2015 En Güzel Lif Örnekleri

2013 Lif Örnekleri 2013 » Deniz anası formunda |  görsel 1

2013 Lif Dantel örgü Örnekleri ..

Lif Örnekleri 2015

2013 yılına özel hamarat bayanların örmüş olduğu en güzel örgü lif modelleri bu yazımızda siz değerli bayan ziyaretçilerimizle buluşuyor…

Lif-Ornekleri-Guzel.jpg (889×686)

Vazo-Lif-Örneği.jpg (558×507)

Değişik-Lif-Örnekleri-Modelleri-1.jpg (600×450)guzel-lif-ornekleri.jpg (786×331)Lifler-3.jpg (960×720)çeçeveli-lif-örnekleri.jpg (600×450)En-güzel-lif-modelleri-11.jpg (400×347)Lifler-13.jpg (720×960)guzel-lif-modelleri2.jpg (400×300)

72441261tp5.jpg (700×525)En-Güzel-Gül-Desenli-Lif-Modelleri-2.jpg (1024×768)banyo-lif-modelleri.jpg (1280×1024)

2015 Lif Modelleri ve Lif Örnekleri

En güzel lif örnekleri ve en güzel lif modellerini makalemizde sizlerle buluşturuyoruz. Bu lif modellerikaçmaz. Görünce sizlerde bize hak vereceksiniz.

 

Takdir edersiniz ki bir çok hanım örgü örmeye lif örnekleri denemeleriyle başlamıştır. Elbetteki lif nasıl örülür bilmeyen hanımlarımız da mevcuttur. Biz de sitemizde bilgiler ve resimlerle siz değerli hanımların lif nasıl örülür maceralarına destek olmaya çalışacağız.

 

Muhakkak ki lifler evlerimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle banyo lif modelleri her eve lazımdır. Bilindiği gibi yapımları oldukça kolaydır. Bu yüzden de ilk olarak lif örnekleriyle başlarız çoğu zaman örgüye.

 

 

Hazır alınan yapay liflere oranla kendi el emeğiniz göz nurunuz lifleriniz her zaman daha sağlıklı ve kullanışlıdır. Tığ işi lif örnekleri ile yapılıp, basit motiflerle desen desen lif modelleri yaratabilirsiniz.

 

Yeni yeni lif modelleri ortaya çıkarmak hanımların yaratıcılığına kalmış tabiki. Çünkü yetenekli hanımlarımız gördüğü bir örnekten çeşit çeşit yeni örnekler türetebilir. Bu da lif örneklerinin bir sınırı olmadığını gösterir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Lif örnekleri oldukça kolaydır.

 

Yapılışı da aslında oldukça kolay bu lif modellerinin. Zaten birçoğunu resime bakarak rahatlıkla yapabileceğinizden eminim.  Ayrıca bu konuya ek olarak kolay lif örnekleri arşivimizi de okuyarak sizler için derlediğimiz lif modelleri arşimizden faydalanabilirsiniz.

 

Liflerde yeni moda uzun, sapsız, saplı, dikdörtgen, kare yuvarlak lif desenleriyle karşımıza çıkmaktadır. Renk konusunda ve seçiminde ne kadar iyi olduğunuzu göstererek te lif örneklerinizi doruğa taşıyabilirsiniz. Yine çocuklarınızın banyo yapmayı sevmesine katkıda bulunabilecek çeşit çeşit hayvan desenli lif örnekleride işinize yarayacaktır. Liflerinizin üzerine küçük ponponlarda ekleyebilirseniz liflerinize çok değişik bir hava da katmış olursunuz.

 

Bir de liflerin kese şeklinde olanları mevcuttur.  Bu tip lifler banyo lif modelleri olarak adlandırılırlar.Benim de çok kullandığım bu tür lif örnekleri çok kullanışlıdır. Çünkü kesesine konulan sabunla  istediğiniz bölgelere erişim daha kolay temizlenebilirsiniz.

 

Lif modelleri anlatımlı videolar için youtube sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ya da yakın zamanda sizler için anlatımlı lif modellerini anlatmaya çalışacağız. Bu sayede siz hanımlar kendilerini hiç daha fazla yormadanlif nasıl örülür öğrenmiş olacaksınız.

 

Ayrıca lifler bir çok gelinlik kızımızın da çeyizlerini süslemektedir. Desen desen rengarenk lifler. Günlük kullanım modelleri ve çeyizlik modeller olmak üzere çeşit çeşit modeller bulunmaktadır. Eğer kendi kafanızdan bir lif modeli oluşturamadıysanız yazımızdaki lif örneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca lif modelleri ve yapılışı hakkında hayal dünyanız size kalmış.

2013 Lif Örnekleri ve Modelleri

Takdir edersiniz ki bir çok hanım örgü örmeye lif örnekleri denemeleriyle başlamıştır.  Muhakkak ki lifler evlerimizin vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle banyo lif modelleri her eve lazımdır. Bilindiği gibi yapımları oldukça kolaydır. Bu yüzden de ilk olarak lif örnekleriyle başlarız çoğu zaman örgüye. Hazır alınan yapay liflere oranla kendi el emeğiniz göz nurunuz lifleriniz her zaman daha sağlıklı ve kullanışlıdır. Tığ işi lif örnekleri ile yapılıp, basit motiflerle desen desen lif modelleri yaratabilirsiniz.

 Lif Örnekleri ve Modelleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“2015 lif örnekleri” ile Etiketlenen Yazılar

lif-modelleri11

2015 Lif Modelleri Arşivi

kalpli lif

Bohçalık Lifler 2015

En Yeni Lif Modelleri

En Yeni Lif Örnekleri – 2015

Gelin Damat Lifleri

2015 Yeni Gelin Damat Lifleri

pembe-papatya-lif

En Yeni Ve Değişik Lifler

firfirli-lif

Fırfırlı Lif Yapılışı

yeni-lifler3

Değişik Ve Yeni Lif Modelleri

lif-modeli

En Yeni Lif Modelleri

lif-2

Gelin Damat Lifi Yapılışı ( Resimli Anlatım )

2013-yeni-lifler

2013 Yeni Lif Modelleri

yeni-çiçekli-lifler-yapılışları

Yeni Çiçekli Lif Modelleri

paylaş:

1 Yorum

Yorum Yap