2013 Turkcellden Puk Kodu Nasıl Öğrenilir Öğrenmek İçin Ne Yapılır

Turcell PUK bilgilerinizi aşağıdaki adımları kullanarak anında öğrenebilmeniz çok kolay.Yapmanız gereken şey çok basit arkadaşlar.Öncelikle Buraya girin açılan sayfada Sim Kart Numarası ile Hat Sahibi TC Kimlik Numarası ile anında Puk kodunuzu öğrenebiliyorsunuz.

Ayrıca Puk Kodu Öğrenmenin diğer yolları şöyle;

İlk yöntem şu şekilde 444 0 532 Tukcell müşteri hizmetlerini arayarak Puk kodunu öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilsici hattın size ait olduğunu tespit etmek için özel bilgilerinizi soracaktır.

Bir başka yol ise Turkcell hattı aldığınızda size verilen kartta (sim kartı içinden çıkarttığız kart vizit şeklindeki kart) Puk kodları yazmaktadır

Üçüncü izlemeniz gereken yol Turkcell Online İşlem Merkezi ile Web sayfasından işlemini yapabilirsiniz. Puk kodunu öğrenmek için Puk kodu öğrenme menüsüne girebilirsiniz. Web sayfasından işlem yapabilmeniz için Süper Şifre’nizi daha önce almış olmanız gerekmektedir.Hattınız kapalıyken süper şifrenizi alamazsınız. Süper şifreyi almak için SIFRE yazıp 2222‘ye göndermeniz gerekiyor. Pin kodunuz bloke olduysa ve Süper Şifreniz yok ise müşteri hizmetlerini arayarak puk kodunu öğrenebiliyorsunuz.

paylaş:

Yorum Yap