Ad soyada göre tc kimlik sorgulama 2013-2014 ad soyad ile tc öğrenme

Sponsorlu Bağlantılar

İsimden T.C Kimlik No Sorgulama Öğrenme Bulma Programı

Etiketler: tc kimlik no sorgulama isimden,tc no sorgulama,isimden tc sorgulama,ad soyada göre tc kimlik sorgulama,tc bulma,isimden tc bulma,tc kimlik no öğrenme isimle,tc no öğrenme,tc öğrenme,tc kimlik bulma

Sponsorlu Bağlantılar

İsimden T.C Kimlik No Sorgulama Öğrenme Bulma Programı

T.C. Kimlik Numarası: Onbir(11) haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından T.C. vatandaşlarına verilmiş tek bir sayıdır. T.C Kimlik numarası hayatımızın her anında bizler için gereklidir. Olur da kimliğiniz ehliyetiniz yada kimlik numaranızın yazdığı herhangi bir resmi belge yanınızda değilse kısa sürede internetten T.C. Kimlik Numarası Sorgulama işlemini aşağıdaki devlet altyapısını kullanan ve tamamen güvenilir , doğru sonuç veren T:C Kimlik No Öğrenme Aracını kullanabilirsiniz.

T.C Kimlik No Unuttum diyorsanız  tc kimlik no bulma programı tam size göre.   tc kimlik no sorgulama ekranına ad, soyad, baba adı, anne adı,  cinsiyeti, doğum yılı, il , ilçe ve cilt no bilgilerini girdikten sonra  tc kimlik no öğrenme tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki araçtan tc kimlik no sorgulama işlemini rahatça işlemini rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Yine de tc kimlik no öğrenme işleminde sorun yaşarsanız tc kimlik no bulma ile ilgili konu altına yorum bırakabilirsiniz. İyi günler dileriz ..

AD SOYADA GORE T.C SORGULAMA

Tckimlik Sorgulama

Tckimlik SorgulamaTckimlik Sorgulama Bu program sayesinde TC Kimlik Numaranizi sitesine girmeden bulabileceksiniz. Gerekli yerleri doldurduktan sonra bul komutu vermeniz yeterli o sizin yerinize gidip tc kimlik numarasini bulup ekraniniza getirecektir.Bu yeni surumunde bir onceki surumundeki bir iki eksiklik giderildi.

Kralprogram.net aciklamasi = Tckimlik Sorgulama programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net Tckimlik Sorgulama yazilim ureticisi degildir. Tckimlik Sorgulama programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan – Hasan Aldemir-Birol Inci

 

Arac Telefon Sorgulama Senkom Istihbarat 1.0

Arac Telefon Sorgulama Senkom Istihbarat 1.0Arac Telefon Sorgulama Senkom Istihbarat 1.0 Eger www.trafik.gov.tr’den arac sorgulama ve www.telekom.gov.tr’den telefon sorgulama size zahmetli geliyorsa bir de bu programi deneyin.

Kullanimi cok basit ve ucretsiz. Plakayi girip Enter tusuna basinca
www.trafik.gov.tr’den bilgileri getiriyor. Boylelikle bir plakanin
calinti olup olmadigini veya aracin
markasini, modelini ,rengini ve tescil tarihi ile tescil yerini gorebiliyorsunuz.

Telefonu alan koduyla birlikte girince www.telekom.gov.tr’den telefon bilgilerini sorguluyor. Telefon sahibini ve telefon sahibinin adres bilgilerini getiriyor.

Program bircok sektorde ise yariyacak gibi gozukuyor. Ornegin trafik isleriyle ugrasanlar icin kolay kullanimli bir yardimci olabilir. Ikinci el oto alirken calinti araclara karsi ilk elden takip yapabilmesi ise onemli bir artisi.

