2013 İstiklal Marşının Kabulünün Kaçıncı Yılını Kutluyoruz?

Bu Yıl İstiklal Marşının Kabulünün Kaçıncı Yılı 2013 Kaçıncı Senesi Kutlanıyor?

Milletimizi ortak bir değerde buluşturan ve bağımsızlık mücadelemizi anlatan İstiklal Marşı Mehmet Akif Ersoy tarafından yazılmış ve Osman Zeki Üngör tarafından bestelenmiştir.

İstiklal Marşının kabul eidldiği tarih olan 12 mart 1921 tarihi İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy günü olarak her yıl kutlanır.

Bu yıl İstiklal Marşının kabulünün 92. yılını kutlayacağız. 

İstiklal Marşımızın 90. Yılı

İstiklal Marşının kabulünün 90. yılı dolayısıyla 2011 Mehmet Akif Ersoy Yılı onuruna düzenlenen ‘Ünlülerin Sesinden İstiklal Marşının 11 Farklı Bestesi adlı program yapıldı..

 

İstiklal Marşının Kaçıncı Yılı, istiklal marşının kaçıncı yılını kutluyoruz, istiklal marşının kaçıncı yıldönümü İstiklal Marşımızın 90. Yılı İstiklal Marşının kabulünün 90. yılı dolayısıyla 2011 Mehmet Akif Ersoy Yılı onuruna düzenlenen ‘Ünlülerin Sesinden İstiklal Marşının 11 Farklı Bestesi adlı program yapıldı.. 12 mart istiklal marşının kabulünün kaçıncı yılı, bu yıl istiklal marşının kabulünün kaçıncı yılı, 12 mart istiklal marşının kabulü kaçıncı yılı, 2013 istiklal marşının kabulünün kaçıncı yılı, 12 mart istiklal marşının kabulünün kaçıncı yılı 2013, 12 martın kaçıncı yılı, istiklal marşının kaçıncı yılını kutluyoruz, istiklal marşinin kabulünün kaçinci yili, 12 mart 2013 istiklal marşının kaçıncı yıl dönümü, bu yil istiklal marşinin kaçinci kabul yilidir

paylaş:

Yorum Yap