2014 Model Mazda3 Fiyat Listesi (Türkiye)

Uzun yıllardır ülkemizde boy gösteren Mazda yepyeni modelleriyle göz dolduruyor. Geçtiğimiz hafta ülkemizde piyasaya sürülen Mazda’ların güncel fiyatlarını sizler için derledik. Aşağıda yeni Mazda3’ün kısaca teknik özelliklerini ve donanımsal avantajlarını sizlerle paylaştıktan sonra Mazda3 modellerinin Türkiye fiyatlarını sunuyoruz.

Yeni Mazda3, iki farklı gövde tipi ve 55.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Mazda’nın ultra verimli hafif Skyactiv teknolojilerinin tümüne sahip üçüncü modeli olan yeni Mazda3, 15 Nisan’da Türkiye yollarına çıktı. Ultra-verimli sıkıştırma sunan 120 bg gücünde, 1.5 litrelik benzinli Skyactiv-G motorla donatılan yeni Mazda3’ün manuel şanzımana sahip versiyonu 100km’de 5.0 litre, otomatik şanzımana sahip versiyonu ise 100 km’de 5.5 litrelik yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor.

DONANIM AÇISINDAN İDDİALI

Markanın CX-5 ve Mazda6 gibi diğer yeni nesil modelleriyle benzer bir tasarım çizgisine sahip olan yeni Mazda3, donanım açısından da oldukça iddialı. Kompakt Mazda, yeni insan-makine arayüzü (HMI) ile birleştirilen araç içi bağlantı sistemi ile yolcularının güvenli ve kesintisiz bir şekilde online olmasını sağlayan ilk Mazda modeli. Halihazırda mevcut olan metin ve navigasyon* özelliklerinin üzerine ilave edilen sistem; Facebook ve Twitter’ın sesli akışlarını, radyodan sesli kitaba ve daha fazlasına kadar on binlerce bulut tabanlı istasyona sahip olan AHA uygulamaları da dahil olmak üzere, ücretsiz mobil içerikleri aracın içine kadar güvenle getiriyor.

YENİ MAZDA’NIN FİYATLARI

MAZDA3 SOUL………………..55,500 TL
MAZDA3 MOTION……………..60,600 TL
MAZDA3 REFLEX………………63,600 TL
MAZDA3 MOTION AT………….64,000 TL
MAZDA3 REFLEX AT…………..67,000 TL
MAZDA3 POWER AT…………..72,000 TL
MAZDA3 POWER SENSE AT…76,200 TL

Mazda3’ün ücretleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizce de bu fiyatlara değer mi, yoksa fiyatlarda biraz abartıya mı kaçmışlar? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz…

paylaş:

Yorum Yap