde, ister bakımlı görünmek için tonlarca para harcayın isterseniz de en doğal halinizle, makyaj bile yapmadan gezin, o sizi yine de güzel bulacaktır. Bu durumda gözü sizden başkasını görmüyor demektir.
Öncelik sizsinizdir
Seven erkek sevgilisine öncelik tanır. Onun için siz, zaman zaman ailesinden ve en yakın arkadaşlarından bile önce gelirsiniz, örneğin kız kardeşiyle ve sizinle alışverişe çıktığında en güzel kıyafetleri öncelikle size alır. Önce sizin iyi olmanızı, sizin gülmenizi ve mutlu olmanızı ister.
Soğuk bir yerde sizden başka üşüyen biri varsa ceketini önce size verir, hasta olduğunuzda işine gitmek yerine önce sizi ziyaret eder, hafta sonlarını ailesiyle geçirmek yerine sizinle program yapmaya çalışır. Çünkü siz onun hayatının en önemli değerisinizdir.
Aşık Erkek Neler Der?
Gözlerin çok güzel, bakışların beni çok etkiliyor.
Hafta sonu benimle tatile çıkar mısın?
Cep telefonunda numarası olan Mehmet kim, arkadaşın mı?
Aşkım beğendiğin ayakkabıların siparişini verdim.
Haftanın birkaç günü benim evimde kalmak ister misin?
Odamdaki dolabın bir bölümünü senin eşyaların için boşalttım.
Makyaj yapmasan bile sen her halinle bütün kadınlardan daha güzelsin.

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?

Öncelikle belirtmek isterim ki;
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok.Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden…
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyorBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama “yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs.”

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin.O küçümsediğiniz şeyler,gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak istemem aslında ama bu soruyu sorduğunuza göre ya arkadaşlığınız çok yeni,ya da ufaktan ufaktan bir şeyler kafanızı karıştırmaya başlamış.

Birinin size aşık olduğunu anlarmısınız

Bu aslında karakter meselesi.
Ben yaşadığımdan örnek verim.

Çok heyecanlı olur.
Onun verdiği etkiyle saçmalar.
Ne bilim mesela beni yemeğe davet edememişti ilkten.
yemek’e çıkma saatimi sormuştu sölemiştim.
Dışarı çıkabiliyo musun demişti.Evet neden sordun demiştim hiççç demişti:)
Dolaylı olarak sorular yöneltir açılmak için bahanesidir:)
Konuşmak için her türlü bahaneyi değerlendirir.
Gözlerinin içine bakamaz.
Utangaç olur.Kelimeler böle boğazında düğümlenir.
Sürekli konuşur musunuz bilmiyorum ama.
Mesela sürekli gelecekten,gelecekteki hayallerinden,nasıl biriyle birlikte olmak istediğinden filan bahsederdi.Ben anlattığımda yaa aynı benim istediğim gibi düşünüyorsuun derdi.:asigim:
Her konuda düşüncelerini öğrenmek ister,çoğuna onay verir bende öyle düşünüyorum bende öyle olmasını isterim gibi.Kendi düşüncelerini anlatır senin onay vermen çok hoşuna gider.Bunu zaten konuşmasından ve davranışlarından anlarsın.

Aklıma gelen bunlar herşey dilediğin gibi olur inşallah.

Birine aşık olduğunu nasıl anlarsın?

Aşkın hem fiziksel, hem de ruhsal göstergeleri vardır. Aşk, vücut kimyasını değiştiren bir olgu olduğu için aslında birine aşık olup olmadığımızı kolaycaanlayabiliriz. Uykusuzluk, kalp çarpıntısı, iştahsızlık, ağlama ya da gülme nöbetleri, el terlemesi, baş dönmesi, aşkın fiziksel göstergeleridir. Sürekli yanında olma isteği, bitmeyen özlem, kıskançlık, başkasıyla paylaşamamagibi olgular da aşkın ruhsal belirtileridir. Aşağıda 20 soru var. Bu soruları kendinize sorarak, aşık olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Cevaplarınızınbüyük çoğunluğu ‘Evet’ ise, kesinlikle aşıksınız. Ama ‘Evet’ler azsa, henüzaşk başlamamış demektir.

1“Seni seviyorum, sensiz olamıyorum, seni çok özlüyorum” demeye doymuyor musunuz?

2 Eski sevgililerinize dair aklınızda hiçbir şey kalmadı mı? Ya da eskilerden birini gördüğünüzde artık hiçbir şey hissetmiyor musunuz?

“Ne olur ne olmaz” deyip yedekte birini tutmaktan vazgeçtiniz mi?

Herhangi bir nedenle ondan haber almadığınızda kıskançlıktan kudurmak yerine başına bir şey gelmesinden endişe mi duyuyorsunuz?

5 Gazetelerdeki kaza haberlerini okurken “Ya o da böyle bir kaza geçirirse?” deyip telaşa mı kapılıyorsunuz?

İşe-okula gitmediğiniz her günü onunla birlikte mi geçirmek istiyorsunuz?Tatil planları mı yapıyorsunuz?

Çok önemli bir iş toplantısı ya da sınavda bir anda aklınıza gelip de sizehayaller mi kurduruyor? Bu hayalleri kurarken yüzünüze bir gülümseme mi yayılıyor?

Aklınızda sürekli ona sürprizler yapmak mı var? Ya da ondan sürprizler mi bekliyorsunuz?

Her çalan telefona “O arıyor” diye saldırıyor musunuz? Aramadığında“Neden aramadı acaba?” diye merak mı ediyorsunuz?

10 Birlikte sinemaya gitmek, yemek yapmak, içki içmek, eğlenmek çok hoşunuza gidiyor mu?

11 Hiç olmadığı kadar romantik misiniz? Mumlar, kalpler artık daha çok hoşunuza gidiyor mu?

12 En aptal aşk şarkıları bile size anlamlı gelmeye mi başladı? Eski Türk filmlerini izlerken ağlıyor musunuz?

13 Onunla buluşacaksınız diye saatler öncesinden kıyafet seçmeye, makyajyapmaya başlıyor musunuz? Berbere, kuaföre gidiyor musunuz?

14 Onun tarafından beğenilmek için daha sık alışverişe mi çıkıyorsunuz?

15 Birlikte uyumak size müthiş bir huzur veriyor mu?

16 Onunla sevişme fikri bile yüreğinizin atışını hızlandırıyor mu?

17 Arkadaşlarınız, ailenizi daha pozitif bir insan haline geldiğinizi söylüyor mu? Olaylar karşısında eskisinden daha sabırlı mısınız?

18 Onu üzgün gördüğünüzde sizin de içinizden bir şeyler kopuyor mu? Güldürebilmek için türlü türlü şaklabanlıklar yapıyor musunuz? ,

19 Hayatınızdaki her şeyi bilmesini istiyor musunuz? Saklı hiçbir şeyinizin kalmaması için açık açık konuşuyor musunuz?

20 Geleceğe dair hayaller kuruyor musunuz? Hatta evlilik planları yapıyor musunuz?

Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsınız birinin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın bir erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın seven erkek nasıl belli olur seven erkek nasıl belli eder erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın birinin sana aşık olduğunu nasıl anlarsın testi birine aşık olduğunu nasıl anlarsın bir erkeğin size aşık olduğunu nasıl anlarsınız seni seveni nasıl anlarsın seven insan nasıl belli olur
paylaş:

Yorum

  1. arkadaşlar ben birinin bana aşık olup olmadığını anlamadım size sorayım dedim çocuk sürekli bana karışıyor bahaneler uydurarak yanımda bulunmak istiyor bazen gözümün içine bakıyor birşeyler anlatmaya çalışıyor arkadaşını yanıma gönderiyor bana derste kağıt yoluuyor ben anlamadım

Yorum Yap