Başkasının tc kimlik nosunu öğrenme

Başkasının tc kimlik nosunu öğrenme

İsim İle TC Kimlik No Öğrenmek – TC Kimlik No Öğrenmek

Henüz kimliğiniz de TC kimlik numaranız bulunmuyor veya TC kimlik numarası bulunan bir kişinin isim ve soyisim bilgilerini öğrenmek istiyorsanız bu makelemiz tam sizlere göre. En güvenilir şekilde ve en güvenilir kaynaktan bu bilgilere ulaşmak istiyorsanız, bu güvenilir kaynaktan bilgileri elde etmeniz mümkün.

T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Numarası Sorgulama Sayfası

Alternatif T.C Kimlik No öğrenme sitesi

Mernis Projesi kapsamında artık herkesin bir T.C. Kimlik numrası var. Bu  numara olmadan hiçbir kamu kurumunun işlem yapmadığını bilmeyen kalmamıştır herhalde.  Buna rağmen pek çok kişi nufus cüzdanlarını halen yenilemediğinden ya da o an yanında olmadığından internetten sorgulatarak buluyor numarasını. Şahsen ben ezbere biliyorum. Ancak ailenin diğer fertleri ile alakalı resmi bir  işlem için  onlar olmadığında (ki artık hepsini bir kenara not ettim) ya da yakınlarıma lazım olduğunda T.C kimlik numarasını öğrenmek için tckimlik.nvi.gov.tr adresine giriyorum.

Siz hiç girip numara sorguladınız mı bilmiyorum ama sitenin bazen insanı çileden çıkarttığını söyleyebilirim. Özellikle ösym’nin sınav zamanlarında…

Ama bu sitenin bir altarnatifi mevcut. Üstelik yine bir devlet kurumunun sitesi. Tek şart var. O da SSK, Bağkur ya da Emekli sandığı sigortalından birinin olması. Üsteliktckimlik.nvi.gov.tr’ ye göre çok daha az veri girerek doğrulama kodu girmeden.

YENİ!!  Ad soyada göre tc kimlik sorgulama 2013-2014 ad soyad ile tc öğrenmek için TIKLAYINIZ!!!

ssk tc kimlik no Alternatif T.C Kimlik No öğrenme sitesi

İşte bu site T.C Sosyal Güvenlik Kurumunun sitesi olan “www.sgk.gov.tr” T.C Kimlik numaranızı öğrenmek için yukarıdaki resimde gözürldüğü üzere sadece yıldız işaretli alanları doldurun. Arama sonucunda çıkan sayfada Sigorta sicil numaranızı da göreceksiniz.  Sigorata sicil numaranızın üstüne tıklayarak sigortalı hizmet dökümünüze de ulaşabilirsiniz.

Ancak bu sağlanankolaylık bazı sorunlara yol açabilir. Yıldızla (*) işaretli olan alanları bilen biri sizinle ilgili daha net bilgilere ulaşma imkanı elde ediyor. Bu sizin için bir sorun oluşturu mu bilmiyorum ama yinede biraz daha zor olması iyi olur gibi geliyor bana. Mesela doğum yılı yerine doğum tarihini gün ay ve yıl olarak isteyebilirdi.

Böyle diyorum ama bu şu işlerede yarayabilir:

* Sevdiklerinizin doğum günlerini bu sayede öğrenebilirsiniz.

* Kızınızı isteyen bir damadın nerde ne zamandan beri çalıştığı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

* Yatırılan prim miktarından maaşını tahmin edebilirsiniz.

Bu bilgileri kullanarak daha çok detaya ulaşabilirsiniz ama onlardan bahsetmiyeceğim!

YENİ!!  Ad soyada göre tc kimlik sorgulama 2013-2014 ad soyad ile tc öğrenmek için TIKLAYINIZ!!!

sgk.gov.tr‘ ye girdikten sonra “Çalışan” linkine tıkladıktan sonra E-Hizmet alanında ki “Sigortalılık tescil kaydı tespiti” yazan yerin karşısından hangi sigortaya sahipseniz o kısma tıklayın.  Ben aşağıda işinizi kolaylaştırmak için linkleri verdim.

 

Bağkur Emekli Sandığı SSK

t.c kimlik no bulma,başkasının tc kimlik nosunu bulma,tc kimlik

Bir yakınınızın ya da kimliğiniz yanınızda yokken kendi tc kimlik nonunuzu kolayca bulabilmek için tek bir şeye ihtiyacınız var ssk girinizin olmasına sadece isim,soy,s,m,baba adı ve doğum tarihi girerek istediğiniz (ssk kaydı olan tc kimlik nosuna ulaşabilirsiniz)

T.C kimlik no sorgulama

Etiketler: başkasının tc kimlik nosunu öğrenme, başkasının tc kimlik no öğrenme, başkasının tc kimlik numarasını öğrenme, nüfus bilgileri bulma, başkasının kimlik numarasını öğrenme, aile bilgileri sorgulama, ad soyad ile tc öğrenme, başkasının tc kimlik nosunu bulma, aile tc kimlik no bulma, aile tc kimlik no sorgulama, aile nüfus bilgileri öğrenme, aile kimlik no sorgulama, başkasının tc kimlik no bulma, nüfus bilgileri sorgulama, bir kişinin tc kimlik nosunu öğrenme, aile kimlik bilgileri sorgulama, aile kimlik bilgilerini öğrenme, isim soyisim ile tc no öğrenme, tc kimlik no ile aile bilgileri öğrenme, tc kimlik ile nüfus bilgileri öğrenme
paylaş:

Yorum

  1. çoooooooooooooooooooooooooooook güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllll bir sssssssssssssssssssiiiiiiiiiittttttttttttttttttteeeeeeeeee

Yorum Yap