Ares silme tamamen kaldırma, ares bilgisayardan nasıl kaldırılır nasıl silinir resimli anlatım

Aresi bilgisayarımdan kaldıramıyorm, ares bir türlü pcden silinmiyor herşeyi yaptım ama aresi kaldıramıyorum diyorsanız sorununuzu çözüldü bilin. Tamindir.com’un hazırladığı aresi kaldırma resimli anlatımına göz attıktan sonra ares programını bilgisayarınızdan kesin bir şekilde tamamen silebilirsiniz.

Ares Nasıl Kaldırılır Resimli Anlatım

İlk adımdan itibaren bu sayfadaki kurulum işlemini gerçekleştirdiyseniz yapmanız gereken Denetim Masası – Program Ekle/Kaldır menüsüne girerek Ares programını seçiyoruz Devam tuşuna basıyoruz.

Önceden yüklemiş olan kullanıcılar ve kaldırmada sorun yaşayanlar için 2 farklı önerimiz bulunuyor. Tamindir.com sitemizde Program Kaldırıcılar kategorisinde bulunan en popüler programlardan üçünü seçtik. Programlardan seçtiğinizi bilgisayarınıza yükleyerek sorun çıkaran programları sıkıntısız şekilde sisteminizden silebilirsiniz.


paylaş:

1 Yorum

  1. ben aresin kendisini sildim fakat program ekle ve ya kaldırda yoktu. şimdi ise sildiğim halde çalışıyor ve nidirilecek şeylerin dosyası çıkıyor, ama aresin kendi simgesi yok

Yorum Yap