Başbakan Tayyip Erdoğan Mehdi mi

Dönem dönem bir çok kişi için yapılan mehdi yakıştırmaları, bu kez de başbakan Erdoğan için yapıldı.

Başbakan’ı görmek istayen 85’lik Canan Nine korumalar izin vermeyince gazetecilere şaşırtan cevaplar verdi.

Sağanak yağışa rağmen Başbakan’ı görmek ve taziyede bulunmak için uzun süre bekleyen çocuklu bir kadın ve 85 yaşındaki Canan Nine, Başbakanlık korumalarının ısrarlarına rağmen beklemekten vazgeçmedi.

O BİR MEHDİYDİ

Başbakanlık korumalarının ısrarlarına rağmen beklemekten vazgeçmeyen bir diğer kişi ise, 85 yaşındaki Canan Nine oldu. “Başbakan’ı ziyaret etmeye geldim” diyen Canan Nine, Başbakan Erdoğan’a methiyeler düzdü. “Allah’ım sen onu Türkiye’ye bağışla. O bir mehdiydi. Milletin işine yaradı” dedi. Canan Nine, “Seviyoruz Başbakan’ı uğrunda ölmeyi istiyoruz ölmeyi. Bu yağmurda bekliyorum ki, bir yüzünü göreyim sonra öleyim. Çok seviyoruz onu. O gönlümüzde taht kurdu” dedi. Başbakan’a baklava ve börek getirdiğini kaydeden Canan Nine, “Kardeşine gidiyorum şimdi. Daha bir diyeceğiniz var mı?” diyerek habercilere de sert çıktı.

“İNTERNETTEN ARAYIN BENİ”

“Adın soyadın ne teyzeciğim?” diye soran bir gazeteciye “Sanane” diye cevap veren Canan Nine, verdiği cevapla gazetecileri güldürdü. Canan Nine, soru soran gazeteciye cevaben, “İnternetten arayın beni. Canan Nine deyin. Bulabilirsiniz. Google’a basın . Tamam mı?”dedi. Sabah saatlerinden itibaren beklemeye devam eden ismi öğrenilemeyen çocuklu kadın ise, polis arabasına binerek beklemeye devam etti

 

paylaş:

Yorum Yap