2013 Ad soyada göre tc kimlik sorgulama isimden tc no öğrenme bulma

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:: tc kimlik no sorgulama isimden,tc no sorgulama,isimden tc sorgulama,tc bulma,ad soyada göre tc kimlik sorgulama,tc kimlik no öğrenme isimle,isimden tc bulma,tc öğrenme,tc no öğrenme,tc no bulma 

Henüz kimliğiniz de TC kimlik numaranız bulunmuyor veya TC kimlik numarası bulunan bir kişinin isim ve soyisim bilgilerini öğrenmek istiyorsanız bu makelemiz tam sizlere göre. En güvenilir şekilde ve en güvenilir kaynaktan bu bilgilere ulaşmak istiyorsanız, bu güvenilir kaynaktan bilgileri elde etmeniz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Numarası Sorgulama Sayfası

ad soyad tc no öğrenebilme : ad soyada göre tc kimlik sorgulama , isim soyisimden tc bulma , isim ile tc bulma vs

İsimden T.C Kimlik No Sorgulama Öğrenme Bulma Programı

İsimden T.C Kimlik No Sorgulama Öğrenme Bulma Programı

T.C. Kimlik Numarası: Onbir(11) haneden oluşan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından T.C. vatandaşlarına verilmiş tek bir sayıdır. T.C Kimlik numarası hayatımızın her anında bizler için gereklidir. Olur da kimliğiniz ehliyetiniz yada kimlik numaranızın yazdığı herhangi bir resmi belge yanınızda değilse kısa sürede internetten T.C. Kimlik Numarası Sorgulama işlemini aşağıdaki devlet altyapısını kullanan ve tamamen güvenilir , doğru sonuç veren T:C Kimlik No Öğrenme Aracını kullanabilirsiniz.

T.C Kimlik No Unuttum diyorsanız  tc kimlik no bulma programı tam size göre.   tc kimlik no sorgulama ekranına ad, soyad, baba adı, anne adı,  cinsiyeti, doğum yılı, il , ilçe ve cilt no bilgilerini girdikten sonra  tc kimlik no öğrenme tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki araçtan tc kimlik no sorgulama işlemini rahatça işlemini rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Yine de tc kimlik no öğrenme işleminde sorun yaşarsanız tc kimlik no bulma ile ilgili konu altına yorum bırakabilirsiniz. İyi günler dileriz ..

Ad Soyada Göre Tc Kimlik Sorgulama 

İsim İle TC Kimlik No Öğrenmek Henüz kimliğiniz de TC kimlik numaranız bulunmuyor veya TC kimlik numarası bulunan bir kişinin isim ve soyisim bilgilerini öğrenmek istiyorsanız bu makelemiz tam sizlere göre. En güvenilir şekilde ve en güvenilir kaynaktan bu bilgilere ulaşmak istiyorsanız, bu güvenilir kaynaktan bilgileri elde etmeniz mümkün.

Tc Kimlik Sorgulama İsimden

T.C. Kimlik Numaranızı öğrenebilmek için “T.C. Kimlik Numarası Öğrenme” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada sol üst köşede Nüfusa kayıtlı olduğunuz ili seçiniz. İl Seçimini yaptıktan sonra sağ taraftaki bölümde otomatik olarak ilinize bağlı ilçeler çıkacaktır. Bunlar arasından nüfusa kayıtlı olduğunuz ilçeyi seçin. Adınızı ve soyadınızı yazdıktan sonra (büyük veya küçük harf farketmez). Resim Doğrulama yazan yerin karşısında resim üzerinde bir takım sayılar göreceksiniz. Bu sayıları Resim Doğrulama kısmına yazın. Resim Doğrulama kısmının alt kısmında sol ve sağda mavi çizgi ile ayrılmış 2 kısım göreceksiniz. 2 kısmıda doldurmanıza gerek yok. Sağ veya sol kısımlardan herhangi birini seçip doldurabilirsiniz. Biz size daha kolay olduğunu düşündüğümüz sağ tarafı öneriyoruz. Sağ tarafta sırayla Baba Adınızı , Anne Adınızı , Doğum Yılınızı (1970 gibi) ve Cinsiyetinizi seçtikten sonra T.C. Kimlik No Sorgula tuşuna basınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra formun alt kısmında T.C. Kimlik No Sorgulama Sonuçları: yazısının altında T.C. Kimlik No: yazan yerin karşısında Kalın olarak 12345678900 gibi bir sayı çıkacak. Bu sayı sizin T.C. Kimlik Numaranızdır. Çıkan sonucu bilgisayardan çıktısını almak için sayfanın sağ alt köşesinde mavi butonda Yazdır tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
paylaş:

Yorum Yap