Kralprogram.net aciklamasi = Arac Telefon Sorgulama Senkom Istihbarat 1.0 programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net Arac Telefon Sorgulama Senkom Istihbarat 1.0 yazilim ureticisi degildir. Arac Telefon Sorgulama Senkom Istihbarat 1.0 programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan – http://www.senkom.org/

Dugan T.C. Kimlik – Vergi Kimlik

Dugan T.C. Kimlik - Vergi KimlikDugan T.C. Kimlik – Vergi Kimlik T.C. kimlik sorgulama ve dogrulama ile vergi kimlik sorgulama yapabilirsiniz.Sorgulama sonuclarini kopyalayabilir, oradan baska bir ortama yapistirabilirsiniz.Her sorgulama icin il ve ilce bilgilerinin ilgili siteden alinmasi zaman kaybina neden olacagindan, bu bilgiler sabit diskinizde tutulur. Il ya da ilce bilgilerinde degisiklik olursa, diskinizdeki bilgiler ile ilgili sitedeki bilgileri otomatik olarak karsilastirip gerekli guncellemenin yapilmasini saglayabilirsiniz.

Kralprogram.net aciklamasi = Dugan T.C. Kimlik – Vergi Kimlik programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net Dugan T.C. Kimlik – Vergi Kimlik yazilim ureticisi degildir. Dugan T.C. Kimlik – Vergi Kimlik programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan – Dugan Bilisim Sistemleri

TC Kimlik Vergi No Sorgulama

TC Kimlik  Vergi No SorgulamaTC Kimlik Vergi No Sorgulama Uretici Aciklamasi:Bu program ile aninda TC Kimlik Numarasi dogrulama islemlerini yapabilir, TC Kimlik Numarasi ogrenebilirsiniz. Program tamamen ucretsizdir. Dogrulama ve kontrol islemleri nufus mudurlugunden yapildigindan, programi kullanabilmeniz icin mutlaka internet baglantiniz olmalidir.OzelliklerTC Kimlik No Dogrula :Bu bolumde elinizde var olan ama emin olamadiginiz TC Kimlik Numaranizi dogrulayabilirsiniz. Bunun icin 11 haneden olusan TC Kimlik Numaranizi ilgili kisima giriyorsunuz ve altinda size dogrulama yapmaniz icin Ad, Soyad ve Dogum Yilini gosteriyor.TC Kimlik No Ogren :Bu bolumde gerekli kimlik bilgilerinizi girerek TC Kimlik Numaranizi ogrenebilirisiniz. Il, ilce, ad, soyad, dogum yili, baba adi, anne adi, cinsiyet bilgileri ile TC Kimlik Numaraniza ulasabilirsiniz.Vergi Kimlik No Sorgula :18 yasini doldurmus her bireyin almasi gereken Vergi Kimlik Numarasina da bu bolumden ulasabilirsiniz. Ad, soyad, baba adi, dogum yili ve dogdugunuz ilin il trafik kodunu girerek Vergi Kimlik Numaraniza ulasabilirsiniz.

Kralprogram.net aciklamasi = TC Kimlik Vergi No Sorgulama programini indirdikten sonra kendi guvenliginiz icin antivirus programlari ile tarama yapiniz. KraLProgram.net TC Kimlik Vergi No Sorgulama yazilim ureticisi degildir. TC Kimlik Vergi No Sorgulama programindan kaynaklanan bir sorun olursa lutfen yapimci firma veya sahis ile irtibata geciniz.

Programi Hazirlayan – Ali ALCELIK

TC Kimlik Numarası Sorgulama İşlemleri

TC Kimlik No sorgulama ve TC Kimlik Numarası sorgulama ile ilgili işlemlerin nasıl yapılacağı sayfamızda anlatılmıştır.
 T.C. Kimlik No Sorgulama
 T.C. Kimlik No Doğrulama
 Yabancı Kimlik No Sorgulama
 Yabancı Kimlik No Doğrulama

T.C. Kimlik Numaramı Nasıl Öğrenebilirim ? – T.C. Kimlik Numarası Sorgulama İşlemi –

T.C. Kimlik Numaranızı öğrenebilmek için “T.C. Kimlik Numarası Öğrenme” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada sol üst köşede Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz. İl Seçimini yaptıktan sonra sağ taraftaki bölümde otomatik olarak ilinize bağlı ilçeler çıkacaktır. Bunlar arasından nüfusa kayıtlı olduğunuz ilçeyi seçin.
Adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra (büyük veya küçük harf farketmez). Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında sol ve sağda mavi çizgi ile ayrılmış 2 kısım göreceksiniz. 2 kısmıda doldurmanıza gerek yok. Sağ veya sol kısımlardan herhangi birini seçip doldurabilirsiniz. Biz size daha kolay olduğunu düşündüğümüz sağ tarafı öneriyoruz. Sağ tarafta sırayla Baba Adınızı , Anne Adınızı , Doğum Yılınızı (1970 gibi) ve Cinsiyetinizi seçtikten sonra T.C. Kimlik No Sorgula tuşuna basınız.
Bu işlemleri tamamladıktan sonra formun alt kısmında T.C. Kimlik No Sorgulama Sonuçları: yazısının altında T.C. Kimlik No: yazan yerin karşısında Kalın olarak 12345678900 gibi bir sayı çıkacak. Bu sayı sizin T.C. Kimlik Numaranızdır.
Çıkan sonucu bilgisayardan çıktısını almak için sayfanın sağ alt köşesinde mavi butonda Yazdır tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

T.C. Kimlik Numaramı Nasıl Doğrulayabilirim ? – T.C. Kimlik Numarası Doğrulama İşlemi –

T.C. Kimlik Numaranızı doğrulamak için “T.C. Kimlik Numarası Doğrulama” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında T.C. Kimlik Numarası kısmına T.C. Kimlik Numaranızı yazınız ve T.C. Kimlik No Doğrulama tuşuna basınız.  
T.C. Kimlik No Doğrulama Sonuçları: yazısının altında isim , soyad ve doğum tarihi bilgileriniz çıkacaktır.

Yabancı Kimlik Numaramı Nasıl Öğrenebilirim ? – Yabancı Kimlik No Sorgulama Bilgileri –

Yabancı Kimlik Numaranızı öğrenebilmek için “Yabancı Kimlik Numarası Öğrenme” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfanın en üst kısmında Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayılarıResim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında sol ve sağda mavi çizgi ile ayrılmış 2 kısım göreceksiniz. 2 kısmıda doldurmanıza gerek yok. Sağ veya sol kısımlardan herhangi birini seçip doldurabilirsiniz. Biz size daha kolay olduğunu düşündüğümüz sol tarafı öneriyoruz. Sol tarafta Doğum Yılınızı ve  İkamet Tezkere No girdikten sonra Yabancı Kimlik No Sorgula tuşuna basınız.
Bu işlemleri tamamladıktan sonra formun alt kısmında Yabancı Kimlik No Sorgulama Sonuçları: yazısının altındaYabancı Kimlik No: yazan yerin karşısında Kalın olarak 12345678900 gibi bir sayı çıkacak. Bu sayı sizin Yabancı Kimlik Numaranızdır.
Çıkan sonucu bilgisayardan çıktısını almak için sayfanın sağ alt köşesinde mavi butonda Yazdır tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Yabancı Kimlik Numaramı Nasıl Doğrulayabilirim ? – Yabancı Kimlik Numarası Doğrulama İşlemi –

Yabancı Kimlik Numaranızı doğrulamak için “Yabancı Kimlik Numarası Doğrulama” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaResim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulamakısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında Yabancı Kimlik Numarası kısmına Yabancı Kimlik Numaranızı yazınız ve Yabancı Kimlik No Doğrulama tuşuna basınız.  
Yabancı Kimlik No Doğrulama Sonuçları: yazısının altında isim , soyad ve doğum tarihi bilgileriniz çıkacaktır.

T.C. Kimlik Numaramı Bulamıyorum, Ne Yapmalıyım ?

Kayıtlı olduğunuz ilçe nüfus müdürlüğüne başvurmanız gerekmektedir.

T.C. Kimlik No Nedir ?

T.C. Kimlik No, onbir haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından T.C. vatandaşlarına verilmiş tek bir sayıdır.

Yabancı Kimlik No Nedir ?

Yabancı Kimlik No, onbir haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından, Türkiye’de herhangi bir amaçla en az altı (6) ay süreli Yabancılara Ait İkamet Tezkeresi almış olan yabancılara verilmiş tek bir sayıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap