Android telefon hızlandırma programları 2015

Sponsorlu Bağlantılar

Her ne kadar yeni nesil Android’li telefonlar hızlı ve güçlü olsa da, daha düşük marka ve model cihazlarda hala yavaşlık problemi yaşanabiliyor. Ayrıca uzun süreli bir kullanımın ardından Android kullanan telefonunuzda performans kaybı yaşanabiliyor. Hızlandırıcı bazı uygulamaları yükleyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Aşağıda son dönemin en iyi Android hızlandırma uygulamalarını sunuyoruz.

App Cache Cleaner

App Cache Cleaner

Oldukça başarılı ve kararlı bir biçimde çalıştığını söyleyebilirim. Bu uygulama sayesinde tek tıkla telefonun önbelleğini temizleyebilir yada RAM’i optimize edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

greenify_android_apps.jpg (600×512)

Greenify

Bu uygulamanın gücü arka planda sessizce ve habersizce çalışan yada açık kalan uygulamaları kapatmasından geliyor. Böylece boş yere belleğin kullanılmasını engelliyor ve bu da performans artışına neden oluyor. Kullanması oldukça kolay bir uygulama ve gerçekten işe yaradığını söylemeliyim.

unnamed.jpg (551×310)

Clean Master

Bu alanda en popüler uygulamalardan biri de Clean Master programıdır. Gereksiz bulduğunuz uygulamaları kaldırabilen bu uygulama RAM’i temizler ve optimizasyon sağlar. Ayrıca bazı zararlı dosyaları da silebiliyor.

du-speed-booster.png (504×300)

Du Speed Booster

Çin tarafından geliştirilen ve Baidu firması tarafından yayınlanan bu uygulama ile tablet ve akıllı telefonlarda %70 oranında hızlandırma sağlıyor. Fakat arayüz konusunda oldukça geri kaldığından dolayı fazla beğenilmesede kullanım kitlesinin olduğunu belirtelim.

Android telefonu kolayca ve garanti bir şekilde hızlandıran programlardan biri de budur. Üstelik yüzde 70 oranında performans artışı sağlayacağının garantisini veriyor. Arayüzü biraz eski tip gibi görünüyor fakat işinizi göreceği kesin.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap