2013 Yeni En Güzel Yabancı Kadın Şarkıcılar Listesi, Dünyanın En İyi ve Popüler Yabancı Kadın Şarkıcı Adları

Selena Gomez küçük resim

Selena Marie Gomez

Katy Perry küçük resim

Katy Perry

Shakira küçük resim
Rihanna

Jessie J. küçük resim

Miley Cyrus

Demi Lovato küçük resim

Demi Lovato

Taylor Swift küçük resim

Taylor Alison Swift

Jennifer Lopez küçük resim

Britney Spears

Beyonce küçük resim
Beyoncé

Lady GaGa küçük resim

Lady GaGa

Avril Lavigne küçük resim

Avril Lavigne

Bridgit Mendler küçük resim

Bridgit Claire Mendler

Bella Thorne küçük resim

Bella  Thorne

ADELE küçük resim

Adele

Zendaya coleman küçük resim
Zendaya

Carly Rae Jepsen küçük resim

Carly Rae Jepsen

Inna küçük resim

Inna

Christina Aguilera küçük resim

Christina Maria Aguilera

En Güzel Bayan Yabancı Şarkıcılar

1- Selana GOMEZ
2- Rihanna

 

3- Demi LOVATO
4- Miley CYRUS
5- Taylor SWİFT
6- Shakira
7- Katy PERRY
8- Britney SPEARS
9- Avril LAVİGNE

10- Westenra HAYLEY

Yabancı Kadın Şarkıcılar
Yabancı Şarkıcılar Listesi
Yabancı Şarkıcıların İsimleri

En Harika 10 Kadın Şarkıcı

    Sevgili Sarımsak’a bir sözüm vardı.Birtakım problemler nedeniyle gecikti ama ben sözümü daima tutarım! 🙂 İşte söz verdiğim gibi en iyi 10 kadın şarkıcı …

                                                               1- Britney Spears

Benim hayatımda bir milat sayılır Britney ! Ona ölümüne tapıyorum ! :)))

