Ağlamaktan şişen gözlere ne iyi gelir, hızlı ve çabuk nasıl iner

Ağlamaktan şişen gözlere ne iyi gelir, hızlı ve çabuk nasıl iner

Sevgiliniz, eşiniz veya başa gelen kötü bir olay sizi sabaha kadar ağlattımı. Sabah kalkınca gözlerinizin epeyce şiştiğini görünce oldukça şaşıracaksınız fakat bu şekildeyken nasıl dışarı çıkacağınız aklınıza geldiğinde bu kez canınız sıkılacak. Peki ağlamaktan şişmiş gözlere en hızlı ne iyi gelir. Ağlamaktan şişen bir göz en çabuk şekilde nasıl iner. İşte tavsiyemiz:

Şişmiş gözler ağlamanın yanı sıra alerji, stres ve hormonal değişiklikler sonucunda da görülebilir. Sizi rahatsız eden bir durum olsa da sağlığınızı tehdit etmez. Güneş gözlüğü takmak en basit çözümlerden biridir. Ancak kışın ortasında biraz garip kaçabileceği için başka çözüm yollarına başvurmak gerekebilir.

Çayın iyileştirici özelliği

Çay içmek vücut sağlığı için oldukça faydalıdır. Şişmiş gözlerden kurtulmak istediğimizde de yine karşımıza bu mucize içecek çıkar. 2 çay poşetini sıcak suyun içerisinde 3-5 dakika süreyle bekletin. Ardından soğumaya bırakın ve dokunabileceğiniz kadar soğuduktan sonra gözlerinizin üzerine yerleştirin ve ince bir mendil ile üzerini örtün. 5 dakika süreyle uygulayacağınız bu işlem gözlerin yenilenmesini sağlayacaktır.

Bu metot için yeşil çay veya siyah çay kullanılabilir. Ancak kullandığınız çayda kafein olmasına dikkat edin. Kafein şişliği alır ve kan damarlarını rahatlatır.
paylaş:

1 Yorum

  1. Yaklasik gece 4_5 saat hickirarak agladiktan sonra sabah gorduklerimin kendi gozlerim olduguba inanamadim.sanki gozaltlarimda da birer kapak meydana gelmis gozlerim gorunmuyor.ise gittigimde kimseye aciklama yapmak istemedigim icin tum sis gozlere iyi gelenleri denedim rendelenmis cig patates gercekten mucizevi bir etki yaratti simdi metal kasik uyguluyorum birazdan da siyah poset cay uygulayacagim.sabah ile simdiki gozlerim arasindaki fark cok buyuk..

Yorum Yap