2013 Acil Arama Filminin Konusu Özeti ve Yorumları

Acil Arama Film Fragmanı izle 2013

Acil Arama Film fragmanı izle. 2013 yılına damga vurması beklenen yapımlardan bir tanesi olan Acil Arama film fragmanı’da yayınlandı. Bşrolünde Oscar Ödüllü oyuncu Halle Berry’nin oynadığı yapım oldukça dikkat çekiyor. Acil Arama Film Fragmanı izle 2013.Berry’nin 911 Acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadını canlandırdığı filmin konusu gerçekten tuhaf ürkütücü filmde nefesleri kesen sahneler yaşanacak. Acil Arama Film fragmanı izle. 2013

Televizyonda gerilim türündeki işleriyle tanınan Brad Anderson’un yönetmenliğini üstlendiği ”Acil Arama”nın başrolünde, Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry yer alıyor.
Berry’nin 911 Acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadını canlandırdığı filmin konusu şu şekilde:
”Merkezi arayan genç bir kızın sesi, evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Jordan, ekipler evi tespit edip kızı kurtarmaya gidene dek telefonda katili oyalamaya karar verir.
Tüm çabalarına rağmen Jordan başarısız olur ve genç kız hayatını kaybeder. Ancak olayın arka planı daha karmaşıktır.
Bu cinayet ve birbirini takip eden olayların bir seri katilin işi olduğu ortaya çıkar. Bu arada, yaşadığı kabustan dolayı Jordan’ın psikolojisi tamamen alt üst olmuştur.
Aradan zaman geçer ve 911’e ‘Kaçırıldım, lütfen beni kurtarın’ diye yalvaran başka bir yardım çağrısı gelir. Çağrıyı devralan Jordan, bu kez kızı sağ salim kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.”

paylaş:

Yorum Yap