2013 Nişan Töreni İçin En Güze Konuşma Örnekleri, Nişan Merasimi Konuşma Metinleri ve Videoları

Etiketler : nişan konuşması ,nişan konuşması kısa ,nişan konuşması örneği ,nişan konuşmaları ,nişan töreni konuşma metni ,nisan konusmasi ,nişan konuşması örnekleri ,nişan merasimi konuşması ,nişan töreni konuşması örneği

Nisan merasimi – özel konusma

Kısa Nişan Töreni Konuşması Örneği

Nişan töreninde konuşmak için siz seçildiyseniz ve konuşmanızı nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu konumuzdaki kısa nişan töreni konuşması sizlere yardımcı olabilir.

Efendim, bu akşam güzel bir olay için bir araya geldik. B ile C (veya M ile G) birbirlerine karşı hissettikleri sevgi ve saygıyı, evlilik çatısı altında devam ettirmeye karar vermişler. Ve aklı başında gençler olarak bu konuda ailelerinin de onayını almışlar. Ben de izninizle (sözün tam burasında kız babasına bakıyorum ve hafif baş hareketiyle verilen onayı görüyorum) yüzüklerini takıp, evlilik sürecindeki bu adımın tamamlanmasına katkıda bulunacağım.
Ellerinde fotoğraf makinesi ve kameralarla bizi görüntüleyen insanların, heyecanımızı daha da artırmasına izin vermeden hemen yüzükleri takıp elime makası alıyorum ve:

Dilerim, mutluluğunuz sürekli ve kalıcı olur…

Nişan Konuşma Örneği Metni

Kiymetli misafirlerimizcanımız ciğerimiz evlatlarımız olan Aysun ile Ali nin nişan törenlerine katıldığınız için Akkurt ailesi adına evlatlarım ve şahsım adına hepinize hoşgeldiniz dersaygılar sunarım.

Kıymetli misafirlerimiznişan töreni;evlatlarımızın aile olabilmeleri için temel taşını ve harcını teşkil etmektedir.Aile binasını ayakta tutan harçtasevgi ve ilgidir.Evlatlarımsevginizi paylaşmaktan korkmayınbirbirinize karşı yapmış olduğunuz hatalarıhiç bir zaman sevginizden ve birbirinize duyduğunuz ilgiden üstün tutmayın.şunu unutmayınki;sevgi ve ilginişanlılık döneminde ve sonrasında göreceksiniz kiaranızda doğabilecek sorunların tek ilacıdır.


Yüce rabbim;insanlara olan sevgisi nedeniyleinsanlarıyarattığı bütün canlılarda üstün olarak yaratmıştır.
Şanı yüceyüceler yücesi Allah’ımsizlerin birbirinize olan sevgisini sonsuzluğa kadar daim eylesin.

nişan töreni konuşma metni

Ayşe kol ve tolga turp Nişan töreni 01..JPG (900×598)

Kiymetli misafirlerimiz,canımız ciğerimiz evlatlarımız olan şükriye ile serdarın nişan törenlerine katıldığınız için beydoğan ailesi adına,evlatlarım ve şahsım adına hepinize hoşgeldiniz der,saygılar sunarım.
Kıymetli misafirlerimiz,nişan töreni;evlatlarımızın aile olabilmeleri için temel taşını ve harcını teşkil etmektedir.Aile binasını ayakta tutan harçta,sevgi ve ilgidir.Evlatlarım,sevginizi paylaşmaktan korkmayın,birbirinize karşı yapmış olduğunuz hataları,hiç bir zaman sevginizden ve birbirinize duyduğunuz ilgiden üstün tutmayın.şunu unutmayınki;sevgi ve ilgi,nişanlılık döneminde ve sonrasında göreceksiniz ki,aranızda doğabilecek sorunların tek ilacıdır.
Yüce rabbim;insanlara olan sevgisi nedeniyle,insanları,yarattığı bütün canlılarda üstün olarak yaratmıştır.
Şanı yüce,yüceler yücesi Allah’ım,sizlerin birbirinize olan sevgisini sonsuzluğa kadar daim eylesin.
Evlatlarım babalarınız olarak,mevlüt beyle birlikte yüzüklerimizi takacağız.Bu yüzüklerin sizlere ve her iki aileye hayırlar getirmesini diliyor,nişan töreninizin mübarek olmasını yüce rabbimden diliyorum

 

Konu etiketleri: nişan konuşması, nişan töreni konuşması, nişan konuşmaları, nişan töreni konuşma metni, nişan merasimi konuşması, nişan konuşması örneği, nişan töreninde konuşma metni, nişan töreni konuşmaları, nisan konusmasi, nişan konuşma metni, nişan konuşması örnekleri, nişan töreni konuşma metinleri, nişan töreni konuşma örneği, nişan konuşma metinleri, nisan töreni konusmasi,

paylaş:

Yorum Yap