2012 Stardoll Hileleri 2012 Stardoll Bedavaları Hile Kodları Şifreleri

Stardoll Bedava Elbise Alma


Bedava uzaylı elbisesi kostümü almak için önce http://unblocker.biz/ veyahttp://goproxing adresine gidin. Oradaki boşluğa http://www.stardoll.com/tr/ yazın ve üye girişi yapın.İlk yazdığımız adresi silip bu seferhttp://www.stardoll.com/tr/do/campaing/xboxuk.php?glow=1 yazıyoruz. Ardından bu bedava sizindir.


Stardoll bedava beyaz elbise almak için http://ampa.openit.gr/ adresindenhttp://www.stardoll.com/tr/contest/view.php?id=1844 gidin ve üye girişi yapın ardından sayfa yüklenince sonra yarışmaya sallama katılın yunanistandan gelen bu elbise sizindir…


Stardoll bedava elbise 2012 almak içinhttp://www.stardoll.com/tr/campaigns/asda_aut11/giveItems.php adresine gidin. Çıkan sayfadan üyelik girişi yapın ardından bedava suitinizdedir.

Stardoll Bedava Ruj

Stardoll Bedava Ruj 2012

Stardollda bedava ruj aslında eski bir bedava ama hala geçerli. Daha önce alanlara gelmeyebilir.
Bu bedava rujumuz için önce Free Web Proxy | Anonymous Proxy | Unblock Facebook – Turbo Proxy adresine gidin. Ordaki boşluğa http://www.stardoll.com/tr/campaigns/sharpay_us/ yazın ve Üye girişi yapın.Güzellik salonunda sizi bekliyor.

Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl

2012 Stardoll Bedavaları,
Stardoll Bedavaları 2012 Elbiseler,
2012 Yeni Yıl Stardoll Bedavaları 


Stardoll Bedavaları Modası 2012 Yeni Yıl 

Stardoll modayı, arkadaşlığı alışverişi, dekorasyonu ve yaratıcı olmayı seven insanlar için internetteki en büyük gruplardan birisidir. Kendi bebeğini yaratmakla başlıyorsun, alışverişe gidiyorsun, bebeğini giydiriyorsun, evini dekore ediyorsun, arkadaşlarınla konuşuyorsun, yeni arkadaşlar ediniyorsun ve kendini özgürce ifade edebiliyorsun, çünkü her şey senin elinde.
Stardollda yeni bir tarz yaratmak kendini bulmak olasıdır. Hayallerini, isteklerini,yaratıcı gücünü göstermek için stardoll müthiş bir gruptur. Süper star olup stardolları kazanabilirsin. İstediğin kişiye benzeyebilir veya kendin de olabilirsin. Ne elde etmek istediğin ne düşündüğüne bağlıdır.


Stardoll Bedavaları 2012 Stardoll Hileleri 

Stardoll’da bedava t-hirt almak için;
Önce dergiye girin daha sonra stardoll sinemaya gelin ve sonra suitinize girin bir poster ve t-shirt sizi bekliyor olacak.

Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl

Bedava ayakkabı ve çanta almak için;

Arkadaşlar stardoll anasayfasında sağ tarafta çanta yarışması diye bir şey var ona katılın daha sonra suitinize gidin baktığınızda ekrana beyaz bir çanta gelmiş beyaz ayakkabıda montlygiftclup veriyor.

Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl

Bedava eşya alma sırrı

Süperstar ol kısmına gel. Ülkeni United states yap. Sms ile ss. Kısmına gelin. Tıklayın. Çıkan sayfada satın al a gelin. Sonra açılan pencerede enter tuşuna basın. Suitine gidin. Her aydaki kıyafetler seni bekliyor! (Bu durum Haziran-Temmuz-Ağustos için geçerli).

Stardoll Bedavaları 2012 Yeni Yıl Stardoll’ün Büyük Yenilikleri

Stardoll’de çok büyük yenilikler var. Artık her süit için bambaşka kıyafetler giyebilir kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Bütün kıyafetlerin ve aksesuarların gardolabınızda ve rafınızda aynı evdeki odanızdaki gibi kullanıma hazırdır. Her zaman elinizin altındaki soldaki butonu kullanarak neyiniz varsa ya da neyiniz eksikse kontrol edebilirsiniz. Oda stilinizi odanıza göre yaratabilirsiniz. Odanızda farklı kıyafetler bulundurabilir, Odanızın rengine, dekorasyonuna uygun kıyafetler bulundurabilirsiniz.

stardoll-bedavalari.net

Stardoll Bedavaları 2012 Elbiseler

Stardoll Bedavaları 2012 Elbiseler
2012 Stardoll Bedavaları Elbiseler
Bedava 2012 Stardoll Elbiseler

paylaş:

Yorum

Yorum Yap