Bihter Erkmen Videoları, Tüm Şarkıları- O Ses Türkiye

Bu sayfada O Ses Türkiye yarışmasının en güzel yarışmacısı Bihter Erkmen’in yarışmada söylediği bütün şarkıların video kliplerini bulabilirsiniz. Bihter Erkmen benim yarışmadaki tek favorimdir. Bence  o Türkiye’nin Shakirası, Madonnası yada Britney Spears’ı olabilir. Zaten fizik olarak harika ve yüzü de muhteşem güzellikte. Sahne performansına diyecek hiçbir şey yok ve sesi olağan üstü. Bence yarışmayı kazanmaması için hiçbir neden yok. Kendisine bol şanslar diliyorum.

Bihter Erkmen Kimdir, Yaşı, Biyografisi, Nereli 

Bihter Erkmen 29 yaşında, yarışmaya Bursa’dan katılıyor. Müzikle küçük yaşlarda başlamış. Sesinin güzel olduğunu 11 yaşındayken keşfetmiş. Başlarda kendisini desteklemeyen ailesi artık onun arkasında. Sahnede olmaktan keyif alıyor.

O Ses Türkiye Bihter Erkmen – Rengarenk (Sertab Erener) – Hadise Dinle 

O Ses Türkiye’ye katılan ve Hadise koçluğunda yarışan Bihter Erkmen, Sertab Erener – Rengarenk şarkısını söyledi. İşte o şarkı dinle, video izle:

18. Bölüm 5 Şubat 2012 Pazar 2. Şarkı

O Ses Türkiye Bihter Erkmen – Tuttu Fırlattı (Gökçe) – Hadise Dinle Video İzle – O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’ye katılan ve Hadise koçluğunda yarışan Bihter Erkmen, Gökçe – Tuttu Fırlattı şarkısını söyledi. İşte o şarkı dinle, video izle:

18. Bölüm 5 Şubat 2012 Pazar

O Ses Türkiye Bihter Erkmen – Seni Yerler (Sezen Aksu) – Hadise Dinle Video İzle – O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’ye katılan ve Hadise koçluğunda yarışan Bihter Erkmen, Sezen Aksu – Seni Yerler şarkısını söyledi. İşte o şarkı dinle, video izle:

17. Bölüm 29 Ocak 2012 Pazar

O Ses Türkiye Bihter Erkmen – Every Way That I Can (Sertab Erener) – Hadise Dinle Video İzle – O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’ye katılan ve Hadise koçluğunda yarışan Bihter Erkmen, Sertab Erener – Every Way That I Can şarkısını söyledi. İşte o şarkı dinle, video izle:

15. Bölüm 15 Ocak 2012 Pazar

O Ses Türkiye Bihter Erkmen – Fighter (Christina Augilera) – Hadise Dinle Video İzle – O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’ye katılan ve Hadise koçluğunda yarışan Bihter Erkmen, Christina Augilera – Fighter şarkısını söyledi. İşte o şarkı dinle, video izle:

13. Bölüm 1 Ocak 2012 Pazar

O Ses Türkiye Hülya Karacaoğlan – Bihter Erkmen – Bulut Jully Düellosu / Triosu – Don’t Let Go (En Vogue) – Hadise Dinle Video İzle – O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’ye katılan ve Hadise koçluğunda yarışan Hülya Karacaoğlan, Bihter Erkmen, Bulut Jully, En Vogue – Don’t Let Go şarkısı ile düello / trio yaptı. Hadise tercihini yaptı ve Bihter Erkmen kazandı, Hülya Karacaoğlan ve Bulut Jully elendi. İşte o şarkı dinle, video izle:

O Ses Türkiye Bihter Erkmen – Left Outside Alone (Anastacia) – Hadise Dinle Video İzle – O Ses Türkiye

O Ses Türkiye’ye katılan Bihter Erkmen, Anastacia – Left Outside Alone şarkısını söyledi, jüri üyelerinden Hadise, Mustafa Sandal, Hülya Avşar, Murat Boz onu istedi, Bihter Erkmen Hadise’nin takımına katıldı. İşte o şarkı dinle, video izle:

 

paylaş:

Yorum Yap