2013’ün En Güzel Yarış Oyunları (Android Mobil Uygulamalar)

Oyun tutkunlarının istekleri farklı farklı olabiliyor. Kimisi strateji oyunlarını severken bazıları da yarış tutkunu olabiliyor. 

Eğer istediğiniz kaliteli ve üst düzey gelişmiş bir yarış oyunuysa sizlere bu senenin en iyi Android yarış oyunlarını takdim ediyoruz.

Mobil cihazların neredeyse bir oyun konsolu görevi yapması oyun severleri bu akıllı telefonları almaya yöneltiyor. Araba yarışı oyunları ise oldukça popüler ve kullanıcılar tarafından ayrı bir tutku ile oynanır.

Android işletim sistemine sahip cihazlarda Android için en iyi olan bazı yarış oyunları bulunuyor. Bu oyunların bir kısmı grafik ve ton açısından ödüller aldı. Sizlere bu haberimizde fikir edinebilmeniz için en iyilerini listeledik. Aşağıda ve sonraki sayfalarda bu oyunlara ait bilgileri inceleyebilir hepsinin bulunduğu videoyu son sayfamızda izleyebilirsiniz.

1372238126_articlethumb1.jpg

Asphalt 7

Listemizin ilk sırasında Asphalt 7 bulunuyor. Gameloft yapımı olan Asphalt serisi Google Play ve App Store’daki en başarılı sokak yarışı oyunu olarak görülüyor.

Meşhur Asphalt serisinin en hızlı ve görsel olarak en çarpıcı sürümüyle ısı hızına ulaşabilir. Aralarında efsanevi DeLorean’ın da bulunduğu Audi, Lamborghini ve Aston Martin gibi prestijli üreticilere ait 60 inanılmaz araç sürebilir. En yenileri Hawaii, Paris, Londra, Miami ve Rio’da olmak üzere gerçek şehirlerde kurulmuş 15 pistte yarışabilirsiniz.

1372238230_asphalt-7-screenshot.jpg

 

CSR Racing

En zorlu yarışta hayalindeki aracı yarıştır: terk edilmiş şehrin sokaklarında bir drag yarışı. CSR Racing, yepyeni bir yarış deneyimi oluşturmak için aslına uygun büyüleyici grafikler ile bağımlılık yapan oynayış tarzını bir araya getiriyor.

Audi R8, BMW M3 veya Chevy Corvette aracını turbo, nitro enjeksiyon ve aerodinamik iyileştirmelerle yükseltip daha da zorluk rakiplerini geç. Ve hazır olduğunda, şehri yöneten tayfaya karşı koyma zamanın gelecek.

1372238325_csr-racing-screenshot.jpg

Çığır açan bir aslına uygunluk sunan CSR Racing grafikleri, konsollar ile Android cihazınız arasındaki engelleri yıkıyor. Göz kamaştırıcı ayrıntı düzeyi ve yeni nesil aydınlatmanın bileşimi, şu anda pazarda bulunan tüm 1080p konsol otomobil yarışlarına üstünlük sağlıyor.

paylaş:

Yorum Yap