2-Rihanna
Senelerdir her adımı takip ediyorum.Şarkılarına,kliplerine,kıyafetlerine,kahkasına her şeyine hastayım!
3-Lady Gaga
Onla ilgili pek bir şey söylememe gerek yoktur sanırım.Nasıl bir efsane olduğunu,yaşayan en zeki kadınlardan biri olduğunu vs vs. Kısacası LittleMonster forever!
4-Katy Perry
Sesini hala çözememiş olmama rağmen,çok seviyorum şarkılarını.O da yine müzik sektöründeki akıllı kadınlardan aynı zamanda çok güzel ! Tabi doğuştan sarışın olmasına rağmen saçını siyaha boyatmasını da ayakta alkışlamak lazım ! 🙂
5-Hilary Duff
Çocukken daha çok severdim elbette.O zamanlar filmleri,şarkıları,güzelliği her şeyiyle idolümdü.Şimdi 17 yaşındaki şirin bir şarkıcı,oyuncudan çok daha öte bir anne oldu.Umarım birgün yine albüm çıkarmaya başlar
6-Kylie Minogue
Kaç yaşına geldi hala taş gibi! Sesi,şirinliği ve azmiyle beni daima hayran bıraktırmıştır kendine.Özellikle kanseri yendikten sonraki yaptığı muhteşem albümle beni büyülemiştir.Hala da bayılıyorum <3
7-Gwen Stefani
Tıpkı Britney gibi ilk dinlediğim yabancı şarkıcılardandır.Duruşuna her zaman hayran olmuşumdur.İlgi manyağı ve kaprisli biri olmayışına ve kendi halinde müzik yapmasına.Hepsinden çokta gerçekten “eğlenmesi” ve “eğlendirmesine” !
8-Christina Aguilera
Son zamanlardaki hallerinden biraz soğusam da,hakkını iade etmek lazım.En iyi canlı performansa sahip ünlü!Sesine edecek hiç bir lafım yok.Ama biraz kilo vermen lazım Xtina.Çünkü artık buna değil domuza benziyorsun !!!
9-Adele
Son zamanların en iyi seslerinden birisi kesinlikle! Kim ne derse desin çok da güzel bir kadın.Güzel olmak için illa “0” beden olmak gerekmez!
10-Jessie J
Canlı performansını hiç dinlediniz mi? Bence dinleyin,çünkü albümdeki sesinden bile güzel ! Kadın resmen şarkıyı yaşayarak söylüyor ve albümündeki şu ana kadar çıkarttığı her şarkı çok kaliteli bence.İşin hakkını verenlerden birisi kesinlikle Jessica !
11-Madonna
Vee geldik popun kraliçesinee.Yaptıklarını saymaya kalksak şimdi sabaha kadar konuşmamız gerekir.Bence sadece Madonna için ayrı bir makale yazmalıyım! Hatta makaleler dizisi yapsam daha iyi! Pek söze gerek yok Ma-donna !
12-Lana Del Rey
Henüz yeni çıkış yapmış olmasına rağmen Born To Die şarkısı duyduğumdan beri kadına aşık oldum! Bildiğiniz aşık oldum yani,o kadar yakın geliyor ki bana sanki 1-2 aydır değil de 10 senedir severek dinliyormuşum gibi! Sesi bence şu anda aktif olarak müzik yapan kadınlar arasında  en güzeli hatta düşünüyorum da şu ana kadar dinlediğim tüm kadın sanatçıları Lana’nın sesinden güzeli de aklıma gelmiyor açıkçası.Allah’ım sen ne kadar güzel bir şeysin! Bu listeyi seneye yenilerim arkadaşlar Lana’yı ilk üçte görücek olursanız şaşırmayın! I <3 Lana
13-Shakira
Shakira iyi,hoş da hiç Gerard’a yakışıyor mu Allah aşkına?! Bu durum sinirlerimi bozduğundan bir ara Shakira’dan soğumuştum aslında.Ama doğru değil sırf özel hayatından dolayı kızı yargılamak diye düşündüm,sonuçta burda ben onların sanatçı kişiliklerine bakıyorum(!). Shakira’nın da taptığım çok şarkısı var.Biraz garip gelecek kulağa biliyorum ama ben Shakira’nın dansını beğenmiyorum…hatta bakarken midemi bulandırıyor her niyeyse?! Ayrıca çok çirkin geliyor bana,acaip bir suratı var.Vücudu seksi olmasa hepten bitermiş karizması da neyse ki Allah kıvrak bir kalça vermiş,ne diyelim?! Güle güle kullansın.
shakira germany
14-M.I.A
Bu kız Slumdog Millonaire’den beri bana o kadar sempatik geliyor,o kadar sempatik geliyor ki anlatamam.Hele bu kızın şarkısı vardı,paper planes diye.O şarkıyı hala dinlememiş olan varsa hayatınızda çok büyük bir eksiklik var emin olun! Aklınızı başınıza devşirin ve derhal dinleyin o şarkıyı.Öyle bir şarkıyı sevmeyecek bir insan evladı tanımıyorum ben.Madonna’nın yeni şarkısındaki halini,sesini de çok beğendim.Kadın şirinin önde gideni ya! Böyle onu alup içime sokmak istiyorum o derece şirin geliyor gözüme!
15-Nicki Minaj
Genelde kimse sevmiyor ve itici buluyor bu kadını.Aslında ben de ilk başlarda çok tiksinmiştim ve sinir olmuştum.Sonra bu kızcağız Ellen’ın programına çıktı,işte çocukluğunu falan anlattı çok zorluklar çekmiş.O kadar tatlıydı ki o programda.O şovdan beri kadını seviyorum cidden.Gözüme çok sevimli görünmeye başladı birden.Deli meli gerçi de yine de seviyorum! Ben severim böyle hafif çatlakları! Tek bir sorunum var o da şu “O kadının poposu gerçek mi yoksa birkaç tane daha mı popo eklettirmiş?!” İnsanlık namına bu sorumu cevaplayın!
16-Taylor Swift
Her şeyden önce country müziğe tapıyorum ve country müzik yapan nerdeyse tek kadın sanatçı olmasından ötürü 1-0 önde başlıyor Taylor zaten.Şarkıları,klipleri,tatlılığı,doğal güzelliği,gitarı,lacivert gözleri her şeyiyle övgüyü hak ediyor bence.Albümü almıştım ve baya dinlemiştim.Çok şeker şarkılar yazıyor ve hepsini de kendi yazıyor! Bunu yapması bile bence başlı başına büyük bir iş,seni tebrik ediyorum Taylor,başarılarının devamını dilerim!
17-Alicia Keys
Fallin’ şarkısıyla muhteşem bir çıkış yapmıştı Alicia Keys 2000 yılında.Tabi ben hatırlamıyorum şarkıyı ancak annem “Sen kundaktayken ben o şarkıyı dinliyordum sürekli.” diyerek havamı hepten bir söndürdü.Niye böyle bir şey yaptı bilmiyorum! Her neyse,bu kadının halini tavrını çok beğeniyorum ben.Böyle *rospu değil yavşak yavşka konuşmuyor,yürümüyor.Böyle delikanlı kızlar olur ya aynen onlardan kendisi.Ben o tarz ağır ablaları çok seviyorum,çok cool olduklarını düşünüyorum.Alicia’nın da rahat ve “İster sevin ister sevmeyin beni,s*kimde değil.” tavrına bitiyorum.Tabi şarkılarına da,her şeyine!..
 
18-Avril Lavigne
Önceleri baya fanıydım.Albümünü aralıksız dinlerdim.Posterlerini yapıştırırdım.Sonradan zaten bir müziği bırakır gibi oldu bırakmadı da pek aktif değil artık.Tabi böyle olunca biraz soğukluk oluyor haliyle.Ama yine de iyi kız,rockçı kız,rock4ever !
19-Beyonce
Pek Beyonce hayranı olmadığımı beni tanıyan çoğu insan bilir.Nedense baya bir soğudum o kadından.Destiny’s Child grubundayken kadın için geberiyordum falan.Sonradan çok itici gelmeye başladı.Hayvan gibi zaten,maşallah camış gibi!!! Ama yine de güzel şarkıları,dansları,canlı performansları ve eski günlerin hatrına ilk yirmiye aldım Beyonce’yi.Bu kıyağımı da unutmasın yani ona göre…
20-Jennifer Lopez
Vee listemizi bir Latin güzeliyle kapatıyoruz.J-Lo da tıpkı Beyonce gibi aynı kaderi paylaşıyor.Eskiden çok sevipte sonradan nedensiz yere soğuduğum şarkıcılar arasındadır.Yine aynı şekilde tüm iyi işlerine hürmeten ilk yirmiye koydum kendisini.Ve efenim bu listenin de sonuna geldik,nice listelere inşallah.Amin! MuCk !!!

 

paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap