Bilgisayar Hızlandırıcı İndir

Bilgisayar Hızlandırıcı İndir

Etiketler: Bilgisayar Hızlandırıcı bedava Bilgisayar Hızlandırıcı indir bilgisayar hızını artısma proğramı indir

Bilgisayar Hızlandırma Programı

Bilgisayarınızın ilk kurulumdaki yüksek performansını korumak için ihtiyacınız olan temizlik ve yapılandırma araçlarına tek bir program üzerinden sahip olmak istiyorsanız, Auslogics BoostSpeed aradığınız program olabilir.

Bilgisayarınızın yavaşladığını mı düşünüyorsunuz? Programları çalıştırırken eskisi kadar hızlı açılmıyor mu? İnternettegezinirken hız eskisi gibi değil mi? İşte bu gibi sorulara “evet” yanıtını veriyorsanız Auslogics BoostSpeed ilebilgisayarınızın açılış hızını arttırabilir, internet bağlantınızı optimize edebilir, programlarınızın daha çabuk açılmasını sağlayabilirsiniz.

Auslogics BoostSpeed disk ve registy (kayıt defteri) temizliği yaparak bilgisayarınızın performansını arttırmak üzere hazırlanmış profesyonel bir Windows araçları paketi. Ödül almış bu program ile sisteminizdeki yavaşlama sorunlarını düzeltebilir, ilk kurulumdaki tazeliği ve yüksek performansı yeniden elde edebilirsiniz.

Özellikle Windows başlangıcı ve program çalıştırması gibi konularda bilgisayar kullanıcılarının derdi olan yavaşlık BoostSpeed içerisindeki Windows optimizasyon araçları ile çözüme kavuşuyor. İşletim siteminizin ayarlarını en hızlıçalışacak şekilde ayarlayabileceğiniz bu program ile ayrıca internet üzerinde tarayıcı ve e-posta istemcisi gibiprogramlarında çalışma hızlarını arttırmak için kullanabileceğiniz birçok araç bulunuyor.

indir.jpg (240×58)

Bilgisayar Hızlandırma Aracı

Bilgisayarınızdaki yavaşlamayı ve donmayı kullanımı kolay arayüzü sayesinde zahmetsizce önleyebilirsiniz. Bilgisayarınız ilk günkü performansıyla çalışacaktı.

Bilgisayarınızın performansından memnun değil misiniz? Bilgisayarınız ilk günkü gibi çalışmıyor mu?Bilgisayarınızdaki hangi programın buna neden olduğunu bilmiyor musunuz?

O zaman SpeedUpMyPC tam size göre bir program. Kullanımı, basit arayüzü sayesinde bilgisayar uzmanı olmanıza gerek kalmayacak. Bir kaç tıklama ile bilgisayarınızı ilk günkü performansına ulaştırabilir, internet hızını yükseltebilir vesistem hatalarını en aza indirebilirsiniz.

Özellikler: 

  • Yavaşlamayı veya donmayı önleyen akıllı öneri sistemi
  • İndirme hızınızı arttırmak için internet ayarlarınızı en iyi hale getirir.
  • Bilgisayarınızın işlem gücünü arttırır.

indir.jpg (240×58)

Bilgisayar Hızlandırıcı Program Detayları

Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? Sürekli hata mesajları mı alıyorsunuz? Sistem performansınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Eğer bu soruya cevabınız evet ise, kayıt defterindeki sorun ve hataları temizlemeniz gerekmektedir. RegDoctor, kayıt defterinizdeki (registry) sorunları bulmak ve temizlemek için geliştirilmiş bir programdır.

Kayıt defteri neden bozulur?

 

  • Bir yazılımı kaldırmadan o yazılımla ilgili dosyaların kaldırılması durumunda,
  • Kayıt Defteri’nden dosya veya klasör girişi silme durumunda,
  • Yazılımı tam kaldırmama durumunda,
  • Yazılımı kaldırırken hatalarla karşılaşma durumunda bozulur.Sistem performansınızın artması için RegDoctor ile kayıt defterinizdeki sorunları tek tıklamayla temizleyebilir ve onarabilirsiniz. Program, kayıt defterinde yaptığı tarama sonucunda bulduğu hataları ve sorunları listeler, tehlike düzeyine göre renklendirir. İsteğiniz doğrultusunda kayıt defterindeki sorunları temizler ve onarır. Böylece sistem performansınızın artmasını sağlar. Programın deneme sürümünde kayıt defterinde bulunan hatalar kısmen silinmektedir. Programın lisanslı sürümünü 20.95$’a satın alarak tüm kısıtlamaları ortadan kaldırabilirsiniz.

 

RegDoctor bedava RegDoctor indir RegDoctor 2.06 indir ücretsiz RegDoctor indir

Bilgisayar Hızlandırıcı, bedava Bilgisayar Hızlandırıcı indir, bilgisayar hızını artısma proğramı indir

indir.jpg (240×58)

paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap